Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

bambi09
6. nov 2009

Toyotaaaa 😀
ahojte 🙂
sasu,ja viem,že to bolo pre sestričku 😔 neboj,som v obraze 🙂
gudulo a čo máte nové u Aničky??ako ste dopadli na Kramároch??
diaaaa,držím palce,tfuj,tfuj,tfuj 😵 😵 😵 😵

bambi09
6. nov 2009

diuš-dobrúúúú a cmuk 😵

sasulec
6. nov 2009

tak ho neznic...hihihi hahaha 😉
dobru mojenko 😔

sasulec
6. nov 2009

bambi ddobraaaaa pamatas na tu reklamu? so simpanzikmi 😀 😀 😀

bambi09
6. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 nič nie je nemožnééé-Toyotaaaaaa 😀 😀
a ešte jednu:Každý správny gazda vlastní auto Mazda 😀 😀 😀
som smutná z témy Psychické dno,ale asi pánbožko rozhodol za Adelku 😔

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasulec
6. nov 2009

idem to kuknut 😒

bambi09
6. nov 2009

gudulo,tak to je super,držíme palčeky 😵 😵 😵
sasu ☹ ☹ ☹

sasulec
6. nov 2009

to je strasne,je mi do placu 😢 😢 😢

sasulec
6. nov 2009

gudu,tesim sa ze mate este nadej,na uzdravenie..

sasulec
6. nov 2009

idem si lahnut,nejak to na mna dolahlo 😔 bru noc

bambi09
6. nov 2009

sasu,dobrú a nesmúť,to je život 😔 ☹

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
6. nov 2009

gudulo,je,ale asi je to tak aj lepšie 😔 ale aspoň urobila,čo sa dalo Adelka,nemusí si nič vyčítať ☹

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi09
6. nov 2009

koľko je takých osudov ☹
ale nič sa s tým už nedá robiť,dúfam,že kočka to všetko zvládne,každý má svojho trápenia,len je to človeku ľúto,že to nemuselo byť,keby ten chlap mal rozum 😠
vy sa držte,chystám sa už dlho napísať IP,len sa stále niekde zakecám 😅
Aničke veľa zdravíčka a vám veľa radosti 😵 už je to veľká slečna 😵 😵 😵
idem do vane,ale ak budeš môcť,pripoj sa častejšie 🙂 😉 tak dobrúúú nocku moja 😵 😵

gudulo
6. nov 2009

dobru 🙂
som tu tak casto ako sa da, som zavisla 😀 😀 😀

diapozitiv01
7. nov 2009

Ahojte srdiecka 🙂
ja akurat vstavam, muzik je v praci tak este si mozem dovolit tak hodinku sa flakat a potom musim ist trosku upratovat.

suyama
7. nov 2009

Dobre ranko srdiecka 🙂
prisla som pozdravit, ako sa mavate? ze mate nejake chripkove obdobie domka na sk, tu to je uz od jari, ta prasacia chripka, v lete sa to trosku utisilo, ale teraz sa to zase prebudza, ludia okolo mna su chori, no nastastie nas to obchadza klop-klop, dufam ze do porodu uz neochoriem, do terminu mam este mesiac, uz nech to je a vobec by mi nevadilo keby to bolo aj v 38 tt 😉
tak sa drazte a prajem aby vas bacile obchadzali a tie co ste chorucke prajem skore uzdravenie 🙂
mne uz pride vo stvrtok maminka, sa velmi tesime, tak ideme my s manzelikom na prechadzku s nasim hafanom, tu to vypada dnes na celkom pekne pocasicko.
Prajem vam krasny vikend pa x

diapozitiv01
7. nov 2009

Ahoj Suy,
parada ze vas chripka obchadza, tak sa len pekne opratujte, vsak maminka sa postara 🙂 .
Pekny vikend.
Ja uz idem trosku upratovat.

sasulec
7. nov 2009

ahojte kocky,mna veru daco chyta,nieco ma obchadza,tak sa ladujem ckom a teraflu,len nech daco mala nechyti 😒

diapozitiv01
7. nov 2009

AHoj Sasu,
no tusim skoro vsetkych nas to apon trocha lizlo, ja som v pohodke,
pred chvilou som vstala, trosku som si podriemala ale za chvilocku sa chystam zehlit, mam toho strasne vela a mozno si to odlozim na zajtra,

sasulec
7. nov 2009

len odloz moja,a mas freeee 😀 😀 😀
ja som tiez dnes piiglovala,a som rada ze mam zas na tt pokoj 😉

diapozitiv01
7. nov 2009

mne zostalo este pradlo z minuleho tyzdna som sa nato vykaslala a teraz pozeram a pozeram na tu kopu 😀 a nie a nie sa zmensit.
Stale cakam na MS, ale uz ma prenasleduje prvotriedna pazravost, pred chvilou som si dala celu horku cokoladu s lieskovymi orechmi, mna 😀

sasulec
7. nov 2009

chi to ja ani neocakavam a vcera som bombosu zhutala,ale podelila som sa zase,to je pravda..
ale nemala by som probleeeeeem... 😝
dnes nas baaaby prekvapila,upiekla babofku,a este tam mam Milku,ale uz akosi nemvladzem 😕 😅 😝 😀

sasulec
7. nov 2009

srdiecka nase,kde ste?ja len, ze ja som zde 😕 😅

diapozitiv01
7. nov 2009

uz som tu boli sme v Maxe na veceri, ted iba muzicek papal ja som si dala len kofcu, lebo som sa ´´nazrala´´predtym z tej cokolady.
Kupili sme si aj sipane cajiky a nove salky na cajiky, maleho anjelika a fotoramik na Maximkovu fotecku ktoru si zoberiem do prace

sasulec
7. nov 2009

tak ste dobre nakupili,hm?
pocuj a tam kde predavaju sipane caje nepredavaju susene sipky? vraj je z toho doby a zdravy cajik,viem,ze nasi to robievali,chodili sme ako deti zbierat,ale teraz uz by som tam nesla,vsade chodia s autami,tam kde sme chodili su garaze,takze olovnate sipky dakujem neprosiiiim ☹
kde by som to zohnala? 😕

diapozitiv01
7. nov 2009

no mozno v lekarni, c tych cajovych obchodoch asi len ako zmesy s niecim inym.
Stale kuk tu sedacku, dufam ze ju coskoro zozenieme.
Vymysleli sme darcek pre svokra, dubovy sud na vino taky 30l. On je vinar. 🙂

sasulec
7. nov 2009

hod link Dius,ak si este tu,odbehujem bo mala objavila ameriku,stavia sa na posteli a teraz tu zabehava kolo stola,tak sa s babkou rehnim na nej 😀 😀 😀