Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

bambi09
2. nov 2009

😀 😀 😀 😀 veď preto 😀 😀 😀
a tie na vysávač sú dobré,len na noc a na cesty je toto lepšie,my to máme,odkedy máme malú a fakt môžem odporúčať,dokonca sú také,čo hrajú melódie 🙂 😉

diapozitiv01
2. nov 2009

Babulky, za chvilku idem do hajan som velmi unavena, prvy pracovny den mi dal zabrat,,
zajtra o 10 idem k zubarke, ma mi opravovat 2 plomby,, najhorsie ze to musim absolvovat bez injekcie,,, joj bojim

bambi09
2. nov 2009

dia,tak dobrú a držíme palčeky na zajtra,nech nebolí 😉
my sme museli prehodiť preventívku na 11.11.,lebo mladý ochorel,tak aj ja bojím,neboj 😀 😝

sasulec
2. nov 2009

bambi tu som kukala.. 😉
a Dius,neboooooj,sak si daka baba,neee? 😅 😅 😅
tfuj tfuj,nech ti to co naj dopadne,moja 😉

diapozitiv01
2. nov 2009

veru nejako to zvladnem, volakedy nam ziadne injekciie na utlmenie bolesti nedavali, a teraz hocikedy, Moja ich normalne dava, aby sa jej dobre robilo a pacient bol v poho.
Ja by som si ju dala hned pichnut, ale cakam na MS a nechcem riskovat keby nieco,

sasulec
2. nov 2009

moja co je MS?

bambi09
2. nov 2009

diuš,ja mám zo zubára fóbiu,ale injekciu som zažila len pri ťahaní,s malou v tehu mi ťahal koreň a tak ma to dráždilo,že som predtým na WC nechala obed 😅 😝
keď som vydržala 2 pôrody,vydržím aj toto,len sa na to teda neteším 😝 😝 😝
sasuli,my nemáme s hudbou,naša stála okolo 1000 Sk,neľutujem tú kúpu 🙂
tak diuš,budeme na Teba myslieť,nech nebolí 🙂 😉
blue a dara bola??neviem,čo mali medzi sebou s Pavlínou,ale asi si nesadli 😕

diapozitiv01
2. nov 2009

Sasulec, to je menstruacia 😀

sasulec
2. nov 2009

jaaaaaj 😅 😝 😀

diapozitiv01
2. nov 2009

Ok srdiecka moje, dobru nocku 🙂

bambi09
2. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 SM je sado maso 😀 😀 😀 😀 MS niečo úplne iné 😀 😀 😀
diuš,dobrúúúúúúúú 🙂

sasulec
2. nov 2009

bru Diuuuus..zajtra cmarkni ako sa darilo 😉

bambi09
2. nov 2009

tak,tak,myslíme na Teba 🙂
sasu,Ty ešte strašíš???ja som dlho nebola vo vedľajších témach,nejako nestíham 😝 😝 😝

sasulec
2. nov 2009

no jasne ..ja sa nevzdavam 😉 😝 😀

bambi09
2. nov 2009

ja som ponočník 😀 ale občas sa mi nechce lietať po témach,v noci tu nikto nie je 😝

sasulec
2. nov 2009

ked len ponocniiiik 😝 😀 😀 😀
deturence ulozene??? 😉

bambi09
2. nov 2009

hmmm,kiežby,sú po mne,ale jeden už ide a druhá tiež,tak sa lúčim na dnes a dobrú nocku 😵 😵 😵 😵

sasulec
2. nov 2009

dobruuuu aj ja pojdem 😉 😔
dokukam 112 😉

bambi09
2. nov 2009

tak pááááááááááááá 🙂

sasulec
2. nov 2009

bruuuuuuuuuuuu 😔

diapozitiv01
3. nov 2009

🙂 bre ranko srdiecka 🙂
uz som v praci, o 9:30 padim k zubarke, myslim ze to bude v pohode,
neviem ako u vas, ale v TT snezi, hoci sa to hned roztapa 😒

douglas
3. nov 2009

dobre ranko vospolok! 🙂
tu je celkom pekne, ale mrzne. dokonca aj svieti slniecko, tak mozno vytiahnem slnecne okuliare 😎 , aby som bola IN.
pekny den prajem

blue04
3. nov 2009

Sasulec MS je novy sposob komunikacie 🙂 ha-ha-ha-ha 😀 Este jedno M a je to MMS
Ahojte,tu snezoprsi........,zachvilu ideme do skolky,tak sa asi poriadne vyobliekame.Jack ma dnes halloween party tak potom poslem par fotiek.
Dara Rolins bola vcera velmi prirodzena a mila.Kazde dietatotko si polaskala a snazila sa s kazdym porozpravat.Bolo vydno ze je v tejto brandzi dlhe roky,lebo aj fortit sa vie a ma to uz take nacvicene😀 vazne bola dobra a ziaril z nej velmi dobry pocit.Aj jej slzy vybehli,ked mala na rukach take tyzdnove baby....Listky nam zadarmo odovzdala,tak teraz uz len na koncert,mozno sa nam ako VIP dostat do zakulisia 😀

sasulec
3. nov 2009

Ahoooojte,juuuu baby,so rada,ze ste sa ozvali,doug mali sme s Dius o teba starost.. 😖 dlho si sa neozvala 😕 😅
blue,tak to je svetove,takto vy pojdete na vianocne turne? si to dosytosti vychutnajte,urcite to bude skvele 😉
Dius,myslim na Teba,uz sa ti to krati.. 😉
blue a neryyyp,jo? tak mi to nedoslo,pche 😕 😅 😝 😀 😉

blue04
3. nov 2009

sasulec,len mi to prislo smiesne 😀
mam Daru aj v albume 😉
baby skoda,ze sme kazda z kazdeho kuta sveta,mohli sme sa stretnut osobne a dat si nejaky vianocny obed.hmmm 😒

sasulec
3. nov 2009

no,to by bolo fajneee...
a blue to bola doba pokrocila,tak mi uz nepisalo 😝

sasulec
3. nov 2009

pekne fotecky 😉
tam na tej jednej fotke ste vy s Darou a malym? sak tam si daka ina ako na fotke z pasu 😕 😅

blue04
3. nov 2009

na jednej som ja,s malym a s Darou.Ja mam origos pas,nefalsovany 😀 😉

sasulec
3. nov 2009

bez pochyyb blue,len s mi tam zdas taka ina,ale fakt si kocula a maly je cely ty 😉

diapozitiv01
3. nov 2009

Ahojte, tak uz som tu, cela 😀 , mam novu bielu plombu na mojej hornej 5 a bez injekcie 🙂 . Som to v pohode zvladla. este hovorila ze akonahle to uz bude vela tak mam povedat a ze dopichneme. Ale vydrzala som, este sa cudovala ze to dost hlboko musela vrtat, ale ani ma to nejako nebolelo.
chcela som ist bez injekcie, ze co keby sa nam zadarilo a MS neprisla 🙂 (suselec ak chces este to raz vysvetlime 🙂 )
Tak na Darin koncert by som isla aj ja, moze to byt celkkom fajne, idem sa teraz napapat a kuk fotecky.