Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

sasulec
31. okt 2009

papka rohlicek zachvilenku pojde haji 😉

diapozitiv01
31. okt 2009

takto sa napchava pred spanim?? 😀 , nech sa Saska pekne napapka,,
a co ty, chystas nieco na vecer??

sasulec
31. okt 2009

uf nie,spinkam u otca,sme v Trencine..takze mozno len horor daky??? 😉

diapozitiv01
31. okt 2009

jaj v tom domceku co ste boli v lete? s tym bazenom??

sasulec
31. okt 2009

noo,ale bazen je u susedov,mojej tety 😉
ale na bazen to uz neni,tak len nakuknut cez okno a pospominat 😉
mala uz hajka 😉 😉 😉

diapozitiv01
31. okt 2009

Tak dobru nocku srdiecka moje 🙂 .
A zajtra si na ceste davajte pozor.

sasulec
31. okt 2009

bru ti Dius 😉

macka01
1. nov 2009

ahojte,ste sa nejako odmlčali,dnes bol krásny den,chladný ale krásny no nemohli sme von,ja som pišla uplne o hlas,Tinko ma celý deň teplotu asi ho ani do školy zajtra nepošlem,tak kukame rozprávky.Ani na hroby sme nešli,ke sme chorí.Dominike sme zapálili sviečku doma pri urničke.Ach,jaj 😢

sasulec
1. nov 2009

Ahojte tak sme stastlivo docestovali,len aby ste sa o mna nebaaali 😉

bambi09
1. nov 2009

ahojte 🙂
ja som včera ani na koňovi nebola,teda na modrom 😀
sasu,som rada,že ste dobre došli a že ste ok 😉 ja fičím na Alwayskách 😀
diuš,macka,zapálime sviečočky aj za vašich anjelikov 😔 😔 😔 a pusinky do nebíčka 😔
veru,tento čas človeka chytá za srdce,aký je ten život nespravodlivý niekedy 😔
tak spomínajme na blízkych,ktorí tu už s nami nemôžu byť ...
zima je aj tu teda riadna,dúfam,že mladý zvládne nástup do školy bez problémov,ATB nás nateraz obišli,tak dúfam,že sa to nevráti 😒

sasulec
1. nov 2009

Dakujem Babmbi,ze na nas myslis..cmuk ti 😲

bambi09
1. nov 2009

suy,to teda nebol príjemný zážitok,ale je lepšie sa na to pripraviť aj takto,človek je potom menej šokovaný,aj keď v tehu je to ešte náročnejšie,si precitlivelá na takéto veci,ako každá tehuľka
tak nech ten váš vianočný darček vydrží v brušku čo najdlhšie a nech zabojuje,ako správny chlapík 🙂 🙂 🙂

diapozitiv01
1. nov 2009

Dobry vecer srdiecka,
tak uz sme aj my prisli z hrobcekov a napapali sme sa. Bolo to dost tazke,,,
jeden kahancek som zapalila aj za vsetkych ostatnych malych anjelikov (Dominike, Saske, Patko, Tomasko, Romanko,Honzik, Mili, Ondrasek,dalsi Maxovia, a ostne deticky, ktore nepoznam..)
Boze take zatazkavacie skusky..

sasulec
1. nov 2009

Diuska sme spolu,my sa podrzime,sme tvoja rodinka predsa 😔 😉

diapozitiv01
1. nov 2009

🙂 moje srdiecka

diapozitiv01
1. nov 2009

A dnes som si kupila zimne batinky, aj muzikovi sa pacia 🙂 . A kupili sme aj strihaci strojcek na vlasy (doug nechytat), tak za chvilu pojdem muzikovi ostrihat tych par vlaskov 🙂

sasulec
1. nov 2009

inak tu fakt dlho doug nebola,ani blue,ci?

diapozitiv01
1. nov 2009

veru, aj mne sa zda,,dufam ze vsetko je okk,
ja idem muzika ostrihat.tak zatial

sasulec
1. nov 2009

tak si dajte pozor a nechodte s tym strojcekom do vane hlavne..jo? 😉

diapozitiv01
1. nov 2009

tak hotovo

sasulec
1. nov 2009

uz mas new fesaka doma??? 😉 😉 😉

diapozitiv01
1. nov 2009

ano, uz je aj osprskovany, tak sa tu holy predvadzal 😀

sasulec
1. nov 2009

pche,sa maaaaaaaaaaaas 😝 😝 😝 😀 😀 😀

diapozitiv01
1. nov 2009

vcera som si tak citala spravu z hospitalizacie v lubocni a az ma tak zamrazilo,,,
totiz to porovnavala som dve, ked som tam bola na zaciatku tohto roku...
a co ma tak dostalo??
tie datumy,,, datum prijatia prvej hospit. 26.1 datum terajsiej 26.10
v januari az som bola tehotna,,,
a este ked som bola na echu srdiecka a dokyna mi hovorila ako prvu vec, ze mam zvacsenu chlopnu, to iste povedal aj dokyno Maxikovi na 3D ultrazvuku,,
co sa mi tym chce osud naznacit??

sasulec
1. nov 2009

neviem Dia,ale mysli pozitivne,mozno uz v januari budes zase tehu,sa tesim ked nam to oznamis..juhuuu 😅

diapozitiv01
1. nov 2009

jasne ze som pozitivna, vsak som diapozitiv 😀 (aj ked niekedy sa zosypem aj ja diapozitiv 😀 ,,,,) a uvidime kedy pride nas dalsi maly zazrak 🙂 .

sasulec
1. nov 2009

Diuska,hlavne vela vela pozitiiv,musis ich v sebe nosit,aby sa hned vstiepili do srdiecka toho buduceho drobceka a uvidis,ze bude dobre 😉

diapozitiv01
1. nov 2009

tak tak, ako pises 🙂 .
boze ten moj muzik je zlaty,
ako sme kupili ten strojcek na vlasy, bol v takom malom kufricku, tak vytiahol z neho vsetky veci, nadstavce, noznicky, zdroj,,, a dal si tam fotak s objektivom a chodi s nim po obyvacke, ale uz ma pyzamkon 😀 .
A nayse ten kufrik vtesnal do dalsej kabelky na plece, no neni chutny 😀 😀

macka01
1. nov 2009

presne,nehľadaj v tom žiadne zle suvislosti,ver tomu,že davku nešťastia ste si už vyčerpali,aj všetke ostatne dievčatá,ja tomu tiež chcem veriť,že už len dobre nás čaka,treba dúfať.A mne môj zlatý mužíček tak chýba,teraz by sa nám tu zišiel,ked sme marodi,nech už je dalšia nedeľa. 😀

diapozitiv01
1. nov 2009

nahladam nic zle, praveze mam dojem ze to je take deja vu ale s tym najkrajsim koncom...
Macik, dufam ze budete skoro zdravucky,,, ja preventivne berem homeopatika