Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

semula
13. okt 2012

@misa84 Jejda, koukám že to letí jak blázen. Tak taky přeji Vojtíškovi všechno nejlepší a hlavně to zdravíčko. Ať se vás drží co nejvíc., 🙂

vlasticka185
16. okt 2012

ahojte mamicky 😉 nam sa ta hospitalizacia stale preklada koli pozitivnym vyterom, ☹ ,uz som z toho na nervy
cize vsetci dnesnym dnom frcime znova na antibiotikach,nasim osviezovacom vzduchu sa stal Bioparox,hoci sa snazim vsemocne zadovazovat prostriedky na nicenie bakterii a virusov,asi je to vsetko zle 😒
,dnes som vsetko zase poprala,v susicke vysusila koli vyniceniu bakterii,poumyvala som vsetko s dezinfekcnym a co sa umyt nedalo som pospejovala sanytolom,doma mame vzduch ako v nejakej ambulancii,ked uz toto nezaberie,tak uz fakt neviem

misicka455
16. okt 2012

Vlastička185 tak snad to už zabere ten kok to je hnus , my ho měly taky , ale nakonec stačily jedny atb. a bylo v pohodě .

misicka455
16. okt 2012

My dneska byly na kontrole na kardiu a obě děti dopadly v rámci možností dobře. Veru byla moc hodná až jsme čučela 🙂))

vlasticka185
17. okt 2012

@misicka455 super ,ze kontrola dopadla dobre 😉 ,
Samko berie uz tretie antibiotika,a to neratam tie,co mu pichali do zily,asi sa z nemocnice dobre nepreliecil a doniesli sme si ho domov 😒 darmo,jeho imunita je voci nemu neodolna a ked sa dostaneme konecne do nemocnice a zase prideme domov,tak asi zase skoncime na antibiotikach,nakolko zase budeme mat toho nemocnicneho ,cize stale v jednom kole ☹ 😒

mrskalianka
18. okt 2012

@urba8 dúfam, že je Lucia v poriadku a čoskoro nám napíšeš dobré správy 🙂. Myslíme na Vás

katka6211
19. okt 2012

A my sa takto zotavujeme po operácii 😎

mrskalianka
19. okt 2012

@katka6211 no krása 🙂)), len tak ďalek aby si Matúška za chvíločku naháňala a on zasa vystrájal ako to tie naše srdiečka vedia. Milučký je velmi 🙂

ziarcanka
19. okt 2012

@katka6211 Krásni ste 🙂

matisekc
20. okt 2012

@katka6211 paradni ste a ta tatranska sceneria, no krasa 🙂

katka6211
20. okt 2012

baby, dakujeme za chvalu 🙂)) takto pekne mame u nas 😀 a myslim, ze aj to pomaha k tomu, ze sa tak rychlo dal dokopy, kto nevie, tak by neveril, ze ani nie pred dvoma mesiacmi mal tazku operaciu. Je to sikovnik, robi nam obrovsku radost 😎

urba8
23. okt 2012

Ahojte dievčatá, tááák sme doma našťastie. Sme neuveriteľne šťastní a vysmiaty. Ďakujem Vám za podporu, veľmi nám pomohla a operácia sa, musím zaklopať, zdarila. PÁN Nosáľ urobil čo mohol. Lusinda sa len usmievala na všetkých ako najšťastnejšie dieťa na svete. 😀 Bolo to o nervy, ale stálo to za to. Sme bez pľúcnej chlopne a bude sa to musieť ešte riešiť, ale ostatné je ako má byť. Ešte nie je všetkému koniec, ale spadol nám veľký kameň a konečne môžme začať normálne existovať. Teším sa teším.
Sme v jednom kole v piatok sme prišli po komplikáciách s infekciami, tak ešte nie som v obraze.
@mrskalianka ďakujem a cením si to
@vlasticka185 vlasti obdivujem Tvoj nekonečný boj a prajem Ti, aby sa to dalo do poriadku - konečne.
@katka6211 tak takto vyzerá šťastná rodinka po dlhom boji 🙂)

