Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

sasulec
24. okt 2009

my na nic..my radi robime spolocnost a tesime sa s druhymi 😉

diapozitiv01
24. okt 2009

tak je vzdy najlepsie 😀 . Aj ja chodim s mojou kamoskou nakupovat, ona si vzdy toho vela kupi a ja skoro vzdy nic.... najlepsie je kupovat hafanovi nejake zuvacie kosti 😀

sasulec
24. okt 2009

si poziciavate potom doma,ze? 😉 ale nie zartujem 😉 ja som rada psovi nakupovala vseliake tie hracky piskacie,on ich od radosti zahrabal vonku,tak potom dalsiu a dalsiu..bol to pes trdlo 😉

diapozitiv01
24. okt 2009

teraz zacali vyrabat take zartovne na zuby vo forme zubnej kefky, dnes sme jej kupili takeho krokodila a jezka(stale hovorim o zuvacich kostiach).ked sme prisli hned sme jej dali krokodila a zaliezla s nim pod stol a papala. bola taka stastnucka 🙂 .

sasulec
24. okt 2009

si viem predstavit 😉 tak malo jej chybalo ku stastiu 😉
keby aj nam len taka kosticka stacila 😉 😀 😀 😀

bambi09
24. okt 2009

doug,prepáč,ale ja som sa tu rehlila,že si skoro drobca zašliapla,ja som tak raz na našu havinu v kúpeľni-bože,to bol šok,ona zapišťala a ja dvakrát tak,ako som sa zľakla-robila som si vlasy,ona potichúčky došla za mnou a ľahla si na koberček za mňa,ja som skončila,ju som si nevšimla,otočila som sa a stúpila na ňu 😝 😀 už sa smejem,ale vtedy som sa jej ešte tri dni ospravedlňovala 😀
sasu,tak čižmičky tlačia?? 😕 😕 neboj,rozchodíš 😀
sú veci,ktoré nerozchodíš,takže toto je ok 😅
dia,tá Godzila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som tu z vás prskala 😀

diapozitiv01
25. okt 2009

Dobre ranko srdiecka 🙂 ,
tak dnes sme si o hodinku dlhsie pospinkali ako to dobre padlo,, prave pozerame moto gp, ked skoncime tak ideme na nakupy nejake potraviny a drogisku..
Vcera vecer sme boli bez elektriky taku hodinu. Prevazali nejake nadrozmerne turbiny okolo nas, tak radsej vypli elektriku, lebo to bol naozaj kolos,,, tak sme mali sou, zhanali sme sviecky,, 🙂

sasulec
25. okt 2009

hojte,my sme uz spat z kostolika...bolo krasne 😉
Dia takze romantika pri svieckach? ach jooo 😉

bambi09
25. okt 2009

celý deň nikto?? 😕 😕
my sme boli von a bolo teplučko,len už veľmi skoro tma 😝 😝 😝 načo ten čas stále posúvajú?? 😒 😒
Dia,zajtra ráno mašíruješ??pobalená?? 😉

sasulec
25. okt 2009

ale vecer sme tu 😉

bambi09
25. okt 2009

🙂 🙂 🙂 tak to je dobre 😉

sasulec
25. okt 2009

kuk superstar? 😉

bambi09
25. okt 2009

áno,aj,radšej by som Želary,ale chlap pozerá,tak nech pozerá,uvidím,akí budú ďalej a možno prepnem 😀

sasulec
25. okt 2009

no zatial vela slavy nezozali 😉

douglas
25. okt 2009

dobry vecer, kocky! ako sa mate? idem kuknut, co ste pisali 🙂

sasulec
25. okt 2009

ahoooj doug...my sme mali kraasny dnik,bolo krasne slnecno,takze sme tristvrte dna stravili vonku 😉 ty sa pochvaal,co chlapci?
a ako muzik s vizami???

bambi09
25. okt 2009

no,veru,žiadna sláva 😅

douglas
25. okt 2009

sasulec, cakame stale na rozhodnutie ☹
chlapci ok..vstali dnes o 4tej rano, teraz uz spia
mne chyba muzik a byt spolu cela rodina, blizia sa Vianoce tak to na mna dolieha
ale inac vsetko ok, pride dedko nas pozriet tento tyzden, tak sa tesim ze drobci budu skakat pre zmenu po niekom inom ako mne 😀 😀
bambi, preco?

sasulec
25. okt 2009

doug,myslis ze nebudete dovtedy spolu? a haaadam hej 😕

douglas
25. okt 2009

na rozhodnutie o vizach sa caka od 2tyzdnoch do 3 mesiacoch..tak neviem. minule si dali nacas a ozvali sa nam presne po 3 mesiacoch
uz mi to ani nevadi, len nech ich rozhodnutie bude kladne, lebo... ☹

sasulec
25. okt 2009

hmm..drzim pasticky,strasne by som vam priala ako rodinka byt na Vianoce spolu 😉

bambi09
25. okt 2009

doug,myslela som Superstar,inak je za nami pekný deň,len syn má horúčku,tak zas bude doma 😒 nedávno mal ATB a zas dačo dovliekol,dúfam,že malá to nechytí ☹
doug a ja nejako nie som v obraze,ak môžeš,objasni,prečo nie ste spolu,Ty si na SK či v zahraničí?? 😅 prepáč,že som taká zvedavá,len neviem,o čom sa bavíte 😅

douglas
25. okt 2009

to hej..a nielen na vianoce 😀
uz by som taaak velmi chcela ist naspat do uk, Rick by mal ist do predskolky. ozaj, uz sa mi necha krmit priborom...co doteraz odmietal 😎 takze som veeeeelmi stastna..dalsi krocik dopredu

sasulec
25. okt 2009

aha no mala ta ma taky ten svoj a s lizickou a vidlickou veselo funguje..sa mi ani nechce dat sama nakrmit v poslednej dobe,len ak dam aj jej do ruky pribor,teda okrem nozika 😉

diapozitiv01
25. okt 2009

Dobry vecer srdiecka,
tak ja uz mam porobene kopky veci, iba ich rano hodim do tasky. Teraz kuk s muzikom superstar.

douglas
25. okt 2009

bambi, ano..on je v Afrike (je juhoafrican) a ja tu na Slovensku ☹
sasulec, no Rick by sa s priborom iba hral..ale je to pre nas velke plus ohladom toho, ze nam povedali, ze jest nebude 😀
dia, dobry vecer prajem 🙂

sasulec
25. okt 2009

ajoj Dia 😉

diapozitiv01
25. okt 2009

Ahojteeeee,
aka bola nedela, pocasiko nam vyslo na 100%..

sasulec
25. okt 2009

jo joooo este mesiac takto,nie,Dia???

diapozitiv01
25. okt 2009

este 2 mesiace a potom od januara sniezik 😉 . este by som mohla behat do noveho roka na motorke 🙂 .