Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

sasulec
25. okt 2009

nieeeeeeeeeee
ja cem Vianoce bielunke biele 😅
inak si pamatam,ze par rokov dozadu som bola sklamana,ze na Vianoce nieje sneh,ale uplne ako male dieta 😅
a vtedy zacalo tesne pred 17. ked sadame k stedrovecernemu stolu,zacalo sniezikovat..strasne ma to potesilo,take znamenie z hora..ako pozdrav 😉
ja milujem sneh vela vela moc 😀 😀 😀

sasulec
25. okt 2009

a tento rok sadam na sane,uuuplne bez hamby,mam sa na koho vyhovorit 😉 😀 😀 😀

douglas
25. okt 2009

😀 😀 😀 😀

diapozitiv01
25. okt 2009

ani sane nemusia byt, sa mi vrylo do pamati, ako sme sa spustali na igelitovych mechoch a schytal to moj zadok,,, 😀 . ALe jednoznacne sneh k vianociam patria,

douglas
25. okt 2009

ok kocky, idem spinkat. prajem pekny zvysok vecera...dobru nocku 🙂

sasulec
25. okt 2009

dobre kocky tak to na dnes rozpustime aby sme sa tu cerstve zajtra zisli..papa 😔

diapozitiv01
25. okt 2009

Dobru nocku vsetkym srdieckam, zajtra po obede sa ozvem 😉

bambi09
25. okt 2009

kočky dobrúúúú 😔
doug,vďaka za vysvetlenie,už chápem,ale nesmúť,veď sa stretnete 😉 viem,že to musí byť ťažké,tak vydrž,maminečka naša statočná 😵
a sasu,nie že sa do rána rozpustíš 😀 😀

sasulec
26. okt 2009

som tu,nerozpustena nechyba mi ani rucka,ani nozka,ani nufacik 😉

douglas
26. okt 2009

caute kocky, kde sa flakate?

diapozitiv01
26. okt 2009

Ahojte srdiecka moje 🙂,
tak ja uz som v Lubochni (je to par km pred ruzomberkom). Cesta prebehla bez problemov, za chvilocku idem sa napapat a potom mam prist este za doktorkou. Byvam na izbe s takymi 2 zenami.. tak uvidime ake budu..
a vy co porabate??

macka01
26. okt 2009

ahojte,no ja som sa pred chvíľou vratila s malým od doktora má chytené priedušky ja od včera bojujem so zap.hrdlom,strašne ma bolí aj uši asi od toho,manželík sa pobral do práce na 2 týždne,tak ma nemá kto liečiť ☹ čo na hrdlo?cmúľam septolete ale nič moc a kloktať neviem,sa vždy idem pridusiť a deti maju so mna šou,ach jaj

diapozitiv01
26. okt 2009

AHoj macik,
ja na hrdlo berem homeopatika homeogene, a cumlam strepsils,, a kloktat tiez nie je zel 😉 .utekam si kupit nejaky casak, tak zatial 🙂

bambi09
26. okt 2009

ahojte 🙄
tak my sme celú noc nespali,syn je zas v horúčkach,v noci sme asi 4x prezliekali pyžamo,potil sa ako kôňa teraz má zas 38,3 ☹
Macka,na hrdlo sú dobré tie homeo,čo Dia napísala a ešte Angin-hell a Propolki,tie sú fajnové a Tantum Verde spray alebo pastilky,kým to nie je na ATB
mrzí ma,že ste tiež chorí,niečo lieta v lufte 😒
Dia,užívaj si,som rada,že si ok 😉
takže občas nakuknem,teraz idem za maródom
sasu a dobre,že si celá 😀 😉

macka01
26. okt 2009

bambi tak aj vas to chytlo?ale je dobre keď sa potí,telo vylučuje škodliviny a zároveň sa ochladzuje,davaj obkladiky na čelo,veľa veľa tekutin aby sa ti nedehydroval pri tom potení,no a paralen čo 4 hodiny.niečo je assi vo vzduchu,keď sme boli ne u doktora veľmi veľa deti v čakarni bolo 🙄

