Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

douglas
23. okt 2009

ahojte kocky!!! MATE SA DNES? 🙂

suyama
23. okt 2009

Ahoj douglas my sa mame fajn, mam dostat dnes dve donasky, sampony a policku do Oliverkovej izbietky, kazde ina donaskova sluzba, ale oni ti nikdy nepovedia presny cas, tak musim sediet doma na zadku, horsie je ze o pol druhej musim zaniest nasho havina na strihanie a stavim sa ze zrovna vtedy to donesu 😒
a ty ako? ako pokracujete s vizami? dufam ze je vsetko na dobrej ceste.

sasulec
23. okt 2009

ahooojte zienky aj ja som tuuu 😉 😅

bambi09
23. okt 2009

ahojte 🙂
teda,našla som nás až na druhej strane 😅
Suya,presne,ako píšeš,človek o tom chce niečo vedieť,ale ako začne čítať štatistiky,tak skončí so zaslzenými očami ☹ ☹
Gudulo,som rada,že si zavítala,už som sa bála,či nie ste choručkí 😉
Doug,všetko oki? nezapaľuješ žiarovky na diaľku? 😅 😉
Dia,Ľubochňu poznám,keď som chodila busom za tetou do Ostravy,tak tam bola dlhá prestávka,je tam pekne,aj kamoška sa tam liečila,viem,že je tam liečebňa pre ženské choroby aj iné 😉 tak si to pekne uži a dýchaj čerstvý vzduch 🙂 a aj to vínko nezaškodí,ak Ti lekár nezakáže 😉 a ovečku nezabudni,aby si mala koho stískať 😵
Sasu,ako??už si si kúpila tie čižmy?? 😉
my ideme dnes prevetrať peňaženku,keď sa muž vráti z práce,syn nám rastie do nebies a všetko mu je krátke 😅 😅 😅 tak potrebuje doplniť šatník 😉 a ja ani centimeter,no čo už,zostanem trpaslíkom 😀 😀

macka01
23. okt 2009

pozdrav aj odomňa posielam,včera som mala tak zlý signál na net že som to musela vzdať,akosi nam to tu blbne.Dnes zápaím s mužovým pradlom,kopec jak Tatry,po mesiaci neni divu.ako len neznášam to párovanie ponožiek 😝 😝 chrípka vás obchádza?kdesi majú deti chrípkove prazdniny,môj menší je tak zasoplený až hrúza ☹

bambi09
23. okt 2009

macka,nestarš s chrípkou-ďakujem,neprosím 😝
a teda statočne zdolávaj ten prádlový Everest 😀 😀 😀 😀

macka01
23. okt 2009

snažím sa,ale teraz mám pauzu,budem pokračovať večer.No dnes mi malý spravil takú radosť,chodí na výtv.krúžok.Kreslili mravenisko veľmi sa mu podarilo a pani to chcela zobrať do mesta na nejakú výstavu a Tinko jej to nechcel dať,že to by potom nemohol mne priniesť,lebo z tej výstavy by mu to už nevrátili on mi to chcel doniesť,tak ma dojal,že sa toho svojho úspechu vzdal pre mňa,toto sú tie chvíle,keď je krásne byť rodičom ž k slzám ma dojal 😉

bambi09
23. okt 2009

Macka 😵 😵 😵 😵 😎 krásne gesto od vlastného dieťaťa 😵 užívaj si to,nepotrvá to dlho 😀 😀

macka01
23. okt 2009

no tak teraz strašíš ty mňa, ☹ dúfam,že toto bol len začiatok pekných giest 🙂 veď mi sľúbil,že keď vyrastie mi postaví domček,tak ja sa teším 😀

diapozitiv01
23. okt 2009

Baby, vidim ze z pradlovym everestom zapasime asi vsetky, ja teraz perem 2 pracku a zajtra ma cakaju este 3. 😒 .
Macka, super syncek 🙂 , na tom domceku som sa pobavila. No ale raz mozno sa dockas 😀

