Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
16. nov 2009

😀 doma, upratovala som si trosku skrinu 🙂

sasulec
16. nov 2009

moje nejvy,cely den?
odfot,cem vidiet tie kominiciskaaa 😝 😀

bambi09
16. nov 2009

ahojte 🙂
aj ja dnes kmitám,malej som konečne všetko dala do jednej skrine,len bol problém,kam dať zas veci,čo boli v tej skrini predtým,škoda,že nemáme nafukovací byt 😀 😀 😝 🙄

sasulec
16. nov 2009

vam hrabuska z toho upratkovania??? 😕 😕 😕
Vianoce az za mesiac,na nekaslala by som na to,potom zas vysavat a upratovat? 🙂
ale neeeeeeeee 😝 😝 😝

bambi09
16. nov 2009

sasu,ale toto bolo akútne,dieťa malo veci po celom byte,už ma nebavilo toľko chodiť hore-dole pri obliekaní 😀 😀 😀 😀 neboj,inak to nepreháňam 😝 len keď žijú 4 ľudia v dvojizbáku,občas treba urobiť zmeny 😅 😝

sasulec
16. nov 2009

a tri baby v dvojizbaku? podotykam baby.. 😝 😝 😝

sasulec
16. nov 2009

Dius robi detajlnee fotky kominikov aby sa mohla pochvalit 😝 😀

sasulec
16. nov 2009

no idem,dnes uz ani na kopceky nedovidim..bruu 😒 😔

diapozitiv01
16. nov 2009

som sa dnes zaevidovala na facebooku, tak pozeram zname tvare,,

douglas
17. nov 2009

lenka douglas, tak si ma najdi, dia 😉

diapozitiv01
17. nov 2009

Ahojte,,
ja som dnes v robotke,, ale len tak na 5-6 hodin, takze okolo 12-13 idem domenko. Chybaju mi takych 6 hodin a dnes je dobry den na ich dorobenie, ked je muzicek na sluzobke..
V robotke nemam faceb. ale ked pridem tak si ta pridam medzi friendov 😀
ja som natalia brimusova 🙂

sasulec
17. nov 2009

Ahooojte,Dius,tie kopecky cakam.. 🙂 🙂 🙂

diapozitiv01
17. nov 2009

sasu, ziadne kopecky nie su,, to som vyhadzala len co bolo na vesiakoch a dala som tam nove,,,
no este nejakych 5 minut a idem dom...

sasulec
17. nov 2009

co mas novy roldoor?
ci to koli tym nakupom?
sa mas..ja som doma..chi chi
ak pojdes za Maxikom posielam cmuk a pozdravuj ho 😉

diapozitiv01
17. nov 2009

to mame klasicku skrinu, ale na vesiakoch som mala povesane sprosttosti ktore nenosime, task som ich zlozila a dala tam nove veci...
Za Maximkom pojdem zajtra, zase tam nechcem chodit kazdy den, boli sme v nedelu, vcera tam bol svokor lebo bol na pohrebe nejakeho znameho a ze este kahanceky svietili, davam take co vydrzia dlho,,, a samozrejme budem ho pozdravovat od tety Simon 🙂

sasulec
17. nov 2009

som rada,aj zapal sviecocku za nas potom 🙂
dobru chut k obedu,ideme hamkat..
da si niekto zemlovecku? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

diapozitiv01
17. nov 2009

mnam zemlovka,
ja uz som doma, este som sa stavila v baumaxe a kupila som take 2 male vianocne kaktusy a jeden krasny sekulent a este anjelika, tak mam co presadzat 🙂

sasulec
17. nov 2009

Diusik,dojdi,urob si vylet,len idem mrk do truby ci este je,bo k nam dosli stravniici..hadam mi este nieco nechali.. 😀 😀 😀 😝 😝 😝

diapozitiv01
17. nov 2009

jaj akurat som sa zobudila, o 16 tej som zalahla ako kabela, a otvorim oci a uz je tma,,, fujj,,, tak som dala aspon prat, teraz tu na mna moja hafanka knuci tak musime ist von. asi chce kaka 🙂

sasulec
18. nov 2009

ahojte difcence,vcera som bola daka zlenivela,ani do pc sa mi nechcelo kukat,kukala som madagaskar,potom dosla segra so svagrom a bol vecer.. 😉
a vy ste ako stravili sviatocny den??? 🙂 🙂 🙂
svieti nam slniecko,pojdeme poobede von..vela slnieckovej energie posielam vsetkym 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

macka01
18. nov 2009

ahojte,no z tolkých usmievačikoch musíme mať dobrú náladu,aj u nás je krasne.včera sme si vychutnali rozprávočky v telke.Syn šiel po 3 týždňoch do školy,2 bol chorý a týždeň mali zatvorenú školu kôli chrípke a rano mi hovorí že mu je zle.Myslím,že sa bal akosi po takej dobe tam ísť alebo čo? ☹

sasulec
18. nov 2009

zvykol si na domace ucenie?chi beter jeden,ale urcite mu padne vhod ked sa stretne s kamosmi a uz bude zas v starrych kolajach,nie?
sak budu si mat co povedat,po takej dlhej dobe,ci to len my baby sme take klebetne 😅 😝 😝 😝 😝

diapozitiv01
18. nov 2009

😀 zeny to maju v genoch 😀

macka01
18. nov 2009

no myslím že chlapi v ničom nezaostavajú,ale určite bude ok,doma sme sa učili každý deň chvíľu aby nepozabudal a nevyšiel z cviku.

diapozitiv01
18. nov 2009

ja by som sa tiez hodila na marodku,,,,vobec sa mi nechce...

sasulec
18. nov 2009

ale Dia,co by si doma robila??? s nami kvakala? 🙂

sasulec
18. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=782

bambi 🙂 a aj ostatnym samozrejme

sasulec
18. nov 2009

mala jak to zbadala,zacala hned mlaskat 😝 😝 😝

diapozitiv01
18. nov 2009

veru s vami,, dufam ze sa nam skro zadari aby som sa hned mohla hodit na marodku 😎

sasulec
18. nov 2009

kukala si tie salatiky,dius? 🙂