Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

sasulec
3. nov 2009

suselec? take su tu neni... 😀

sasulec
3. nov 2009

inak aby ste to chapali,napisem vam vtip...
ide bocian po mociary a ko tak slape slape vykukne nan zabisko s taaaakyyymi kukadlami..ze..
Bociiiiiiaaaaaaaan coooooo tuuuuu hlaaaadaaaaaaas????
bocian jej na to..
zaby s velkou hubou 😠
a zabka..
take su tu neni 😕 🤐

blue04
3. nov 2009

ja to poznam "take tu nenajdes"! 😨

sasulec
3. nov 2009

no oki paaadime sa chystat a von,pre cizmy skocim 😉
zatim pa

diapozitiv01
3. nov 2009

ja este nejake 2-3 hodinky, sa mi tu moc nechce, ked viem ze zajtra musim potiahnut trosku dlhsie kedze vyroba jednej referncie co potrebujem je naplanovana az po 18tej...
u nas uz nesnezi,, len je mokro, auto je chrontave az az,,,
blue, videla som fotecky, no celkom vydarene 😉

blue04
3. nov 2009

Aj tu uz len prsi a je skaredo vonku.
jack si obliekol jeho masku,tak som rada,lebo som sa obavala,ze zase bude jediny trucovat 😀

diapozitiv01
3. nov 2009

ja som pisala muzikovi, ci by sme nesli do BA kuk sedacku, dostali sme nejake ´love´ od svokrusky, tak si chceme kupit novu kozennu sedacku do obyvacky 🙂 . Ale urcite este spi a nebude sa mu chciet ist ako ho poznam.

sasulec
3. nov 2009

avojte kocule,tak takto bezomna je tu celkom smutno,hm? 😖 😅 😝 😀

sasulec
3. nov 2009

idem dnes skor haji,som unavena tak pekny zvysok vecera 😉 bruuu

blue04
3. nov 2009

No co Dia...boli ste kupovat sedacku? 😵

blue04
3. nov 2009

Dobru noc sasulec a pekne snicky 😔

diapozitiv01
4. nov 2009

Dobre ranko srdiecka,
vcera som ukecala muzika aby sme isli do BA kuk sedacku a lyziarsku bundu.
Nakoniec sme skoncili v Kike, aj sme si vybrali, fajnova aj dizajn aj taka vinovo cervena farba aj sa dobre sedelo, ale mali vystavenu 3 a 2 . ALe mi chceme len 3. Tak sa idem spytat co stoji 3 a tetka mi povie ze sa to neda takto kupit ze to len dokopy,,, tak sklamani sme isli este do Avionu kuk bundu, ale nic sme nakoniec nekupili.
Pozrela som ten typ este na nete, ale nikde ho nemaju, je to asi nejaka exkluzivita pre KIKU...
Tak sme sa potesili, ze sme si vybrali a uz nemusime zhanat,,,
Prisli sme unaveni ako kone, pozerali sme este ordinaciu a isli sme spat,,

sasulec
4. nov 2009

bre ranko,iddeme hamat ranajocky,nakuuukam 😉

sasulec
4. nov 2009

halooo,co dnes mate k obedu? ja robim sosovickovu polievku,mliecnu, a francuzske zemiacky 😝

diapozitiv01
4. nov 2009

Sasu, mnam francuzske tie zboznujem, vcera v avione som si dala, robia tam celkom slusne nato ze to je fastfood.
My v robote nic moc, ja som mala file s operkanymi zemiacikmi.
Dnes je taky na nic den, Maximko by mal 3 mesiace, tak ma chyta jemna depka...
vcera som pozerala nejakeho anjelika ale nenasla som nic co by sa mi pacilo, asi si moc vyberam 😒 .

sasulec
4. nov 2009

Videla som ta v teme..
nebud smutna,mysli na to,ze budes mat velkeho pomocnika tam z nebicka,bude na babenko tvoje dalsie dozerat 😉
posielam vela vela pozitiva 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

diapozitiv01
4. nov 2009

ale to prejde, len ma taka ´nostalgia ´ chyta, uz vecer ked sme isli spat som smoklila...
a to pocasie tomu vobec nepridava.

sasulec
4. nov 2009

ja viem,ale snad to je len teraz ked je take to obdobie,ono to zas prejde..keby viem ako ta rozveselit..hm? 😒

sasulec
4. nov 2009

uz viem kukni si aktuality,je tam taky rumunsky chlapec,ze najsilnejsi chlapec.. 😉
vies jaky caaaajo???? len ma 5 rokov,ale brala by som ho 😉

sasulec
4. nov 2009

no nist,nik tu so mnou nemluvi ideme het papa 😉

ivousek
autor
4. nov 2009

Ahojte všichni.
Sasulec-já bych ráda poslala hlas,ale nějak nemůžu najít kde písni mi přesný odkaz(asi sem dnes nějak mimo).

