Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

sasulec
29. nov 2009

Ahoojte,my sme boli v Tn,vcera sme sa vratili,teraz sme s kostolika dosli,krasna detska omsa,buduci tt je Mikulasa,bude aj v kostole,ja sa tusim tesim viac ako mala,lebo ona este nevie ..chi 😀
peknu nedelku.. 🙂

macka01
29. nov 2009

no uvidíme Blue,vždy je dobre ked sa deti niečomu venuju a nenudia sa ,lebo potom len somariny vymýšľajú.A čím su staršie tým viac.No my ked nemáme na výkend tatíka doma tak sme takí nemastní neslaní,len sa tak ponevierame.Možno sa pôjdeme prejsť do prírody.

sasulec
29. nov 2009

maci 😉

macka01
29. nov 2009

sasu,pozerám,že si horlivá prispievateľka,si tu kratšie ako ja a tých príspevkoch...a to mne sa zdá,že som tu niekedy priveľa 😀

sasulec
29. nov 2009

no moooozem ja za to, ze som ukecana a utukana...sak to sa tusiiimdedi,nieee??? 😅 😝 😀 😀 😀

macka01
29. nov 2009

neviem,či sa to dedi, 😀 no ja som tiež ukecaná,môj muž ani nehovorím,takže u nás je málokedy ticho.A deti to je kapitola sama o sebe.,Niekedy ich prosím,aby na chvíľu prestali rozprávať 🙂 🙂

sasulec
29. nov 2009

mna sa mama pytala od malicka,ze ci ma este pusa neboli ked tolko kecam... 😝
aj dodnes 🙂

macka01
29. nov 2009

😀 😀 no tak sme sa vrátili,trošku nás vyštipkalo,ale aj tak tam je ešte super,pozeráme Dívku a košteti.Tak ale radšej byť ukecaný ako nejaky zadubenec nezhovorčivý.

blue04
29. nov 2009

caute srdiecka,
ja som mala velmi pekny vikend.bola som u nasich a s kamaratkou sme boli vonku aj v piatok a aj v sobotu.v piatok sme si dali varene vinko,stiahli sme liter a najedli sme sa,ja cibule,tak som si smrdela ale nevadi,ja cibulu s octom milujeeeeeeeeeeeem a v sobotu sme pritvrdili a boli na bavorakoch.potom sme stretli jedneho opiteho ucitela ktory ma urcite len bakalara a hovori si ze Doktor XY!!!Fuuuuj a hrozne smrdel 😨
a teraz dohanam na nete 😀

sasulec
29. nov 2009

blue aky fajny vejkend.. 😕 😅
si omladla 😅

macka01
30. nov 2009

Blue,viac ako ty od cibule? 😀 😀 😀 Občas asi padne vhod si vyraziť z kopýtka a utiecť z tej každodennej reality.Veď mne stačila tá svadba,keď sme sa zabavili s mužom tak ako kedysi a bolo to super.O deťoch sme ani nevedeli,že tam sú.No sme sa tak zaláskovali zasa 😀 😀

blue04
30. nov 2009

macka veru smrdel viac ako ja od cibule 😀 😀 😀

sasulec
30. nov 2009

ahojte,kde su moje srdcofky?
Maci,ako pekne si to napisala 🙂

macka01
30. nov 2009

rada pekne píšem 😀 😀

diapozitiv01
30. nov 2009

Ahojte srdiecka,, no osparvedlnujem sa ale moc sa vam nevenujem, dufam ze zajtra to bude lepsie,,

sasulec
30. nov 2009

Diuska,prosim ta vysvetli mi ten album... 😕 😕 😕

macka01
1. dec 2009

čože,čože?kde ste?

diapozitiv01
1. dec 2009

Sasu, aky album? myslis moj s ovu testikmi??? to ja som chytila len taku maniu 😀
Macik, ahojky 🙂

macka01
1. dec 2009

ahojte,máte sa dobre?darčeky už máte pokupene?ach ja stále tápam.

diapozitiv01
1. dec 2009

no nieco uz je kupene, nieco objednane na internete,,
svokrovi sme objednali sud na vino 😀 50litrovy, svokrusa chce lampicky na nocne stoliky,, mam kupeno brachovi, segre, nieco mamine mam vymyslene,, a muzikovi len este uvidim nejaku drobnost, lebo som teraz zacalovala tu lyzovacku,,

macka01
1. dec 2009

taký pozitívny testík v obálke by ho potešil?

sasulec
1. dec 2009

jaaj,moja a ja tu potim krf cely den nechty po lakte obhryzene,ze co kde kedy ako..
uz som sa namotavala jak bavlnka..tcs tcs tcsss 😉

diapozitiv01
2. dec 2009

Dobre ranko srdiecka,, 🙂
Macik, no testik by nestacil, chce to fotku 🙂

macka01
2. dec 2009

tak na začiatok všetko dobre 😀 deti som vystrojila do školy a škôlky po dlhej dobe a normálne,že čo mam robiť tu sama?asi sa aj do nejakého upratovania vianočného pustím,sa mi nechce 😒 zajtra sa musím vrhnúť na obchody s darčekami.O takomto čase po ine roky mám všetko hotove,teraz nič.My to teda nepreháňame no ale niečo zasa byť musí,že?Potešiť deti a trošku aj seba. 😉

diapozitiv01
2. dec 2009

Macka ak ides upratovat, prida aj do TT, ja potrebujem tiez nieco upratovat 🙂
uz mi svokrusa pripomenula ze sa blizia vianoce 😀

sasulec
2. dec 2009

ahojte,len nahliadam,idem sa pomaly pustit do Vianocnych nakupov,aspon rozhlad si urobiiim...takze za taku hodku hodku a pol asi pojdeme 😉

blue04
2. dec 2009

vianocne nakupy?boze este ma caka moja strana rodiny....vianoce su krasne ale zmyka to peniaze a musite kupit aj darceky clenom rodiny,ktorych az tak v laske nemate 😀

macka01
3. dec 2009

no my sme to vzájomne veľke obdarovávanie zrušili.Ono je to ozaj dosť drahé a ked sa ešte netrafíš do vkusu,....Takže len deti a muž.ten mi nakáže až aj sebe sama kúpim,čo chcem,no tak ho poslúchnem 😀 ale niečim ma aj on prekvapí,hoci mu prizvukujem že som si kupila až nič nevymýšľa,ale vždy vymyslí.Mame a svokre dáku maličkosť tiež a to je všetko.Máme veľku rodinu na oboch stranách,takže to sa ozaj nedá každeho obdarovať.Ale každy to chápe,takže v pohode.Navzájom sa ponavštevujeme s každym,potešíme sa a darčeky nepovažujeme za prioritu

sasulec
3. dec 2009

♥ahojte srdcia moje..♥
Maci,vy sa musite velmi lubit,to je ake pekne,ze ta vzdy niecim prekvapi...muzik.. 😅
ja dnes idem zapekat filetky,chi..nieco zdrave po tom vajcovom chlebe..na ranajky 😝
teda,mame aj cerstve rozky,ale tie akosi nelubi,vcera mi do syrcekoveho rozteka len prsty pchala... 😠

macka01
3. dec 2009

lubime a dufam že budeme aspoň ďalších 100 rokov a potom,no uvidíme čo ďalej...či sa do mladšieho nezamilujem 😀