Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
7. okt 2009

😀

douglas
7. okt 2009

a co..este nasvsteva neprisla?
ja som trosku nestastna, Rick uz nechce druhy den nic papat..okrem paru orieskov a pol makoveho rozka ☹

sasulec
7. okt 2009

oooch holuby su zli susedia,veeeelmi zli.. 😠 😠 😠 mame tu zo sest..poslem kto chce? 😅 😀

diapozitiv01
7. okt 2009

navsteva uz odisla, dala som si kupit plno orieskov a medzi nimi aj moje najoblubenejsie para oriesky - tymto pozdravujem Rickyho 🙂

diapozitiv01
7. okt 2009

Sasulec, kludne si ich nechaj,,, 🙂 Ja mam dobrych susedov nemenila by som 😉

blue04
7. okt 2009

sasulec,tento moj krpec nespal cez den a este tu poletuje a neda nam pokoja 🙂

sasulec
7. okt 2009

aj mne dnes mala okaslala aj zeleninovu,aj lapacinky,len teraz vecer si rajsku podala 😝 😀
sa prejedla,ze jej aj vybehlo 😒 ani mlieko som jej radsej nedala,inak pytala si.. 😝
ona je cela ja,cely den nist a potom tu pri pc len labzujem co by som zhltla piate cez desiate 😅

diapozitiv01
7. okt 2009

ja tiez, mamina mi priniesla pracliky domace co robila, tak tu si ich davam, mnaky

douglas
7. okt 2009

sasulec, ale na Tebe to nie je vidno 😉
ja sa snazim neprejedat, ale dnes uz som stihla dve3 delissy ☹

diapozitiv01
7. okt 2009

Babule mate nejake hyperaktivne pokladiky co nic nejedia. Keby sa hrali cely den s mojim psom na dvore, hned by im vyhladlo a hned by zaspali, ale by mozno skorej zaspala moja labradorka 😀

suyama
7. okt 2009

Ahojte mamicky 🙂
tak vy takto na prechadzky s detickami, tu je nanic pocasie skoro cely den prsi, este aj teraz, no a moj milovany psicek sa mi v parku vyvalal v nejakych hovienkach tak som ho musela celeho vykupat a tak sa mi nechcelo, no a nakoniec som si konecne upratala cely dom, no ale to vysavanie mi dalo pekne zabrat, uz som neni taka rychla ako kedysi 😖
dnes mi volala svagrinka mala nejaky virus, celu noc prevracala aj marodi zacalo jej to v nedelu, dalsia kamaratka co snou bola to tiez dostala v pondelok aj jej dcerka to ma a na to, to dostali este dve dalsie, co boli s nou v kontakte, no a ja som s nou bola tiez v sobotu a zatial sa mi vdaka bohu nic nespustilo a pevne dufam, ze ani nic nezacne, to by nebolo bohvie co, celu noc prevracat a oni boli na tom az tak zle ze museli ist na pohotovost, tak sa velmi bojim, samozrejme nie o seba.
mozno zase riadi vo vzduchu nejaky virus, tak sa budem radsej zdrziavat doma, este ze nemusim do prace iba ked sa mi chce.
douglas a blue vy ste obidve na slovensku? a blue ty mas manzela anglicana alebo ira lebo tvoje priezvisko mi pride trocha irske.

sasulec
7. okt 2009

mnaaaam...po tej coko co som zhutala ma nieco slane taha 😅 😝
douglas ako vies? 😉

diapozitiv01
7. okt 2009

Ahoj Suy,
pekne zdaleka sa vyhybaj virusikom, a troska sa setri, nech sa muzik troska zapoji,, 🙂

douglas
7. okt 2009

sasulec, vidim na fotkach 😀
suyama, ano sme obe tu....a ja uz by som vypadla i teraz 😀

suyama
7. okt 2009

no co som ja dnes pojedla si uz ani nepamatam ale na veceru som robila zeleninovu polievku a kura na kari omacke, ale to som uz omacku kupila urobenu a vobec nebola dobra ☹ tak uz to vidim, ze budem za chvilu znovu hladna.
dia inak vsetko najlepsie teraz som si neni ista ci k meninam, ale to je jedno, hlavne vela zdravicka a pozitivneho myslenia, stastia, lasky a vsetkeho po com tvoje srdiecko tuzi 😉