sasulec
23. okt 2009

AAAhojteee,ako sa mi tu mavate??
ja mam new cizmy..chi chi aj mala..mla ma staroruzove,lebo jedny fialove uz ma boticky a chcem aby ich vynosila a ja lilave 😉 😉 😉

diapozitiv01
23. okt 2009

super sasulec, uz nech len zasnezi 😀

sasulec
23. okt 2009

juuuj dia e eeeeeeeeeee bo sy na vyssom podadku,na kt.si musiim po dlllllllllllllllllhom case zvyknut a maju drevenu smyklavu podrazku.. 😉
a teraz sa ma spytaj,ze tak naco si ich kupovala???lebo su peeekneeeeeee a filajoveeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

diapozitiv01
23. okt 2009

hlavne nech su fialove, co uz ked nebudu moc prakticke do snehu 🙂

sasulec
23. okt 2009

nooo ved sa citim jak trululu lebo neprakticke su ale pekneee 😉
ale este mam kociik,mam sa coho pridrziavat 😅 😀 😀 😀

diapozitiv01
23. okt 2009

a este pesa pred kocik nech vas taha a mozte ist ako psie zaprahy 😀

sasulec
23. okt 2009

aj sak ani lyze kupovat nemusiiim..vidiiis aka dobraa kuuupa to napokon bola 😅

diapozitiv01
23. okt 2009

2 v 1 😀 ,

sasulec
23. okt 2009

a predstav si uz som dalsie 2 kamky namotkala..
pojdeme do Tatier,cizmy vyskuuusat 😅

macka01
23. okt 2009

no ja som everest už zdolala 😀 mám voľno a net zasa štrajkuje,tomu domčeku pevne verím že raz bude 😀

sasulec
23. okt 2009

macka ty sa maaas 😅 😉

diapozitiv01
23. okt 2009

Macka mohla som ti poslat aj moje 3 pracky, co ma cakaju zajtra, stale sa mi este susia tie dnesne 2 ☹ . cakam kym sa dosusia a idem do hajan. Tento tyzden bol velmi narocny po fyzickej stranke.
Sasulec, a kedy idete do tatier? inac na donovaloch sa robia preteky v psych zaprahoch, by ste mohli ist kuk 🙂

sasulec
23. okt 2009

prominte uspavala som..
Dia,inaaaaac 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😝 😝 😝

bambi09
23. okt 2009

tak aj tu sa nakupovalo?? 😀
ja som hotová,syn dostane po riti,čo má čo rásť 😀 😝 to aby človek hľadal sponzora už,uf,uf 😀 😀
Macka,ja nestraším,ja Ti to prajem 😵 ja len zo života hovorím 😀 ale nie,ten môj má 14 a ešte mi povie-mám ťa rád,ale obrázky mi už nekreslí,ani valentínky nevyrába ☹ 😀
a sasu,dobre si kúpila 😀 😀 hlavne,že sú pekné 😉

sasulec
23. okt 2009

bambi nespiiis? 😅

bambi09
23. okt 2009

čoby som spala 😀 😀 😀 😀 tlačím do hlavy 😀 😀 😀

sasulec
23. okt 2009

ja som bludila po temach..a co mas dobre??? 😝

sasulec
23. okt 2009

tak bruuu 😔

bambi09
23. okt 2009

sasuli,prepáš,zakecali sme sa s babami na skype 😅 😅 a len zrazu,že nový deň 😀
mala som žemľovku 😉 a teraz mám ešte nealko pifko 😅
tak teda dobrú,dnes popíšeme 😀

sasulec
24. okt 2009

naaa a tu sa vyspaaava? 😅
akoze Bambi chaapem,00:43 este zapalky v ociach a veselo pisala... 😀 😀 😀
😀 ale kde ste ostane???? 😕 😕 😕