Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
10. okt 2009

Blue si ho nastartovala, si zvykol ze nebude skoro nic a teraz sa nestiha obracat,,,, 😀
Sasulec, neboj nejaky fesak sa najde, mas niekoho v oku, nejakeho sexi poziarnika ? 🙂

megi93
10. okt 2009

nazdarte...idem sa vás spýtať, či aj vy ste zažili, že drobci boli v nejakom období upišťaní. lebo naša drobčica je posledné asi 4 dni taká umrnčaná a neviem čo s nou. Zuby jej neidu, teplotu nemá, bolieť ju nemá čo, ale v kuse piští. Iba keď ju mám na rukách, je dobre. A keď spí, tak je ticho. Zatial som to zvládala, ale akosi už mi tečú nervy, lebo dnes poobede, odkedy otvorila oči, tak mrnkala, fňukala a už nepomáhalo ani na rukách :( Ja viem, že nemám byť na ňu nahnevaná, v podstate ani nie som, skôr na seba, že neviem ako jej pomôcť, alebo zistiť čo jej je....je to počasím? Alebo čo jej môže byť? ☹

blue04
10. okt 2009

Dia,nie poziarnika ale policajta!tych ma v budove...mozno jej nejaky pomohol s taskami 😀

blue04
10. okt 2009

megi no neviem co by to mohlo byt,predsa ma len 9 mesiacov,tak to moze byt hocico.
ale ked nema teplotu,tak vazne to asi nic nebude.
mozno ta len skusa 😒

diapozitiv01
10. okt 2009

jaj ja si tych policajtov mylim s poziarnikmi,,
Jej mamina asi vie co robi, ked Sasulec vymkla doma 🙂

sasulec
10. okt 2009

moze to byt pocasim,ked tak sa poobliekajte a vybehnite na kratku prechadzku ked moc neprsi,malej daj prsiplast na kocik,moze ju bolet hlavka aj nam klesa tlak ked je takto..a aj mala byva mrzuta ked sme cely den doma zavrete,dnes sme to prezili,len vymyslala ale zajtra ju uz chcem zobrat von lebo sa tu zblaznime ☹

blue04
10. okt 2009

Dia,poziarnikov nechaj mne,dobre? 😀
mozno mas aj pravdu,asi si dceru dobre pozna 😀

diapozitiv01
10. okt 2009

Blue jaj poziarnika mas ty 🙂
Ja mam elektrikara s pyzamkom az pod bradavkami 😀

sasulec
10. okt 2009

ha ha baby 😀 😀 😀

sasulec
10. okt 2009

chichi babule vy ste blaznive 😀
idem malu uspat,snad nezaspim s nou 😉

blue04
10. okt 2009

uz nerobi poziarnika,budem musiet pockat ked sa vratime do UK 🙂

diapozitiv01
10. okt 2009

Sasulec, a nezaspi s malou,,, cakame ta tu 🙂

blue04
10. okt 2009

ake mate tipy na futbal? ja davam 3:2 pre nas

diapozitiv01
10. okt 2009

no ja takych 2:1, idete kuk futbis,?

blue04
10. okt 2009

nie nejdem,ja len vysledok 😀 ,my nie sme futbalovy

diapozitiv01
10. okt 2009

jaj my ideme, my sme futbalovy, sportovy,,
ale sa mi ziva, neviem do kedy vydrzim,, to asi zaspim skorej ako uspi Sasulec svoju Sasku 🙂

blue04
10. okt 2009

baby moje idem,uz som dnes dlho za pocitacom a musime si od seba oddychnut 😉
tak uvidime ci sme sa typmi trafili...zajtra si dame vediet

diapozitiv01
10. okt 2009

tak idem aj ja,
dobru nocku 🙂 , ja idem kuk futbis

sasulec
10. okt 2009

teda baby po 20tich minutach ste to vzdali..a ja sa koli vam tak premahala.. ☹
tak pekny futbalovy vecer a bru nocku 😔

bambi09
10. okt 2009

už asi všetky hajáte,tak dobrú noc 🙂 🙂 😉
a ešte k otázke megi,to vieš,že sú aj u nás také upišťané dni,len na rukách sa malá chce nosiť,túliť sa a tak,myslím,že to má každé dieťa a môžu to byť aj zúbky,aj keď nevidno nové,ono kým sa vykľujú niekedy trvá,tak uvidíš možno neskôr 😅

sasulec
11. okt 2009

bre a pekne doobedie,dnes zas uprsano u nas...jojojooj ☹

blue04
11. okt 2009

halo....u nas je mokro ale neprsi,teda zatial 🙂

sasulec
11. okt 2009

aj u nas uz slunicko vykuklo..len terz zas mala vymysla..asi spat pojde,len sa bojim,ze kym sa vyhaja bude zas prsat ☹

diapozitiv01
11. okt 2009

Ahojte,
my uz siestujeme, do obeda sme boli na nakupoch. Este si pojdeme na chvilku schrupnut, taky nas poobedny ritual. U nas uz neprsi a sem tam vykukuje slniecko 🙂

bambi09
11. okt 2009

ahojte 🙂
ja len kuk,pozdravím vás a ideme preč,tu svieti aj slniečko,ale zima je dobrá,brrrrr 🙄
tak si v rámci možností užite peknú nedeľu,aj keď počasie je už typicky jesenné,sychravé 😝
inak som včera všetko ožehlila,len to je nekonečný príbeh,to prádlo,jedno sa suší,ďalšie sa perie a stavím sa,že kôš na špinavé prádlo,čo je dnes prázdny bude v utorok preplnený 😝 😝 😝

diapozitiv01
11. okt 2009

Dobry vecer vospolok,
coze robkate?? aky ste mali vikend?

sasulec
11. okt 2009

bry veceeer,my sme boli vonku..akurat sme sa dokupkali a za chvilku do hajan 😅

diapozitiv01
11. okt 2009

jej tak ste uz cistucky, my sme sa boli s hafkacom prejst po dedine a zastavili sme sa na Maximkovom hrobceku, uz to mame taky ritual. Zajtra ma meninky,,
Teraz kuk superstar, zajtra zase do prace,, sa mi vobec nechce,, radsej by som isla pozret tych policajtov do NR 😀

sasulec
11. okt 2009

sak dojdi,kludne vybavim ti aj exkurziu,hm??? 😉

diapozitiv01
11. okt 2009

raz dojdem kuk, a naschval nech nas tvoja mama vymkne 😀