Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
3. dec 2009

Ahojte srdiecka,
ja som este hore,, cakam na muzika, dnes vecer isiel s kamaratmi do Viedne na koncert depesakov,, tak tu doma na neho cakam,, brucho ma boli nekonecne, asi je tu po 23 dnoch konecne ovulka,,,
No aj ja musim ist este kupit nejaku drobnost muzikovi..

emanuel22
3. dec 2009

Ahojte srdiečka,

dnes som objavila túto tému a rozhodla som sa vám napísať.
Ja som tiež po operácii srdca, vrodená vývojová vada - konkrétne 3. Operovali ma v Brne pred takmer 19 rokmi, vtedy som mala 4. Vadu mi zistili až v pol roku, čo je dosť neskoro... no zvládli sme to, teraz som úplne zdravá, jazva skoro cez celý hrudník nevadí ani mne ani môjmu manželovi... 😉
Teraz čakáme naše prvé bábätko a ja sa len modlím, aby mu niečo nebolo. Pevne dúfame, že bude v poriadku! Na srdiečko sa ideme pozrieť o týždeň, verím, že bude krásne biť...

Veľmi vám držím palce!

Diapozitiv, je mi ľúto Tvojho synčeka, bol krásny... a prajem Ti ďalšie zdravé detičky...

Držte sa! 🙂

bambi09
4. dec 2009

emanuel,si zlatá,že si napísala svoju skúsenosť,prajem Ti,aby bolo všetko ok,držíme palce 😵 😵 😵
inak babule,posledné dni nestíham koňa,okná mám umyté,záclony,závesy oprané,chystám sa piecť,chorí sme boli komplet všetci,syn ešte leží s boľavým hrdlom,takže tak 😒
diuš,som si porevala,ke´d som pozerala fotky s Maxíkom 😔 😔 😔 😔 také krásne dieťatko ☹ 😔 a potešila som sa tým testíkom,až neskôr som pochopila,ale verím,že čoskoro tam budú nafotené aj tehu testíky s dvomi ružovými čiarkami 😵 😵 😵
lebo sasuľa si dohryzie ručičky 😀 😀 😀
držte sa babuľky,zas nakuknem 🙂 😉

diapozitiv01
4. dec 2009

Emik, drzime palceky, nech je vsetko v poriadku ,odporucame zajst aj k MUDr. Holanovi do Medifery v BA on je vlastne zakladatel prenatalnej echokardiografie na Slovensku.. Asi pojdete do Kardiocentra na Kramare..
Ale to sa robi az okolo 18-20tyzdna..
Tak sa drzkajte, vidim ze ti v pase svieti 7tt, tak pekne odpocivaj a uzivajte si toho drobceka v brusku,, je to prekrasny pocit,,,

Bambi, no tu su ovlacne testiky,, vcera ma tak bolelo podbrusko a ovu testik pozitivny tak musime trosku popracovat 😀 , mozno motyka vystreliii 😀

Dnes su presne 4. mesiace co sa nas Anjelik Maximko narodil 😔

macka01
4. dec 2009

Bambi tak sa liečte až potom nekašlete na Mikuláša 😀 Emanuel držím palce nech je všetko OK.Hlavne ty sa snaž byť v dobrej psychickej kondiícii,Dia raz to výjde,ja ked mám ovulku sa mi zda,že sa po stene budem škriabať od bolesti.To sa mi nikdy nestavalo.Prečo to tak boli?Ja si zas namýšľam,či tam zasa nemôže byť dáka cista alebo čo.Po novom roku až idem na preventívku tak uvidím....

