Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

sasulec
15. dec 2009

baby,ma nestvite,kde ste..sa nehanbite,aby som vas zo 4. strany tahala ako zlate rybky z mora????? 😝 😝 😝 😝

diapozitiv01
15. dec 2009

veru sasu, ty si taky rybarik 😀

macka01
15. dec 2009

ahoooje,no u nás sa pečie vo veľkom,menší syn,ma striedavo zimnicu s teplotkou,uviidíme do rána ako bude.starší dnes priniesol 4 jednotky tak bol v uplnom vytržení od radosti 😉

diapozitiv01
15. dec 2009

mne dnes dorazila mrsina, tak dnes len oddychujem,,, 🙂

macka01
15. dec 2009

mne dorazí o dva dni,ale už to na mna dolieha,bolia ma kríže a náladička 😝

diapozitiv01
15. dec 2009

Maci, no my zeny sa musime obetovat 😀 , ja som dnes zacala uzivat femi kvapky na upravenie cyklu, tie moje dlhokanske cykly,, ☹

sasulec
15. dec 2009

no aj ja musim kuk do mojho muuudreho kalendara.. 😝

diapozitiv01
15. dec 2009

no sasi, potrebujes kalendarik 😀

gudulo
15. dec 2009

ahojte 🙂 tak to tu ozilo 🙂 🙂 🙂 mne tu Anulka mrnka za chrbtom a chlapci uz spia, Misko ma zajtra vystupenie v skole a Ondrik ide po 2 tyzdnoch do skolky

sasulec
15. dec 2009

hej,nepatria k mojim ,,best,, dnom,takze ked odidu,tak na ne ryyychlo zabudnem..chi chi 😀

sasulec
15. dec 2009

jeeeej gudu,tak potom fot a ceme foto z vystupenia..please..please.. 😅

gudulo
15. dec 2009

este ze si pripomenula, budem musiet nachystat
nejako mi to nemysli 😝

sasulec
15. dec 2009

no esteze ma mas..
rada som posluzila 😅 😉

gudulo
15. dec 2009

sasu veru tak 😅

macka01
16. dec 2009

ahojte kočky,tak dnes sme museli k lekárovi a máme zapal priedušiek.každy druhý mesiac sme na antiboitikách,to je des.to užíva antihistaminiká aj Singular a chorí sme sporadický stále,ach jaj ☹ 😢 ,no čo,mrzne aj vám?dnes tu fúkal taký severák,sa zdalo,že nás ufúkne,

blue04
16. dec 2009

Macka,no rychlo sa uzdravte,nech ste na Vianoce zdravucky a mate apetit na vianocnu veceru.
Ja sa velmi tesim,lebo po 2 roky sme boli na vianoce v UK a teraz sme u nasich...mnaaam tesim sa na vsetko jedlo 😉
zajtra idem dokupit darceky,dufam,ze sa mi podari zohnat vsetko,lebo tento rok nejako nestiham

diapozitiv01
16. dec 2009

ahojte srdiecka,,,
ja som az do januara doma

macka01
16. dec 2009

máš dovolenku?tak si ju v zdraví uží 🙂 BLUE navrat ku koreňom,že?to je super,tiež si to uži doma. 😉

titkovamiriam
16. dec 2009

ahojte chcem sa opytat ci nechodite niektorka s dietatkom k mudr paulovicovi do kardio centra -ja tam idem v pondelok lebo marekovi pri pocuvani pediatricka zistila nepravidelny rytmus,po odbere krvi mal vsetky vysledk ok no pre istotu mame ist tam.

sasulec
16. dec 2009

tit veru ja nie,ja som bola u dr. Masuru v kardio na kramaroch 😉
a potom este u dr,Holana,ale ten uz robi samostatne..
inak akurat dnes me boli tu v NR na kardio,malej sa tonezvacsilko,ale ani nezmesilo,povedala nam ze nam doki, ze by bola rada keby sme to mali do konca buduceho roka za sebou..
a bude nam stacit len jedna operacia a potom bude uz len preventivne sledovana..
len sa bojim,teraz ked sa to uz blizi 😔

diapozitiv01
16. dec 2009

ze dovolenka 🙂 som na marodke,,

megi93
16. dec 2009

Ahoj Sasul...my ideme zajtra. Aj ja so sebou aj s malou na kramare...maju nam povedať, či jej to nebudu predsa len operovať. Tiež sa jej to nezväčšuje ale ani nezmenšuje, tak že pre istotu....už ani nežijem 😖 Snáď bude dobre...drž palec 😔

diapozitiv01
16. dec 2009

Megii, drzkajte sa,, neboj, su tam experty,, 😉
Myslime na teba a zajtra daj vediet ako ste dopadli.

megi93
16. dec 2009

Ďakujeme 🙂 Ozvem sa

diapozitiv01
16. dec 2009

experti ci experty,, jaj hanbim sa 😀
Megie zajtra cakame na spravicku a o co sa jedna,, moj typ,, defekt komoroveho septa??

megi93
16. dec 2009

Dia no komorový sa jej uzavrel, ešte má defekt predsieňového septa. Má ho síce maličký, ale neuzatvára sa. Teda aspoň myslím, že maličký, má nejakých 2,5 mm. Ale predsa je a operácie sa bojím. 😒

diapozitiv01
16. dec 2009

Megus, no nie som odbornik, ale nevyzera to ze je velky,, vsak uvidite co vam povie,,
da sa to uzavret aj bez operacie ako komorovy defekt?? cez cievu tym titanovym uzaverom??

irasek
16. dec 2009

Tak i takové téma tu je 🙂
ahoj, omlouvám se, že sem lezu, ale mám dotaz: dnes jsme byli na 18m. prohlídce s naším Páťou a dr. mu našla šelest na srdci, hned po Novém roce jdeme na kardiologii. Ve zprávě napsala systolický šelest a mě řekla, že možná půjde o růstový šelest. Neslyšely jste některá z Vás tyto pojmy? Co si mám o tom myslet? Děkuji a Vám všem přeji zdravíčko 🙂

diapozitiv01
16. dec 2009

No šelest na srdiečku počas vývoja sa vyskytuje a nemusi znamenat nic hrozne, on postupne zmizne,,
ale je super ze vas poslala aspon si budete isty,,

irasek
16. dec 2009

děkuji za rychlou odpověď. 🙂
Ale do dnešní kontroly nikdy nic neříkala, to je taky možné? Ani v porodnici nic neříkali. Já vím, že teď asi nic nevyřešim...že musim počkat na vyšetření. Ale i tak ☹ Pořád řešim, že je malý, teď mě to přijde prkotina...