Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

sasulec
7. okt 2009

to ste sa 4 mesiace nevideli? ☹

blue04
7. okt 2009

suyama,to je velmi odvazne od tvojej maminy dat vypoved v dnesnej dobe a urcite ma blizko dochodku...to klobuk dole.
mame irske priezvisko ale sme anglicania,johnovi predkovia boli z hora ale dlhe dlhe roky su dole z basingstoke a my sme v newbury.teraz sme v BA ale iba kratkodobo.john tu pracuje a ked zmluva vyprsi,odchadzame domov do svojho.
s vianocami so na tom rovnako,nikdy som vianoce nerobila,bud sme boli u nas alebo u svokrovcov.ja by som ani nevedela co vsetko kupit 😀
akurat som dovolala so svokrov a ta ma uz polku darcekov pokupenych 😀

douglas
7. okt 2009

nie...iba 3..odisiel v juli. a uz mam toho dost byt sama ☹
ved uvidime, ako sa to vyvinie 😎

diapozitiv01
7. okt 2009

Blue, to mas dobru svokru, ze nejake darceky nakupene 😀 . Moja zase skoro kazdy rok zabudne kde ich schovala a potom pocas roka ich nachadza 😀 .
Doug to bude ok, neboj 😎

sasulec
7. okt 2009

toho tiez rada kuk Dia
takze teraz si na SK len s detmi,douglas? 😀

douglas
7. okt 2009

ok, zienky. idem spinkat, som akasi unavena... 😔
pekny vecer..uvidime sa zajtra.
diky, dia..a ak nebude, tak si ma nezelaj! 😀

blue04
7. okt 2009

aj mne sa tisnu slzy do oci,tiez pozeram modre z neba 🙂
douglas aj ja drzim palciska aby ste mohli byt spolu,musi to uz vyst 😉

diapozitiv01
7. okt 2009

Dobru nocku Doug,
neboj na vsetko existuje riesenie 😎

suyama
7. okt 2009

douglas tak vam drzim palce aby dostal viza, ale na slovensko snad moze prist ked ste zobraty nie? no musi to byt pre teba dost, byt bez draheho, ja sa od mojho, zvlast teraz ako som tehotna nechcem vzdalovat na dlho, aj ked zrovna teraz ma pekne napalil, natrel si nohu takou smradlavou mastou az ma napina a jasne som mu povedala nech si to maze ked je v robote, ale on nie, co on nespravi pre to aby mohol zajtra v dazdi trajdat po glofovom travniku 😠 ach muzi tazko s nimi a este teazsie bez nich 😉
blue tak vy tiez na slovensku, ale vam je fajn, hlavne ze ste spolu, aj ja by som bola rada keby mal drahy nejaky kseft na sk.
jaj zase mi chuti nieco sladke, ale musim odolat.

blue04
7. okt 2009

dobru noc douglas 😔
dia,tak vy mate od svokry vianoce cely rok,to je lepsia svokra ako ta moja 🙂
sya,pokial je tvoj muz na vyzsom mieste,tak nevidim problem preco by nemohol zohnat robotu aj tu.ja nechapem kolko anglicanov tu zije,normalne odpadavam....oni tu maju uz group a stretavaju sa vsetci z okolia.john sa tu citi velmi doma,az privelmi.ja z BA nie som,tak som si musela zvykat a ci som sama v uk alebo tu,mam to zajedno len v tom to ma vyhodu,ze som castejsie doma s nasimi

diapozitiv01
7. okt 2009

aj ja idem uz buvkat, zajtra chcem ist zase na 7 do prace, tak o 6 tej mam budika
tak ideme hajusat,
Tak pokracujeme zajtra, dufam ze kon nebude mat poruchu 🙂

blue04
7. okt 2009

aj ja idem,dnes mam slubene 😀 😀 😀
dobru noc a zajtra sa pismenkujeme 😉

sasulec
7. okt 2009

teda,zienky,ste mi usli,kym som malej mliecko dala..tak bruuuu 😔

blue04
8. okt 2009

dobre ranko srdieckova family 🙂
mam trosku cas,tak vas zdravim.Jack pojde do skolky,tak ja si zatial nakupim a upracem.
ozvem sa hned ak bude mozne.
ahooojte