blue04
4. dec 2009

Emmanuel...vitaj medzi nami a tesime sa z tvojho pozitivneho a uspesneho pribehu.Drzim palce aby baby bolo v poriadku a silne ako valibuk. 🙂
Dia....tak sup ho do postele ked mas ruzove pasiky...juuuuj po novom roku nam tu budes ukazovat ine 2 ciarky.tesiiiiiiiiiiiiiiiim sa 😀

diapozitiv01
4. dec 2009

ahojte, no pred chvilockou sme prisli z vonku, boli sme s hafankou,,, je tam prijemne cerstvo 🙂

sasulec
4. dec 2009

ahojte babule,tak mi uz zavislacime pomaly po obchodaaakoooch..
mala dostala balicek dnes.zlatunka moja..
a dostala od babky Mikulaske oblecko,mam foto,len sa mi nedari dako kartu z fotaku napchat pocitacovi do ritky,tak ked dojde svagrik hodim foto... 😉
Diuuuuskaaa,sup sup a ceme ruuuzove paaasikyyy..
emanuel veru,teskam sa z tvojho pozitivneho pribehu,uprimne dakujem,za dalsiu nadej,ktoru si nam dala..
a nastiv pana doktora Holana,je fakt super,osobne sme sa stretli,bola som u neho s mojou malou..
ma perfektny pristup a je kvalitny doktor,urcite ta vyvedie z obav a budes sa tesit zo zdraveho babetka,prajem ti to 😅 😅 😅

diapozitiv01
4. dec 2009

Sasu, tak ti uz mas nakupene??

sasulec
4. dec 2009

ale kdezeeee 😉
este ee secko 😉

macka01
5. dec 2009

ahojte,kukam jedným očkom .No rozpravkové knihy mam kúpené,väčiemu som chcela kombinezu do snehu kúpiť,no nezoženieš číslo čo sa zblázniš.tie čo by inač sedeli,tak mali take krátke nohy,že by to mal v polovici lýtok.To na ake deti šiju?S akými krátkami nohami?No v pondelok dam ešte jeden pokus 😝

sasulec
5. dec 2009

ahojteee..
Macka sak ale cinania su maliiiiiii😉))
a dnes skoro secko odtial letiii..ze adidas..a mede in china,nepoznas? 😕 😅
dnes som chcela ist a zas nieco dokupit,ale mala mi plany zmarila,bo zvysenu teplotu mala,tak sme doma sedeli.. 🙄

macka01
6. dec 2009

no ved ta čina,mi lezie už na nervy,je uplne jedno do akeho obchodu vojdeš ked tie veci maju jeden pôvod.A značkove predajne si zasa nemôžem dovoliť ☹ baby,dnes sa mi snivalo,že som sa vydávala za cudzieho muža,a môj chodil aj s deťmi tak smutno okolo.Bolo mi ho ľuto a aj tak som si išla vziať iného,čo to znamená?v kuse som si natriasala svadobne šaty.Och,len dúfam,že to nie je zlé znamenie.Sny mi dokážu nahnať strach niekdy.Sasu,tak sa liečte,snad to nebue nič vážne a dnes jej je lepšie?Pa Pa

macka01
7. dec 2009

no téééda,až na tretiu stranu som musela zablúdiť,aby som vás našla?no hurá,kombineza kúpená.Sasu ,nepíšeš,tak malá je asi chorá čo?no snád nič vážne,ale toto počasie s dáždom asi zasa nahráva výrusom 😢

sasulec
7. dec 2009

ahooojte..
nieeee,maci behali sme po nakupoch.. 😅

diapozitiv01
7. dec 2009

heloooooooooooooooooo heartsssssss 😀

macka01
8. dec 2009

tak ja na teba myslím,že ste choručkí,a ty zatiaľ vymetáš obchody 😀 ale vďaka Bohu,chorôb už bolo dosť.Dia že sa aj ukážeš.No naši špunti boli dns takí zlííííí 😝 nevedeli sa vmestiť do kože.No snád zajtra sa učlovečia

diapozitiv01
9. dec 2009

Ahojte,
vcera choroba presla na svokrusu aj muzik sa stazoval ze ho vsetko boli, ked som prisla z prace lezal v posteli, tak som mu dala teplomer, prvy krat ze 36,4 a druhy krat ze 36,3, som sa nasrala ze nevie drzat teplomer. SOm mu oprobovala celo a mal ho horucejsie ako ja, tak som si zmerala ja a ze 37.. no to su ti chlapi, ani teplotu si nevedia odmerat,,, 😝

