Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
24. nov 2009

Maci, no nase chorucke, pekne sa kuriruj, len skoda ze muzika nemas pri sebe ☹ . Mohli by ste sa potit, vo 2-ci sa lepsie poti 😀

macka01
24. nov 2009

mi rozpravaj 😀 😀 jasne že lepšie.no ja ochoriem vždy,ked on odíde,potom aj to liečenie mi trva pridlho 😀 😀 no pozriem Panelak a hajde do postele

diapozitiv01
24. nov 2009

ja kuk ordinaciu,, s manzelikom sme si spravili pekne popoludnie,tak teraz som uplne fit..

sasulec
24. nov 2009

je tu niekto? chcela som vam hodit link na nase foto 😉

sasulec
25. nov 2009

heloow,kde ste? v meste? 😕

diapozitiv01
25. nov 2009

Dobry vecer srdiecka,
ja som dnes bola tak zaneprazdnena v robote ze az..
Museli sme nieco rychlo nacenit, very urgent, tak som nemala cas ani ist na wc 🙂 . tak dnesny den bol bleskovka, dufam ze to tak bude pokracovat,, 🙂

sasulec
25. nov 2009

AAAhojte,co to..co cto,nikto sa tu konecne mihol??? 😕 😕 😕
Dius ta vyloz nozky a pod pisat.. 🙂

macka01
25. nov 2009

ahojte,no tiež sme toho mali dnes dosť,ešte som musela bežaťna rodičovské.V pondelok nam po dedine urobili nove asvaltove koberce na cestách,nádhera,jak diaľnica 😀 dnes...skrz naskrz porozkopavaný ten krásny asvalt a robia kanalizačné prípojky 😝 no to sa môže stať asi len na Slovensku 😠 Aj syna som musela ísť počkať k autobusu,lebo by sa mi mohol zosypať do potoka,keby obchádzal tie diery. ☹ No čo na to povedať?Snáď o sto rokov bude lepšie 😀 aj na SK

blue04
26. nov 2009

ahojte baby,dlho som sa tu neikazala,co?bola som mimo SK a nejako som sa sem ani nedostala,tak to idem hned napravit.
Dia,dam si ta aj do facebooku... 🙂 🙂

diapozitiv01
26. nov 2009

Ahojky,
no Blue, konecne, aj som si myslela ze si odcestovana, ako sa ma Jack??
Ja facebook otvorim az vecer, potom to akceptujem, v robote namame pristup,, mame bloknuty 😖

macka01
26. nov 2009

ahojte,dnes je krásne.čakáme syna zo školy a ideme obedíkovať.Potom by som sa chcela pustiť do medvníčkoch.Syn chce medovníkovy domček urobiť,no neviem,neviem,ešte som také výtvory nerobila.No ked sa nepodarí,ved babka má sliepky,tak do koša to nehodíme. 😀

blue04
26. nov 2009

Caute,

Dia,jack sa ma super,dnes boli v divadle a ucitelka mi povedala,ze herci mali co robit aby prekrikli jeho smiech.Ze vykrikoval "ake je to smiesne!"
Zdravotne sme v poriadku zatial vsetci 3,nech to tak aj zostane....
lyzovacka sa blizi,co?juuuuuuj 😉

sasulec
26. nov 2009

Ahojte kocky,jeej,konecne to tu zije,huraaa 🙂
my sme mali aksn v noci,mala vrackala,horsie je,ze zo spanku,chuda,az ked som ju posadila,zistila co sa deje..
dnes je oki,takze asi len nieco nezapasovalo,bez horucky,bez vrackania,nesli sme ani k doki 😀
Blue maaas to ty herca.. 🙂
Maci tak parnikovu? tak dojdem vam strigusu robit,s tymi sliepocami to bolo dobreee...a sak co,budu mat aj oni Vianoce 🙂
Dius..uz skrtas v kalendaaaari? 😕 😅

macka01
26. nov 2009

ak jej nič už nie je tak to bolo asi z jedla.Jej príťažilo.No ved,treba urobiť Vianoce každému.MMalý je roztržitý,ked som mu povedala že ideme piecť,že nevie ani ulohy napísať.

