Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
7. nov 2009

😀 ja pozeram lyziarske bundy na nete

sasulec
7. nov 2009

hod link na sedacku a vo farbe poprosim 😉

diapozitiv01
7. nov 2009

Idem uz hajusat zajtra poobede sa napojim
Dobru nocku vsetkym srdieckam 🙂

sasulec
7. nov 2009

dobru moja sladke sniky 😔

sasulec
8. nov 2009

avojteeee 😉

diapozitiv01
8. nov 2009

Ahojte,
pred hodinkou sme dosli z BA, boli sme pozerat sedacku a muzikovi lyziarsku bundu. Uz nam volala o 19 svokrusa,ze kde sme ci sa nam volaco nestalo, z domu sme vyrazali o 9:30. Boze tak ma nozicky bolia..
Ale sedacku mame vybratu, bunda kupena, ja som si kupila aj nejake oblecko v CaA, a muzicek si zobral aj novy telefon lebo mu koncila viazanost..

sasulec
8. nov 2009

supis Dius a pekny dnik za vami 😉
kuk superstar este nakuknem 😉

diapozitiv01
8. nov 2009

ja tiez kuk superstar,,,

sasulec
8. nov 2009

tak ako? kto sa ti lubil,mne zatial bendik,teda zapasovala mu pesnicka 😉

diapozitiv01
8. nov 2009

ano bendik je supis aj teraz ben celkom zaziaril, cakame na chodura 🙂

sasulec
8. nov 2009

nooo to hej,to bude isto pecka,ako vzdy 😉

diapozitiv01
8. nov 2009

uz sa nam chodur blizi 🙂

sasulec
8. nov 2009

ale aj Lachovi zapasovala,hm?
a Domi je celkom dobra..
no som zvedava na Chodura a mozem ist spokojne haji beli 😀

diapozitiv01
8. nov 2009

veru uz len Chodur a ideme aj mi hajusat, padam dole hubu, tak ma este aj nohy bolia, tak mi treba ked som chcela ist nakupovat a zhanat sedacku.

sasulec
8. nov 2009

a nedala si mi ten link..hm? 😕 na sedacku 😖

sasulec
8. nov 2009

choduuuur choduuur choduuur 😅 😀 😀 😀

sasulec
8. nov 2009

asi uz spinkate tak bruuuu...chodur nam Dius uspal 😝 😀 😔

diapozitiv01
9. nov 2009

Dobre ranko srdiecka,

Sasu link nemam, ale ak ju chces vidiet tak chod do BA, tam v Petrzalke je predajna nabytku Albero, potom na 1. poschodi ako su sedacky, tak tam je vystavena taka cierna s nazvom Rossy,
ale mi nechceme ceirnu ale vinovo cervenu 🙂 , sa nam pacila, aj dobra na sedenie, aj lezanie, ani tvrda ani makka, cena 1125€ aj s dopravou. dodacia lehota 8 tyzdnov, ale teraz ze vraj uzavreli objednavky a skorej ako zaciatkom februara by nebola.
Boli sme pozret aj v eurosofe, tam ich bolo strasne vela, aj 3 sa nam pacili, aky sme boli happy a ked nam tetusa zdelila cakaciu dobu 18 tyzdnov, 😠
Tak este ideme pokuk u nas v TT a ked nic tak ideme objednat tu nasu favoritku.

Veru Chodur ma uspal, bola som neskutocne unavena z toho behania po obchodoch ani neviem ako som zaspala.

sasulec
9. nov 2009

diuuuus,avooooj,
no pekne a aj si o vobec videla? chodura,mysliiim...
no a pekne si ma odfajcila,ze chod do ba,pche,tam ja ee nemmusiiim... 😝 😝 😝

diapozitiv01
9. nov 2009

Sasu,
videla som aj Chodura, som sa pobavila a isli sme hajusat, obidvaja sme toho mali strasne vela nabehaneho.
takze tento tyzden musim ozehlit tu kopu pradla,,
ja mam celkom rada BA, aj ked tu dopravu nemusim,,,

blue04
9. nov 2009

caute hviezdy,uz je to zase ten zehliaci cas?aj mna tu zase caka kopka,ale este sa mi nechce.
Chodur ma vcera pobavil s tym moonwalkom,on je take drevo ze som sa nemohla zastavit rehotat 😀 ale spievat teda vie 😉

sasulec
9. nov 2009

ahojte kocky,chodur bol vcera zlaty..vrana kra sa mi ratala,ani spievat by nemusel,ja som mu za vranku dala 100bodov 😉

sasulec
9. nov 2009

♥♥♥AAAHOOOJTEEE...moje ♥ uz suverejne choooodiiii...z izby do izby do kuchyne..je svetovaaa...♥♥♥

diapozitiv01
10. nov 2009

Dobry vecer srdiecka 🙂

sasu, to je super, teraz ju len nespusti z ociciek 😀

bambi09
10. nov 2009

ahojte 🙂
dobre vidím že nikto nepíše?? 😕 😕 no úprimne,ja som dnes totál lenivá,akýsi bacil lenivosti ma z toho počasia prenasleduje,žehlila som v sobotu,teraz robím len nutné veci,varenie,riad,pranie,dúfam,že sa z toho rýchlo vyliečim 😝 😝 😝
sasuli,tak to je super,teraz si už nesadneš 😀 😀 😀 budeš ako špión,stále za malou 😅 ale gratulujeme 😵 😵
naša začala chodiť v 13-tich mesiacoch,syn v 10-tich 😅
a nemám slov an vypadnutie Leony v SS,už ani nemám chuť to pozerať 🙄 🙄 🙄
ako sa máte vy??zdravie slúži??
diuš,MS došla??nedošla??? 😕

sasulec
10. nov 2009

Dakujeeeeeme babule...
bambi sme zdravucke..pijeme Ccko,probiotika a aj cajiky s vitaminkami... 😉
Dius..tak dosla tetka? 😕 😅

diapozitiv01
10. nov 2009

Zatial nedosla, teda doslo dnes poobede nejake spinenie, tak uvidime co sa zajtra z toho vyvinie 🙂

macka01
10. nov 2009

ahojte zasa po dlhšej dobe,ako tak sme sa spamätali z choroby,deti maju chrípkove prazdniny až do 18.11.Mužík prišiel domkov po 2 týždňov,huráááááá.Absolvovali sme oslavu švagrových 40.celkom fajn odreagovanie

diapozitiv01
10. nov 2009

Ahoj Maci,
jej tak to musis byt zaneprazdnena s muzikom 😀

sasulec
10. nov 2009

noooo Diaaaa 😉