diapozitiv01
8. okt 2009

Dobre ranko sf,
ja uz som od 7 v praci, cajik zaliaty, posta pozreta,
budem tiez kuk tak priebezne. Dnes uz je stvrtok, zajtra piatok a vikend sa nam blizi,,, 🙂

macka01
8. okt 2009

ahojte,no dúfam,že už mi to bude fungovať,dva dni mi štrajkoval počítač.Dobre že máš robotku,čas ti rychlejšie plynie a nemáš toľko času na rozmýšľanie 😉

diapozitiv01
8. okt 2009

Ahoj Maci,
som sa vcera cudovala ze si tak rychlo zdrhla,
to je fakt ze to zacina pomaly plynut, ale najradcsej by som si zelala ze zavrem oci a nech by bol uz januar, februar..

douglas
8. okt 2009

dobre ranko vospolok 😉
mne blbne laptop..mam chut ho poliat benzinom a zapalit (ale to by asi nedopadlo dobre) 😀

macka01
8. okt 2009

nepolievaj,vydrž,on sa umudri,pekne mu dohovor 😀 ako ja a už mi dnes ide,zatiaľ,musím si zaklopkať.som sa 2 dni nudila keď mi nefungoval.Ja viem,keď je dobre čas beží ako blázon,keď príde horšie tak sa to vlečie.Ani sa nenazdáš,a bude ti na bruško klopkaťdruhé mimčo. 😉

blue04
8. okt 2009

Dia,vsetko sa odohra na tej lyzovacke 😉

diapozitiv01
8. okt 2009

😀 uz to vidim na tej lyzovacke ako unaveni nebudeme schopny sa ani vyzliect z oblecka a lahneme si v termopradle 😀 .

Doug,
veru nieje nic lepsie ako dohovarat pocitacu 🙂

macka01
8. okt 2009

možno budete taký zaneprázdnený,že sa na svah ani moc nedostanete 😀 😀

diapozitiv01
8. okt 2009

To je tiez moznost 😀 ,

macka01
8. okt 2009

ta lepšia 😉

diapozitiv01
8. okt 2009

Len si budem musiet vypocitat lyzovacku na plodne dni a to to budem vediet tak najskor az v decembri.
Ale ciel je ist sa lyzovat 😀 .
Tak cajicek mam zaliaty tak mam chvilku volnu, dnes je vo vyrobe problem tak musim sem tam vybehnut..

macka01
8. okt 2009

ak ju maš pomerne presnu tak ľahko vypočítaš.No len sa na to plodenie 😀 potom nesustredte priveľmi,lebo prave preto to nemusí dopadnúť ako chceš.treba si užívať a keď budeš najmenej čakať tak to príde.Ale to je všeobecne známe,však?Keď som chcela nie a nie,keď som prestala myslieť o čo sa snažíme som bola do mesiaca tehotná.Psych.pohoda je veľmi dôležitá 😉

diapozitiv01
8. okt 2009

Veru pohodicka je najdolezitejsia,
my ked sme sa isli snazit o Maximka, tak vsetci ze nemyslite si ze sa vam to tak skoro podari, ja som myslela ze budeme cakat aj rok, a na 2 cyklus bol uz Maximko splodeny 🙂 .
Zatial si nic moc nevypocitam, kedze este neviem aky bude cyklus, ci bude pravidelny ci nie,,,
Ale teraz ma to netrapi 😝 .
Dnes ma caka kopa pradla, uz si pomaly nemam dat co naseba a ked dnes neoperem asi pojdem hore bez.
Dnesny den mi rychlo ubieha, kedze aj makam, no konecne,,, sef musi byt na mna hrdy 😀 .

sasulec
8. okt 2009

Pekne dopoludnie,my sme si dnes dako potiahli,po vcerasku,sme o pol 11 vstavali 😅 uz sme naranajkovane,upratane mame,tak mozem popisat..len vas tu zas nieto..budem si ja koli konovi musiet budika aspomn na 8 dat 😉

diapozitiv01
8. okt 2009

Sasulec, to co ma byt, ze vstali sme o pol 11 🙂 , to ja nevstavam ani cez vikend.
mame take pravidlo ze ranajky sa davaju len do 10:00 😉

sasulec
8. okt 2009

no vodis,sak mne by ani ranajky nechybali,len malej... inak to je jej chyba,ze ma nechela tak dlho spat.. 😅