Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
12. nov 2009

joj za chvilocku uz idem buvinkat, ocka mi klipkaju,,,
dobru nocku moje srdiecka, zajtra sa zas ozvem 🙂

sasulec
13. nov 2009

avojte,vcera som zduchla,aj mala sa budila,aj ja som bola k.o. 🙂

gogoska123
13. nov 2009

Všchny moc zdravím, jsem na téhle diskuzi poprvé. Držím všem, co je čeká operace palce, aby vše proběhlo v pořádku a těm, co na ni teprve čekají nebo už mají za sebou hodně štěstí a sil!
Já sama jsem maminkou syna Marečka, který se narodil letos v červnu. Bohužel měl ale závažnou srdeční vadu - spojenou plicnici a aortu. Byli jsme v Motole, kde proběhla spousta vyšetření, bohužel se vada zkombinovala s plicní vadou, takže operace nepřipadala v úvahu a syn po 25-ti dnech zemřel. Vím, ale i přesto, že v dnešní době je lékařská věda na vysoké úrovni a spousta z prvu beznadějných případů dostane i sebemenší šanci a mnohokrát to dobře dopadne.
Mějte se Vy i vaše dětičky moc krásně a šťastně!

sasulec
13. nov 2009

Dakujeme za tvoj pribeh,goguska,velmi si cenime,ze si pridala svoju skusenost,kludne sa k nam pridaj,popiseme 😉

macka01
13. nov 2009

gogoška ahoj medzi nami,moja dcerka to tiež nezvládla...kľudne sa k nám pripoj ked si budeš chcieť vyliať smútok zo srdiečka alebo len tak poklebetiť 😉

macka01
13. nov 2009

diuška,ako píšu dievčatá čo má prísť to príde,len na to moc nemyslí,neviem či som to tu už nespomímala,ale ked nám dcerka zomrela tiež som sa strašne upriamila na to,že chcem hned byť tehotna a všetko sa krutilo okolo toho a nič 😝 potom miDR.povedala že nemôžem oteh.lebo mam cistu na vaječníku a pokým sa neodstrani neda sa otehotnieť.No samoz.že slzičky atak.Tehotensto som uplne vypustila z hlavy a po 3 mes. som išla na kontrolu že či tá cista je rovnaka či nerastie,...DR.sama nechapala,bola som tehu a po ciste ani pamiatka.Povedala,že ked ma trochu postrašila vypustila som tehu z mysle a bolo to.Anisa mipotom viac neobnovila,klop,klop,klop 😀 Takže asi hodne záleží,čo si nosíme aj v hlavičke,tie myšlienky dobre aj zle ovlyvňujú naše telo ato,ako zareaguje.NO končim,som sa rozkecala 😀 😀

mirustek1
13. nov 2009

ahojte-ja som vas precitala,a prajem vsetkym vela,vela sil a detickam hlavne zdravicka,
macka mas upnu pravdu s tou psychikou to otehotnenie velmi suvisi
dia-neboj,si silna zena,obdivujem ta,a hlavne drzim palce........vvlastne vas vsetky obdivujem ako to zvladate a drzim palce

diapozitiv01
13. nov 2009

Nechame to na nahodicku, ked to pride tak to pride, preto aj ked sa to nezadarilo teraz, nic sa nedeje,,,
AJ tak mi odporucal doky cakat az sialeny rok,,,

Podobny pripad s cystou ako mala macusik tak sa stal tiez jednej zienke,, to je sila co dokaze nase telo...

