Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

sasulec
1. nov 2009

inak fakt baby,tato chripka co sa siri ma desi,hlavne koli malej 😉

diapozitiv01
1. nov 2009

veru minule som pozerala ze chripka v ukrajine, ty chraniciari s tymi ruskami,,,,no nic moc

sasulec
1. nov 2009

bojim sa toho ako cert,no kto tu moju doma udrzi,ked to sem pride ☹

diapozitiv01
1. nov 2009

no asi si moc nepomozeme,,,dufam ze nebude ziadna chripkova epidemia,,ozaj pouzivate este odsavacky soplikov ??

sasulec
1. nov 2009

ano Dius,ale my nastastie len obcas..tuk tuk 😉

diapozitiv01
1. nov 2009

ja by som tiez obcas nejaku potrebovala 😀

sasulec
1. nov 2009

ta na vysavac je dobra,no a co,sak to mozes aj ty pouzivat,muzik ti odsaje 😉 😉 😉

diapozitiv01
1. nov 2009

ja mam problemy s dutinami,
este by ma vcucol vysavac 😀

sasulec
1. nov 2009

ale Dius,to je taka odsavacka na sopliky do vysavaca 😀 😀 😀
no toho som sa aj ja bala.. nech jej neublizim,ale je to sikovne a rychle hlavne 😉

diapozitiv01
1. nov 2009

tusim si ju kupim 😀 , muzik bude kuk ako puk... 😀

sasulec
1. nov 2009

😀

diapozitiv01
1. nov 2009

ok srdiecka, odpajam sa idem este dokuk superstar, dobru nocku, 🙂

sasulec
1. nov 2009

dobru Dius 😉 😔

diapozitiv01
2. nov 2009

Dobre ranko srdiecka,
ja uz som od 7 v praci, joj tazko 😒 .
Pred chvilou mi volala personalistka ze mi doktorka zle ukoncila PN, napisala mi az do 31/11 😀 , tak vybavujem,,,

blue04
2. nov 2009

Ahojte srdiecka,

trochu som sa odmlcala,ale nejako sa mi nepodarilo zvladnut sa pocitaca 😉
dnes k nam do Presporkova pride Dara Rolinc osobne,tak budem sa musiet rozlucit,lebo mam na starosti dokoncit vyzdobu.nabalime si nejaky obed a mozme ist.
vcera som mala variaci den(ja moc nevarim).normalne som sa dala na segedin.moj muz to miluje a vydaril sa. 😀
jack to ani len neochutnal,tak ten si nakazal rajcinkovu polievocku.nerozumiem sa sama do seba...tolko varenia za jeden den 😀

sasulec
2. nov 2009

Jej blue,to je pekne,one pride do toho vasho centra? tak si to uzi,pozdravuj 😉

diapozitiv01
2. nov 2009

Nech zaspieva moju oblubenu Keby som bola princezna Arabela 😀

sasulec
2. nov 2009

Dius, a coze ty si princezna???
vase velicenstvo 😉

diapozitiv01
2. nov 2009

to si pamatam ked som bola mala tak som mala kazetu od Darinky ROlincovej a ta pesnicka sa mi strasne pacila. Keby som bola princezna Arabela, 😀 .
Boze to mam dnes tazky rozbeh, rozmyslam ze sa poobede zbalim a pojdem na nakup do BA 😀 . Ale poobede mame meeting takze taka hodinka mi uplynie..
zase obvolavam skrz pitevnu spravu,,, uz my to slubil pred tyzdnom ze to bude hotove, tak som mu dala pre istotu este tyzden a tak mu dnes volam.. zas mi povedal ze to do 3 dni uz poslu, no som zvedava,,,

sasulec
2. nov 2009

ahojte bambusky,tak ako aky bol dnik?
Dia co? aka pitevna sprava?
blue bola Dara?

bambi09
2. nov 2009

ahojte 🙂
my len doma,posteľovo,vonku kosaaaaaa,ani nos som dnes nevystrčila s malou,chlapi museli 😝 😝 tu hrozne fúkalo 😝 😝
ale som povinne vetrala,maľujú nám schodište a taký smrad až do bytu z tej farby,že na grc 😝 😝

sasulec
2. nov 2009

ahoooj bambi,my sme boli dnes vonku,trosku nam sopliky povitahovalo,dutiny precistilo,ale tak dzravo 😉

diapozitiv01
2. nov 2009

no volala som patologovi, dala som mu tyzden navyse a stalo to nieje, som sa nasrala...
dokonca to zacala urgovat doktorka z neonatologie, tak by sa to mohlo rozbehnut. povedal ze tak 3 dni a posle to.
Takze mu davam este nejakych 10 dni a pojdem tam zas osobne si s nim pohovorit, 😠 .

My sme sa boli vecer prejst s hafankou, naobliekali sme sa ako keby sme isli na pol.. 😀 . &bolo uzasne

sasulec
2. nov 2009

povytahovalo..opravujem sa a ospravedlnujem 😉

sasulec
2. nov 2009

aha,dia to este odvtedy vam nedali? to je sila..ale konecnu diagnozu uz viete,nie?ci? ☹

bambi09
2. nov 2009

dia,to čo im to toľko trvá?? 😕 😒
a ste sa bavili o odsávačkách,my máme na baterky,Living Lab a je super,aj do kabelky 😉

sasulec
2. nov 2009

no tu som kukala,ale zdala sa mi draha,na to,ze to budeme pouzivat,len par krat 😕
a dedit to,ja neviem asi nebude nikto,soplave oneee 😅
a dostala som bundu..chi dodatocne k meninkam od sestry 😉

diapozitiv01
2. nov 2009

veru uz to je skoro cele 3 mesiace nic,, este tyzdnem ma, a uz sa naozaj nasrdim,,,,
diagnoza je jasna, teda tak mi to hovoril ked som s nim bola naposledy osobne,,,
dlho sa cakalo na pomoc primara, lebo ten patolog to nechcel sam robit,,, 😖

Ja som pocula ze vysavackove odsavacky su naj...

bambi09
2. nov 2009

sasu,to sa dá vydezinfikovať 😉 a využili sme ju veru viac ako pár krát 🙂
diuš,tak nech sa to už uzavrie a je to za vami ☹

sasulec
2. nov 2009

sak ja vieeeem,sak haadam este segre supnem 😉