bambi09
26. okt 2009

Maci,práve som ho zas prezliekla,to je des,už mi dochádzajú čisté pyžamá 😅 takže periem a sušiť budem asi na radiátore 😝 dala som mu Panadol,tam píšu raz za 6 hodín,ale ono mu to po tabletke väčšinou klesne na dlhšie,tak som rada,len sa bojím,čo bude v noci,to väčšinou horúčka stúpa 😝
no a aj preto som nechcela ísť s nimi oboma k MUDr.,aby malá ešte niečo nechytila,ale ráno s ním zbehne muž tak,aby boli prví,máme MUDr.blízko domu,našťastie
a Ty si teda slamenná vdova na dva týždne??nezávidím Ti,že si aj Ty chorá,aj malý a musíš fungovať ☹
tak sa držte a aj Ty sa lieč

blue04
26. okt 2009

Ahojte kocky,
jaaaaaaj posielam vela sil chorym detickam a nech sa vam rychlo uzdravia.Ja cakam tiez nech jack nesopli a pojdem ho dat zaockovat proti chripke.Teraz som dostala od doktora oznamenie,ze v UK srdieckovym detickam odporucaju ockovanie proti prasacej chripke.....toto ma velmi desi.....
Dia,vychutnaj si oddych a dufam,ze zeny na izbe budu fajn.Aky su vekovy rocnik?

sasulec
26. okt 2009

achojte,tak dnes sme zas labzovali po vonku,,chi chi
Dia,tak uz vegetujes???pche aj ja chceeem...
chore deturence nech sa vam kocky rychlo uzdravia..cmuk cmuk 😉

diapozitiv01
26. okt 2009

Ahojte srdiecka,
ja si tu teraz po veceri odfukujem na posteli,
tak ako som pisala sme 3 na izbe, s jednou si vychadzam very good, je o 5 rokov starsia, ta dalsia ma okolo 50 takze uz je tam taky rozdiel. Inac tu prsi,, bleee, aj tak sa mi nejako nechce sa hybat, staci ze sme na 3 poschodi a chodim peso hore, dole, este pojdem preparkovat auto, takze si to dam este raz.

sasulec
26. okt 2009

Dia,v ramci zvysenia krvneho obehu 😉
a kde si to?? 😕

diapozitiv01
26. okt 2009

Sasulec, tak som tak 10km pred ruzomberkom, priroda je tu super, je to dedina s nazvom Ľubochňa.
ako Saska?

sasulec
26. okt 2009

dnes bola hrozne nervozna,teraz sa motka a zachvilku pojde haju belu 😉

macka01
26. okt 2009

hej,v nocito zvykne stupnuť,tak sa držte,tiež asi pôjdem dohajana akosi to na mna dolieha,okrem hrdla toho bude viac 😝 ,tak s liečte všetci chorí a zdraví na držte palce,pa pa

sasulec
26. okt 2009

maci tak bruu 😉

douglas
26. okt 2009

tak skore uzdravenie chorym dietkam a rodicom
blue, a davas ho ockovat proti tej prasacej chripke?

sasulec
26. okt 2009

a to nieje v tej vakcine proti chripke co sa toho roku dava? 😒
ja som pozerala na stv2 diskusiu,ale nesledovala som to az tak pozorne..chcela som tam zavolat,ale na 3 razy so sa nedovolala tak som to vzdala ☹
idem malu uspat este kuknem 😉

blue04
26. okt 2009

Nedam ho ockovat proti prasacej chripke,lebo deti do 8 alebo 10 rokov musia mat 2 vakciny z odstupom 3 tyzdnov a my to nestihneme.ideme do UK len na tyzden.Tak to asi necham tak a co sa tyka ockovania tu na SVK,tak neviem ci tu bude tato vakcina dostupna.tu toto neprepuklo v takom mnozstve ako v UK,tak neviem.
Bojim sa tejto chripky,lebo ludia co podlahli boli prave srdieckovy pacienti.......
keby zijem v Uk,tak urcite ho dam ockovat proti prasacej chripke,bez pochyb....

diapozitiv01
26. okt 2009

TAk jA uz osprskovana lezkam v postielke hoci bez mojho milovaneho muzika ale aspon s oveckou betynkou, ktoru mi kupil 😀

sasulec
26. okt 2009

pockaj blue teraz si ma poplietla,ty si tu na navsteve alebo zijes tu a v Uk si bola na navsteve??? 😕 😕 😕

sasulec
26. okt 2009

no Dia asi si uz aj zahajala,ak tak bru 😉