Uz pozeram lyzovacky,.. miesto uz je vybrate,, JASNA,,, teraz uz len na kolko a kedy 🙂

bambi09
13. nov 2009

ahojte 🙂
gogoska,ďakujeme,že si sa s nami podelila o svoj príbeh-je to veľmi smutné,aj mackina skúsenosť 😔 😔
mirustek,vďaka,niekedy je to ťažké,ale musíme pre naše srdiečka urobiť,čo sa dá...
diuš,ako píšeš,všetko má svoj čas a čo má prísť-príde,my Ti to prajeme z celého srdca,tie dve čiarky 😵 😵 😵
a k tej cyste,ja mám jednu doma-14-ročnú 😀 😀 😀 išli ma operovať a zistili,že cysta je syn 😀 😀 😀

macka01
13. nov 2009

bambi no super, 😀 😀 😀

bambi09
13. nov 2009

macka,no 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sasulec
13. nov 2009

Bambi paradicka... 😕 😅 😀
uz len taku cistu zazelat aj Diuske,a nech je to riadny valibuk 🙂 🙂 🙂

bambi09
13. nov 2009

no,veru sasu,ono to príde,keď bude čas,telíčko si ešte trochu oddýchne a keď bude pripravené,prijme toho bičíkovca s radosťou 😀 😀 😀 však diuš?? 🙂 🙂 😉

diapozitiv01
13. nov 2009

😀 baby vy mi dozicite 😀

bambi09
13. nov 2009

diuš,zo srdca 😵 😵 😵 😵 to mi ver 😉 aj dvojičky 😵 😵 😵

diapozitiv01
13. nov 2009

Gogos, vitaj medzi nami a dakujeme za prispevok..
Ked budes mat chut pis,, neboj nie si v tom sama a pozri na Packu teda Macku 🙂 , to je nas vzor do buducnosti 😀

sasulec
13. nov 2009

a ja trojky,sak nech ma co vozit,nie? 🙂 🙂 🙂

bambi09
13. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 sasu,Ty sa nezdáš 😀 😀 😀 len aby to Tebe neprischlo 😀 😀 😀 nejaké rande nie je na obzore??? 😉 🙂

diapozitiv01
13. nov 2009

joj tie dvojicky mi nehovorte, moj starky mal bratov dvojicky 🙂

bambi09
13. nov 2009

😅 😅 😅 😅 a sme doma 😀 😀 😀 my sme tiež mali mať,ale potom zostal len syn ☹
ale tak aj tak som rada 😵

diapozitiv01
13. nov 2009

bambi, cakali ste dvojicky??

diapozitiv01
13. nov 2009

Sasi,, fakt co to randenie?? 🙂

sasulec
13. nov 2009

nijeeee,niiido ma nece,taku opicu skaraduuuuu 😝

diapozitiv01
13. nov 2009

😀 a co policajti???

sasulec
13. nov 2009

mna nejak zelena ee nebere 😕 😅

bambi09
13. nov 2009

sasu,ale už aj čuš,Ty a opica??? 😕 😕 však ani chvost nemáš 😀 😀 😀 dočkaj času,ako hus klasu a princ sa dostaví 😵 😵 😵
diuš,hej,prvé mali byť dvojičky,ale že to druhé časom zmizlo-volá sa to syndróm zanikajúceho dvojčaťa,tak som najprv bola šokovaná,čo budem robiť v podnájme s dvomi deťmi a potom som bola smutná,že je už len jedno,ale tak syn bol akčný za dvoch,tak mi to vynahradil 😀 😀 😀

diapozitiv01
13. nov 2009

sasu,, no nejaky fesaci vysetrovatelia, ti nemusia nosit zelenu a mas ich hned ppo ruke 😀

Bambi, vdaka bohu aspon za jedneho, 🙂

diapozitiv01
13. nov 2009

a so mnou na izbe bola zienka co porodila 3cky, vsetko babulky a ziju v prenajme , 1-izb..dufam ze sa im podarilo nieco vykseftovat s mestom..

bambi09
13. nov 2009

tak to je sila,ale vydržať sa dá všetko,prajem im teda čo najskôr byt,3 deti v jednej izbe,to je sila 😕
my máme tiež len 2-izbák,tak trochu tesno,ale tak dá sa 😅

diapozitiv01
13. nov 2009

my mame priestoru az az,,takze by sa tu zmestila aj mala skolka 🙂 100m2