Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

macka01
20. nov 2009

tiež by som dáku robotku brala.No my sa chystáme na svadbu,deti sa vytešujú neskutočne.v pondelok sa ozvem,snad všetko dobre dopadne.prave som svojím fešakom dožehlila košele,vyleštila topánky...Mladší má prikošielke motylíka a ten staRší,že on nie je mimino aby mal motýlika on chcel kravatu,tak sme museli kupiť kravatu 😀 😀

diapozitiv01
20. nov 2009

🙂
uz padim domenkov,, tak mozno vecer,,,

sasulec
20. nov 2009

Dia a co vam tam slniecko nesvieti? tak zdvihni roletyyy 🙂 🙂 🙂
Macka, idete svadbovat? tak ruka hore a zelaaam veeela zaaabavy..juhuhuhuuu 😀
mnam taky zakustok ,,svatebniii,, 😝 😝 😝

diapozitiv01
20. nov 2009

😀 sasu, a co ste pili u vas?? 😀 nejako veselo 🙂

sasulec
20. nov 2009

juuuj,ani nehovor,take svatebni pripitok konacik mnamky 🙂

diapozitiv01
21. nov 2009

ahojte srdiecka,
tak ja mam dnes upratovaci den,,, no co uz,,, a ten konacik by som si dala aj ja,, 😀

monianet
21. nov 2009

Ahojky,nemohl by prosím někdo zahlasovat a dát Anetce 10 na dítě roku?? hlasovat se dá každé 2 hodiny a soutěžíme do konce listopadu:Dííííky mooooc
http://www.diteroku.eu/hodnoceni/36629/soutezic... 🙂

sasulec
21. nov 2009

chi Dius..
ja som dnes bola s malou kupit ingreiencie na langose,cesto uz kysne,tak navecer urobime..som zvedava,dnes robiiim 1. raz 😝 😝 😝

diapozitiv01
21. nov 2009

mnam langos,, 😀 s tatrkou a syrom,, mnamky..
ja som dnes robila lasane,, aj ja tiez 1, raz a celkom sa vydarilo,, svokrusa robila chutnu zeleninovu polievku, tak bol super obedik,,,
vcera sme aj kupili lososov, tak v utorok ich budem robit

sasulec
21. nov 2009

mnam,fajny bol,len jeden som zvladla,akurat som domlskala 🙂

diapozitiv01
21. nov 2009

Sasu, to si mohla poslat aspon 4 do Trnavy 🙂

sasulec
21. nov 2009

este stale mozem 🙂

sasulec
22. nov 2009

Ahojte,srdiecka 🙂
Dius citala som,dovolila som si skopirovat pre kamku,vcera sme sa akurat bavili o B12,len som nenasla nic na co to skodi,lebo kamka vravela,ze injekcie B12 skodia..
mozno by jej malej pomohla kys. listova 😕

mirkas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasulec
22. nov 2009

uz som odklikala 🙂

diapozitiv01
23. nov 2009

Sasu,,
kyselina listova by mala byt B9 , pokial sa nemylim,,..
B12 - nebolo dokazane ze ma nejaky vplyv na tvorenie DNA, takze tak..
A vitamin skupiny B sa viaze s tekutinami nie s tukmi, takze ak je jej prebytok tak sa vycika.. horsie je to s napr. s D a E a tusim je tam aj A.. tie sa viazu s tukmi..Takze prebytok sa tazko vylucuju..
Ale celkom fajny clanok, aspon pre mna..

sasulec
23. nov 2009

no my sme sa s nou bavili,ze chodila na B12 aby probrala,a aj malu ma chudu ale nechce ju davat na B12 lebo to ma vedlajsie ucinky,ale neviem na co? 😕

diapozitiv01
23. nov 2009

no B12 neriesim, skor tu B9..
a co ako dnes? u nas rano prsalo,,,
a doma,, vcera mal svokor narodky a dnes ma meniny,, 🙂

sasulec
23. nov 2009

hm,tak sa pridavame ku gratulaciam 😅

macka01
23. nov 2009

ahoooojte,tak sme doma,no super.deti sa vytancovali,my tiež,vyborne sme sa odreagovali od všedných dní.O mesiac by som šla ešte raz,no len komu? 😀 😀 Deti vydržali do pol jednej.

sasulec
24. nov 2009

Ahojte,kde ste?
nejak to tu redne??? ☹
maci pod na moju,dakeho zozeniem... 😉

diapozitiv01
24. nov 2009

ahojte, ja som ako inac v praci,, ale sem tam pozrem diskusiu o BT,
ovulka sa blizi,,, za par dni ju tu mame, a ak bude nejaka sanca, mohli by sme mat vianocny darcek 😀

macka01
24. nov 2009

sasu tak zožeň,prídem rada 😀 Dia,no to by bol veľmi pekný darček si viem predstaviť,asi som prechladla,vytancovaní sme sa behali schladiť na studenú chodbu a mna už boli hrdlo a celá som akási požutá a vypľutá.Drahý rano vyrazil za prácou,2 týždne budem zasa sama s deťmi ☹ 😢 no čo už,ked u nás treba za robotou dochádzať ďaleko 😠

bambi09
24. nov 2009

ahojte srdiečkáči 🙂 🙂 🙂
u nás sú choroby v plnom prúde,tak pečenie vianočných dobrôt sa odkladá o týždeň,najprv muž zaľahol,teraz som chorá už aj ja 🙄 🙄 🙄
vo štvrtok máme ísť na koncert,tak držte palce,nech sa mi nepohorší a môžem ísť 😝
inak všetkým krásny advent a predvianočný čas bez stresu 😵

sasulec
24. nov 2009

No taky stastlivec sa nenajde tak lahko,ja sam vraj az v 40.ke vydavat,tak mam cas este hladat,kto by sa s nim oidteraz trapil 🙂 🙂 🙂

bambi09
24. nov 2009

sasu,nehovor hop,kým Ti nepreskočí 😀 😀 😀 😉 čo má prísť,príde,aj princ na bielom Mercedese 😀

sasulec
24. nov 2009

no,sak ja vravim a teda som uzrozumena s tym,ze na stare kolen,ked mi dieta odrastie mozno na mna dako ta samota dolahne,ale teraz si uzivam sloboduuuu 🙂 🙂 🙂

diapozitiv01
24. nov 2009

Ahojte srdiecka,, no konecne sa to tu rozprudilo,,
dohovie co robi doug, blue, suy?
Ja som si dnes pre istotu 2x dala homeopatikum, okolo mna je dost chorych, tak pre istotu 🙂 🙂

macka01
24. nov 2009

tak si užívaj,nevieš kedy sa môžeš zaláskovať a bude po slobode 😀 Bambi no tak sa lieč,mne je tiež horšie,všetko ma bolí,len sa bojím,aby som deti nenakazila.Malý je teraz OK ked ho nedávam do škôlky.No od 1.12.chcem aby išiel tak uvidíme. 😉