diapozitiv01
7. okt 2009

Suy dakujem, ano boli to meninky 🙂

suyama
7. okt 2009

dia snazim sa ako sa len da, drahy bol pred par tyzdnami nachladnuty a podarilo sa mi odlat jeho bacilom, tak dufam ze aj tieto ma budu obchadzat, snazim sa jest co najzdravsie a jem aj tehotenske vitaminy, tak mozno to pomoze.
douglas a ja by som zase najradsej domov isla na slovensko, ale zase mne pride mamina tak za mesiac, mozno na tri mesiace, pomoct s drobcekom a tak, uz dala vypoved v praci, tak sa na nu velmi moc tesim, budeme vypekat vianocne pecivko, nakupovat dekoraciu...uz nech su vianoce 😵 a sme vsetci spolu aj s Oliverkom.

diapozitiv01
7. okt 2009

Jej Suy, to je super ako si opisala tu vianocnu atmosferku 🙂

douglas
7. okt 2009

mna tu na Slovensku nic nedzri...po 11tich rokoch v Uk si tu nepripadam ako doma..plus mamku som stratila v 12tich, otec s nami nezil od mojich dvoch rokoch. moja rodina: ja, manzel a chlapci 😎
ale je pekne stretnut kamosky po tolkych rokoch a zasmiat sa nad vylomeninami z davnyc cias 😀

suyama
7. okt 2009

juj vsak ja sa uz neviem dockat, doteraz sme sedem rokov kazde vianoce niekam vycestovali a toto budu nase prve vianoce doma tu v uk, tak musim nakupit vsetko co k poriadnym vianociam patri, nemame dokopy nic, len ked budem kojit, tak sa asi budem musiet krotit s vianocnou kapustnicou, ktoru ja tak luuubim..

sasulec
7. okt 2009

nooo veru,ono viem,ze ti mami chyyyba moc moc,ale o to krajsie budu tie Vianoce.. 😅 ja byvam s mami,a obcas si ale riaaaadne lezieme na nervy 😝 😅
Ale na tie Vianoce si mariadne nazhavila,normalne som si predstavila tu idilku.. 😀

suyama
7. okt 2009

douglas to mi je luto ze si stratila maminku a nemas ani surodencov? my sme strasne velka rodina ocino je z jedenastich deti a tak isto mamina, tak mi rodina tu celkom chyba, ale mam tu aspon brata, aj ked ho nevidim tak casto ako by som chcela.
a si pisala ze manzel je teraz doma v afrike a kedy planujete cestu spat do uk?

sasulec
7. okt 2009

douglas, to mi je luto,my s mami sice obcas stekame,ale bez nej si to neviem predstavit.. juuuuj,no kto by ma jedoval 😠 😅 😀
ja chcem uz Vianoceeeeeeee 😀

diapozitiv01
7. okt 2009

a ja zas januar, ked pojdeme na lyzovacku a mozno sa nam nieco zadaari 😀

douglas
7. okt 2009

by sme si mali zmenit temu...tesime sa na vianoce 😀 😀
suyama, kolko clenov rpdiny.........fuuuuuuuuuuuha. mam sestru a brata, momentalne studuju na vysokych skolch v inych mestach...odisla som z domu, ked este boli deti, takze nejaky velky bond medzi nami nie je 😔 i ked sa mame radi 😉
Rick dnes poziadal o viza do Uk, tak sa modlime, aby dostal 😒 😒

diapozitiv01
7. okt 2009

Doug, drzime palceky nech sa viza zadaria

douglas
7. okt 2009

🙂 dakujem Dia

sasulec
7. okt 2009

douglas a ak by ich nedostal?kolko musite cakat? teda nechcem malovat certa na stenu 😅
inak baby ja reveeeeeeeeeeeem..kukam modre z neba..to je take pekne ☹ 😅

diapozitiv01
7. okt 2009

Sasulec, ale vsak viza budu, takze certa poslat kade lahsie 🙂 .
My pozerame dr. Housa.

douglas
7. okt 2009

dia, dr house??? tak to ja rada
sasulec, uz ziadal pred 4mi mesiacmi a boli mu zamietnute (asi pre krizu), tak dufajme ze teraz odpoved bude kladna....inak nech si ma ti anglani nepraju!! 😠
😀