jo a ty zoubky no dr.v Praze nám říkala že před operací nesmí mít ani trochu rýmu ani odřeninu a hl.ty zoubky v pořádku nesmí být žádný zánět v těle jinak by se po operaci špatně hojila rána na hrudníčku a bylo by to všechno na delší dobu. Ty zoubky má chuděrka po mamince když jsem byla malinká taky jsem je měla zlé,ale musím říct že ted mám zuby krásné a zdravé. 🙂 Jo ještě nám nic neposlali tak pořád čekáme kdy dojde správa že se máme dostavit k operaci. Máme tu hnusné počasí sedíme doma a čučíme na pohádky.Pá

diapozitiv01
4. nov 2009

Ahoj Ivousek,
som rada ze si sa po dlhej dobe ozvala, 🙂
Dufam ze sa mate s Jolankou tak dobre ako sa len da. to pocasie nam moc nepomaha. Ale vy sa viete zabavit doma 😉 .

sasulec
4. nov 2009

Ahojte babule,
ivus uz nemusis,ale dakujeme
Baby dnes ma vydesilo k smrti ta sprava,ze na to maly umrel,na tu chripku ☹
strasne sa toho bojim,to by bolo pre malu velmi zle..teraz ked nam povedal doktor,ze si mame davat bacha na infekty,som z toho nestastna ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bambi09
4. nov 2009

ženy,ahojte 🙂
ja som z toho počasia tiež na nerv 🙄 🙄 🙄
sasu,je to hrozné,ale tomu sa človek nevyhne,ja sa bojím tiež,asi nakúpime rúška ☹ ☹ ☹
to už čo má byť???najprv že Ukrajina-žiadne opatrenia a za chvíľu je to všade 😠 😠 😠

sasulec
4. nov 2009

echapem preco im dovolia vracat sa domov,ved nech ich drzia v karantene,kym niesu si isti ze su zdravi..skoda detsskeho zivota..pre ludsku hlupost..a este sa to len moze rozbehnut,normalne mam chut len cusat doma..keby sa to dalo..som uplne rozcarovana z toho,co sa tu deje..ako nicoho sa ti... neboja..az ked tu zacneme mret to pochopia???? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bambi09
4. nov 2009

no,je to des a to ešte len vypukne vianočná hystéria a bude sa to šíriť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
však to,že sa nedá len doma byť v izolácii 😒 😒 😒
zajtra kúpime rúška,lebo za chvíľu nebudú ani v lekárni ☹ ☹

sasulec
4. nov 2009

no to je fakt ☹

sasulec
4. nov 2009

Diuuuus? kde si? dufam,ze niesi smutna 😒

diapozitiv01
5. nov 2009

Dobre ranko srdiecka 🙂
vcera vecer mi vypadol kon, vyhlasilo nejaku chybu, Tak sme isli s muzikom hajusat,
vcera som potiahla skoro do 19 v robote a dnes rano som ho zase o 5:30 odviezla do prace. Som nedospata, dufam ze to dozeniem co najskor.
Dnes rano v radiu som pocula ze zomrel nejaky rocny chlapec asi na chripuku,,, 😔 .
Asi sa to aj viac medializuje ako pominule roky, ale ta Ukrajina je fakt hrozna, ale aj u nas v praci nic moc. My co tu sedime 4 nakope, tak 2 su chori...
Ja si preventivne davam homeopatika oscilococinum..

blue04
5. nov 2009

Caute kocky,aj ja mam strach z tej chripky.clovek nevie ako sa ma zariadit.vo svedcku sa hromadne sestricky nakazali po vakcine lebo je to rychlo vyklonovana vakcina a ked zase nedas zaockovat,tak si budem do konca vycitat,ze mala som to skusit.A hlavne chore deti nemaju vela stastia co sa tyka chripky a hlavne tejto prasacej. 😒 je mi z tohoto zle....docitala som sa,ze ludia sa davaju ockovat proti vsetkemu a zakazdym sa virus mutuje v horsom zlozeni aby premohol vakcinu a takto to pokracuje az sme sa dopracovali k prasacej.aka bude po?v 21 storoci budeme umierat na chripku ako volakedy na mor,tomu verte! 😢
dia,dufam,ze sa citis dnes lepsie.ono je niekedy lepsie vyplakat sa a dostat to vsetko von zo seba.a mas dobreho muza,ktory je s tebou a podrzi ta 😵