vlasticka185
23. okt 2012

@katka6211 super,krasna fotecka 😎 😉
@urba8 konecne spravy od Vas a oto vacsia radost,ze vsetko dopadlo dobre a uz aj ste domka 😉 tesim sa s Vami a Lucke zelam skore zotavenie 😉

katka6211
23. okt 2012

urba8 som rada, ze to mate uspesne za sebou 🙂 je skvele byt uz doma po tom vsetkom, a uzivat si normalne veci , ja si to teda uzivam uplne 😎

ziarcanka
23. okt 2012

@urba8 Ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee, vitajte doma, veľmi, preveľmi sa s vami tešíme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 O to viac, že máte dve komory 🙂

ericka12
24. okt 2012

ahojte maminky kazdy z nas ma nieake problemy moja dcerka uz ma za sebou 3 operacie srdiecka a 4 nas caka v novembry strasne sa bojimmm aj ked uz viem ako to tam jee ved detske kardiocentrum je nas druhy domov ,,,ale poviem vam ze teras mam strach ,,,,:(

severuska
24. okt 2012

Ahoj, zaujala ma tvoja téma. Akú má vlastne diagnózu tvoja dcéra???
Mám s tým skúsenosti, s nemocnicami, operáciami, prešla som si tým s milovaným človekom. A ešte to neskončilo, lebo toto neskončí nikdy, vieš...

casperko07
25. okt 2012

ahojte vcera bola nasa mala hviezda zase v novinach na jojke .....konecne budeme mat nove kardiocenttrum....

casperko07
25. okt 2012

tu je fotecka....

casperko07
25. okt 2012

@ericka12 neboj sa erika vsetko dopadne dobre ved vies ze su tam super ludia ..........ako sa inac mate?a co aka operacia vas caka?ved si vravela ZE LEN KATETRIZACNE TO BUdu RIESIT

casperko07
25. okt 2012

@katka6211 ahoj ako sa mate vy dlho som tu nebola?

ericka12
25. okt 2012

@casperko07 ahojjj jak sa mate?? no maly len katerizacne to urobit ale nepodarilo sa tak ze teras to musia urobit chirurgicky :(

ericka12
25. okt 2012

@severuska AHOJ MOJA DCERKA MA FALOTOVU TETRALOGIU :( VIES CO SU STENTY :(

casperko07
25. okt 2012

@ericka12 JAJ AHA NO mi sa mame dobre celkom v pohodicke .....a co nove mate?

ericka12
25. okt 2012

@casperko07 to som rada ze ste ok....my cakame na pozvanku 😢

casperko07
25. okt 2012

no mi tam ideme v decembri na kontrolu

katka6211
25. okt 2012

casperko07ahoj, no mame sa dobre(klop,klop), zajtra mame akurat kontrolu v Blave, tak nad ranom vyrazame. Dufam, ze je vsetko ako ma byt. Inak, ak sa mozem spytat, ake ma Lukasko saturky? Matusovi ostali take ako mal, do tych 85% zatial. Tak neviem, ci sa mu to este zvysi, alebo to takto ostane.
Luky je hviezda 🙂 Skoda, ze nepozeram spravy

casperko07
25. okt 2012

@katka6211 no aj mi mame take podobne saturky tak okolo80 na poslednej kontrole mal 79 takze take zvykne mat .no ved si tie spravy mozes pozriet na nete v archive joj zo dna 24.10.ano on je moja mala hviezda ....

katka6211
25. okt 2012

casperko07 no uz som si to pozrela 🙂 A ak sa mozem spytat este, ake mate lieky? A ako casto mate teraz kontroly v BA?

lenkagol
25. okt 2012

@ericka12 erika a preco vas caka 4 operacia.? ..aj mOJ MARKO MA Fallota, sme po operacii uz, zatial tazkosti nemame..inak neViem ci sme sa v juny nestretli v DKC, ja SOM BOLA SO SYNOM mARKOM NA bCKU NA OPERACII, A VY S DCERKOU ASI TAK 5 ROCNOU NA ACKU