macka01
9. dec 2009

tak mohol mať zimnicu ked si mu tak malo namerala.ja ak som chorá tak sa mi to strieda a fakt neviem čo je horšie,či ked sa potíš ako somár v kufru alebo ti drkoce zubami aj pod perinou 😝 Tak sa liečte pekne telo na telo,bude po chorobe.No dnes sa mi menší syn zobudil tiež so soplíkom tak uvidíme,ach,ako je tu hnusne počasie,takmer uplná tma poprchá,radšej keby začalo trocha mrznúť,aj bacile by pokapali 😀

sasulec
9. dec 2009

Ahooojte,tak mam uz aj darky,myslim ze eto vsio..mozno este dake drobnosti..
a och sak moj svagor,temu este daco...jaj ty chlopi,sak nevedia co scuuuu 😠 😠 😠
sme zatial zdrave,dufam,ze aj budeme,von aspon obden,nech sa neunudime...
melej som kupla taky monitor,co sa napaja na TV a vidi sa v nom, a aj mikrofon,tiez do tv..co jej hra pesnicky..sa bude vytesovat a ja budem mat konecke varesky v sufliku..moje trdlo mi ich kradla a do nich vyspevovala,ked som to predavackam dnes v obchode hovorila sa suuulali..
takze asi tak, my v skratke 🙂 🙂 🙂
dobru nocku srdienka 😔

macka01
10. dec 2009

ahojte,tak darky máš vyriešené?no šťastný to človek.Ja ešte mužovi,zahlásil až mu kúpim rifle.to mi nenápadne podhodil,lebo minule sa mi podarilo mu pribaliť do roboty miesto pracovných riflí nove,tak si ich zničil.No ale ked farba sa mi uzdala,že sú to tie pracovné 😀 tak pravovné sa váľali v skrini a nové sa drali na stavbe 😀 😀 Tak mu musí Ježíško dokupiť.no le k tomu ešte neaké prekvapko,zatiaľ neviem aké.Parfémov má viac než ja,no fakt neviem 😒

gudulo
10. dec 2009

ahojte srdiecka 😉
vsetky vas pozrdavujem
vidim ze sa chystate na vianoce a kupujete darceky 🙂
my to tak pocas roka postupne - hlavne detom hracky, takze to mame poriesene a co ostatnym.... neviem a ani neviem kedy to stihnem, lebo chalani su uz tyzden doma s teplotami a mala ma upchaty nos a dufam ze nic viacej to nebude

sasulec
10. dec 2009

Ahooojteee..
Macka,daku kozmetiku na holenie?po holeni?
godulu drzkam vam pasticky,nech sa uzdravite do Vianoc.. 😉
a kde sa ostatneee??? 😕

macka01
10. dec 2009

no vidíš,holenie ma nenapadlo. 😀 Godulu,uzdravte sa,až na toho Ježíška potom neprskáte 😀 no ale počasie napomáha chrobám teraz,to je fakt 😝

gudulo
10. dec 2009

verim tomu, ze na Vianoce budeme uz fit
no keby trosku primrzlo ze by sa tie bacili vsetky vymrazili, myslim ze to by prospelo nie len nam 😀

sasulec
10. dec 2009

j ja si mysliiim,ze kamenom urazu je to,ze je na tuto dobu este priliz teplo,ale uz ma zacat mrznuuut,haaadam aj sniezikovat 😅

sasulec
10. dec 2009

baby,dnes idem hodit vianocne nalepky na okna,mala bude jajkat jujkat jejkat... 🙂 🙂 🙂

macka01
10. dec 2009

tak snežikovať nemusí,ale mraziky už hlásia,tak to bude snád lepšie.Ono si povieme,ako teplo,hurá,ale sme zvyknutí na ine a toto nerobí dobrotu v decembri aby bolo teplo.ešte sa jedná chrípka neskončila a v januari má byť druhá vlna 😝

sasulec
11. dec 2009

helow de sa flaaakate?
ja som tadyyy..
tady orel tady orel 😀 😀 😀

gudulo
11. dec 2009

hlasim prijem 😀 😀 😀