Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

bambi09
15. okt 2009

dia,hej,tú som myslela,ten pán s bradou je ten náš 😅
a pof.Siman už zomrel-bohužiaľ 😔
ale aj iný Siman-kardiológ mi vybehol v googli,tak asi máš sasu pravdu

sasulec
15. okt 2009

a teda je chirurg abo kardio? mne otec vravel ze kardio 😕

bambi09
15. okt 2009

sasu,aj aj,ten profesor bol chirurg a ešte je jeden kardiochirurg 🙂

diapozitiv01
15. okt 2009

bambi ako sa vola ten vas?
Sasulec a Masura je ktory?
veru a vyzera to ze ten v modrom je Holan a druhy z prava je Tittel, ten nam robil ten ultrazvuk 😔

bambi09
15. okt 2009

náš je MUDr.Čulen,úplne vpravo s bradou

diapozitiv01
15. okt 2009

to su tam vsetci taky postarsi,,

bambi09
15. okt 2009

no,veď to je hádam dobre,starší znamená skúsenejší,či nie?? 😅

sasulec
15. okt 2009

a teraz neviem..ak je ten bradaty Culen tak ten s okuliarmi..mne sa zda ze tam nieje,ja nevieeem zabite ma 😕

diapozitiv01
15. okt 2009

veru aj to znamena, a myslim ze oni su tam vsetci dobri a ked su si neni isti tak sa poradia medzi sebou 😉

bambi09
15. okt 2009

MUDr.Čulen je bradatý bez okuliarov 😀 nejako v tom už máme hokej-ostatných nepoznám,my sme predtým chodili k MUDr.Krč-Turbovej na Antolskú 😝

bambi09
15. okt 2009

dia-dúúúfajme a modlime sa 😉

diapozitiv01
15. okt 2009

ze krc-urbanova, ta ma teda fakt meno

sasulec
15. okt 2009

nooo veeru,verme 😕 😅 😉

diapozitiv01
15. okt 2009

baby za chvilku ked skonci prva cast ordinacie pojdem ostrihat muzika s masinkou a potom po 2 casti orinacie pojdeme buvkat, uz mi ocka klipkaju,,,

sasulec
15. okt 2009

Dia,tak zaapalocky do ociciek,nieze mu aj do ziveho zatnes..potom sa ozvi este dobru noc nam popriat 😅

diapozitiv01
15. okt 2009

ano vycikat, umyt zubky a spat 😀

sasulec
15. okt 2009

😉

diapozitiv01
15. okt 2009

Takze dobru nocku vsetkym srdieckam 🙂

sasulec
15. okt 2009

ahoooj Dia,som ta presvihla,bola som pri malej..bruuuuuuuuu 😔 😔 😔

diapozitiv01
16. okt 2009

Bre ranko vsetkym srdieckam 🙂 . Tak ja uz som nejaku pol hodinku v robotke. Vcera sme zalahli dost skoro.
Pekny dnicek vam zelam 🙂

blue04
16. okt 2009

dobre ranko 😵
dnes je o nieco krajsie vonku,tak sa pojdeme trochu presjst.Jackovi sople trosku ustupili,pracetamol zabral 🙂 .len ja som nejaka dolamana.plny nos a tazke oci.Pojdem sa aj ja liecit 😒

diapozitiv01
16. okt 2009

no Blue, vitaj v klube soplavych 🙂 . Mne je uz o dost lepsie. Ten cesnak co sme mali vcera citim este dnes 😀 .. ani mi nesadol na zaludok, tak som vcera zapijala mliekom..
Aj u nas je o trosku lepsie, co sa tyka pocasia..
Co planujete na vikedn?
My chceme ist do BA na vystavu fototechniky, muzik je taky nadsenec. a potom take klasicke veci ako upratovat, prat, zehlit a milovat sa 😀

sasulec
16. okt 2009

A toto co? nikoho tu? ste my az na druhu stranu usli? 😕
tak sup dopredu 😅
pekne popoludnie 😉

diapozitiv01
16. okt 2009

Dnes sa veru do pisania moc nezenieme,
ja aj sem tam vybehujem nieco spravit, este take 2 hodinky a mozem ist domenkov,,,
co idete robit na vikend?

sasulec
16. okt 2009

aste neviem Dia 😒 ☹
mala mi rozmlatila fon nemam nahredny a na pausal mi nedaju,bo ten co som mala som mala pol roka ☹ mam nervy 😠

bambi09
16. okt 2009

ahojte 🙂
blue,tak to je dobre,že Jackovi je už lepšie,ale tuším to teraz preliezlo na Teba?? 😕 bacily jedny,putujú si hore dole,u nás je to podobné,mladý donesie zo školy vždy nejakého a potom to ide,prelezie to na muža,na mňa a občas aj na malú,ale tá bola dokopy chorá tak viac len asi 2x,mala soplíky a teploty zo zubov,ale inak sa drží,klop,klop,klop
dia,pekný program na víkend 🙂 hlavne ten posledný bod 😉 😉
my nič špeciálne neplánujeme,len možno v nedeľu pôjdeme na návštevu ku krstným,podľa počasia 😝 😝
tu už nefučí a je o kvapku teplejšie,ako posledné dni tak pôjdeme na vychádzku-vyvenčiť sa,malá je už nervózna z toho domáceho prostredia 😝 posledné dve noci zle spala 😒
sasu a Ty čo dávaš malej telefón ako ukľudňovací prostriedok?? 😀 😀 ale nesmejem sa,to fakt nepoteší ☹
my zas hľadáme synovi kartu poistenca a zatiaľ nič,mám totál okno,kam som ju založila 😖 😖 som na seba nasraná 😠
a to máme 28.10.preventívku u zubára,tak v pondelok sa ide vybavovať nová aj európska aj babykarta,ach jo ☹ ☹

sasulec
16. okt 2009

nie,len som odnej odbehle bo som sla po polievku a ona si ho na stole dociahla,najprv ho ozuzlala ze sa zmykat dal a ked som jej ho chcela vziat tak ho o zem pre istotu bachla a este don aj kopla,uplne k.o. 😠

sasulec
16. okt 2009

diky klbko 😅

bambi09
16. okt 2009

no,niekedy fakt stačí chvíľka a pohroma je na svete-poznááám 😝 😝 😝
a to si mala ako akciu s viazanosťou??nedal by sa dať do opravy??byť bez mobilu je dnes ťažké,aj keď nie nemožné,ja keď som asi dva dni nemala,čo som rušila paušál som bola ako bez ruky 😅 😅

sasulec
16. okt 2009

tak to by na mna asi dost divne pozerali,keby im odtial liter sli vytecie a displej prehnuty je by ma asi oprava viac stala ako novy fon.. ☹