sasulec
26. nov 2009

zlatunky

blue04
26. nov 2009

sasulec ano mame to herca,a vysvetloval co videl a ako sa ujo udrel a ake to bolo smiesne.... 😀
som rada ze dnes mate bezhoruckovy den,vonku je toho virusu vsade,kazdy ma nejake zaludocne problemy
tak vsetkym rychle uzdravenie

sasulec
26. nov 2009

detska radost uprimna 😉

diapozitiv01
26. nov 2009

dobry vecer,,
akurat mi prisla faktura k lyzovacke,, idem zaplatit a pocitam dni 🙂
blue uz som si ta pridala na facebook 😉
Muzik sa ide na chvilku vyvencit s kamosom, tak budem na chvilocku sama

macka01
26. nov 2009

ahojte,no medovníčky sú upečené,oooch,to je vôňa.ja to milujem.Deti mi ich jedli priamo z plechu.Som ich musela odháňať,aby im nebolo ťažkoz teplých.Vyrobili sme si snehuliačikoch,stromčeky,zajtra budeme zdobiť. 😀 Dia,tak sa vytešuješ,čo?

diapozitiv01
26. nov 2009

Jej medovnicky aj ja by som si dala a tiez rovno z plechu 😀 ,
Juchu zajtra je piatok,, 😀

blue04
27. nov 2009

macka,ja som robila vianoce za mojhej existencie s muzom len raz a to som sa neodvazila upiect.my nie sme nikdy doma,tak ja uz len pridem na hotove.... 😀 😀 😀
k peceniu len tolko,ze raz som piekla kolac a bol z toho keksik s jahodami na vrchu.ale raz sa mi podaril a mam aj fotky hahahahahaha..........smutne ze som si to odfotuila ale pre mna unikat 😀

dia,mam ta na facebooku,uz sme tam skoro vsetky 😉

diapozitiv01
27. nov 2009

Blue vecer ta prijmem za kamosku 😀 , v robote mame bloknuty pristup na facebook, svinky,,
a ozaj bola som u zubarky, mojej najmilsej, zvladla som to bez injekcie a pekne sa mi pohrala so zubom.
1 biela plomba na 4. zube = 1hod 10min = 10€ 😀 .A super sme pokecali..

macka01
27. nov 2009

ahojte,Blue no každy máme talent na niečo iné 😀 Obedík je v brušku,medovníčky ozdobené.Tak bolo krásne,všade hlásia dážď,no sa obávam,že to prichádza aj k nám ☹ Čaká má kopa žehleniajoj ako sa mi nechce,mam akýsi útlm.Počkám do večera,možno sa nakopnem pri telke a ožehlím,ked nie,tak aj zajtra je deň,no nie? 😀 😀

diapozitiv01
27. nov 2009

Baby,
na rodinke.sk
je uverejneny chat s MUDr. Holanom

http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=73088

sasulec
27. nov 2009

dik Dia,ja som si myslela ze to teraz prebieha,skoda by som sa zapojila,ale aspon podakovanie som napisala a mozno sa k nemu dostane,nabuduce.. 😔

macka01
27. nov 2009

no Kristianko sa prihlásil na recitovanie,tak sa učíme Už ho vezú! 😀 😀 Je toho docela dosť tak dúfam že to do pondelka zvládneme 🙄 s klidnými nervami 🙂

diapozitiv01
27. nov 2009

Macik 🙂 tak mate co robit cez vikend 🙂

macka01
27. nov 2009

to hej,teraz sa obava,či to zvládne,lebo chce recitovať aj pri Mikulášovi v škole,no to už vie naspamäť.Chce byť veľmi iniciatívny,len sa bojím že si toho berie veľa.Večer bol strašne urazený lebo som mu nechcela požičiať počítač,ale bol dobrý signal,tak som to chcela využiť pre seba 😀

macka01
28. nov 2009

a s vami sa čo porobilo?Deň sa s dňom stretol a vás nikde?No to ste museli mať niečo veľmi zaujímavé? 😀

blue04
29. nov 2009

macka...tu nam vyrasta nejaky basnik-recitatok! 😀
baby co ste robili tento vikend?alebo co este budete?
😉