Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

misicka455
7. apr 2010

Tak si budem navzájem držet tlapky 😉

sasulec
7. apr 2010

babulky,ja na vas budem mooc mooc mysliet naozaj naozaj silno 😔

misicka455
7. apr 2010

Děkujem 🙂

sasulec
7. apr 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/kamosky-z-nitry-a-modreho-konika-2/
kunite si foto mojej malej ak chcete,to su dnesne a vyssie su aj velkonocne 😵

misicka455
7. apr 2010

Jejda to je krasný brouček.

sasulec
7. apr 2010

diky Miska 😉

gudulo
7. apr 2010

blue, misi, drzte sa aj s drobcami

blue04
7. apr 2010

dakujeme...myslim ze kazdy palcek budeme potrebovat

sasulec...mala je zlata modelka 😀

sasulec
7. apr 2010

krasne foto mate na Fb s Diuskou 🙂

sasulec
7. apr 2010

Dakujeme za pochvalu 😉

gudulo
7. apr 2010

sasu, veru, mala je krasna modelka
blue s Jackom a dia si to dnes zjavne uzili

blue04
7. apr 2010

skoda,ze sa nas nestretlo osobne viacej.....snad sa to niekedy podari 😀

sasulec
7. apr 2010

mnaaam a ten pohaaar,no neviem co ci skor kto bol na spapkanie,maly je krasny sibalko,blue 😵
snad sa zadari stretko raz aj nam,len ja do Ba 😖 neviem neviem by som sa tam stratila nacisto 😅

misicka455
8. apr 2010

Koukám, že jste měly nějaký srazík škoda, že je to tak daleko ☹

macka01
8. apr 2010

ahojte dievčatá,známe aj neznáme,vidím,že sa vám niektorým blíži veľký deň,tak nech detičkám operácie šťastne dopadnú a maminkám želám pevné nervy a výdrž,aby ste sa šťastne vrátili s drobčekmi domkov.
No my sme sa tento rok konečne dostali do škôlky,snád už tých chorôb bolo dosť počas zimy.
Tak sa držte 🙂

sasulec
8. apr 2010

Misi,to sa zrazili len blue a Diuska,ale niekedy podnikneme stretko teskam sa na vas 🙂

misicka455
9. apr 2010

Já jsme byla dneska na testu na cukrovku po šetinedělí a byl to ještě vetší hnus jak minule.

😝 😝
😝 Ted se jdem oblíct a valíme za chvilku ven, jo a ještě se musíme pochlubit, ale abych to nezakřikla. Verči jsem včera večer vytáhla sondu a zkoušely jsme pít z flaše. Takže večer v deset 60, ve dvě v noci 80, ráno 65 a pak zase 80ml . Holky kéž by to vydrželo a nebo ještě lépe se to zvedalo
😉

mcoya
9. apr 2010

Ahojte Babulky,
tak sa hlasime po dlhsej dobe. Poprosili ma, ci im mozem pomoct v robote, tak som toho mala dost vela okolo sviatkov. Inak taka nostalgia byt zasa v robote, ale uprimne vam poviem, nejak ma to este netaha 😉 .
Ake ste mali sviatky, dufam, ze babulky boli poriadne vypolievane a vysibane a chlapci pekne polievali a sibali. 🙂 . Nas drobec mal maly sibacik, poharik a vonavku a recitoval basnicku sibi sibi sibicky, ale vzdy asi az tak pol hodinu po sibani, lebo v momente sibania pozeral, ze co sa okolo deje. Ale tesil sa, prvy krat papal kinder coko a zachutilo mu to betarovi 🙂. Ale musim ho pochvalit, ze pekne papal aj polievocku a zemiaciky nerozmixovaneee, nooo velky chlap 🙂))), ale dnes sme zasa mixovali, ale verim, ze casom sa to spravi 😉.

Misicka a Blue, Vam sa ten zakrok uz blizi, budem Vam velmi velmi velmi drzat palceky, hlavne deturencom, aby to krasne zvladli a vy, aby ste mali dost sil a pozitivnej nalady. Musite detom verit, oni to zvladnu. Drzte saaaaaa.
Misicka, to je dobry signal, ze sa rozpapkala, je to babulka sikulka.

Macka, no snad virusom uz odzvonilo tento rok, este netreba podcenit chladne rano a strapate slniecko, aby ich neofulko, ale zasa na druhej strane, aby sa nespotili a potom neschladili, potom su deti hnes soplikove. Mamina je ucitelka, tak ma prehlad, ze rodicia bud deti oblecu malo, alebo vela a potom sa spotia a maju mokre hlavicky a na druhy den sopliky.

Sasu Ty si z NR? Tam mam kopec rodiny a casto tam chodim, tak sa volakedy mozme stretnut 😉.

Tak krasny vikend a drzte sa. 🙂

sasulec
9. apr 2010

Ajojte,tu uz asi nieto ani nozky,tak len pekny vejkend poprajem 😵 tu su nase foto z dneska tak ak chcete kuk foto tej mojej opice skorice 😵
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/kamosky-z-nitry-a-modreho-konika-2/

sasulec
9. apr 2010

ozaj este som chcela mcoya jasan,ze sa rada stretnem 😵 by som ti ani neodpustila keby si sa neukazala keby si uz v Nr tak dame stretko niekedy 😀
idem si lazkat papa bruuu 😔

mirulienka
10. apr 2010

ahojte babule 🙂
blue a misicka aj ja na vas budem intenzivne mysliet a dajte co najskor vediet, ako sa vam dari. nebojte, vsetko bude v najvacsom poriadku 😵 a netrapte sa tam velmi. budte detickam oporou.

som tu zase dlho nebola... mna zase boli hrdlo. uz nech je teploooooo....

inak nam na poslednej kontrole vysadili uz aj posledny digoxin, brali sme ho dvakrat denne. dr. povedal, ze ked si tak pekne pribera mala, tak uz nam je aj tak zbytocny... sme sa velmi tesili 🙂 🙂 🙂

blue, nie kvoli infekcii sme boli sami na izbe. ale sme mali stastie, ze bolo vtedy malo pacientov 😉

mirulienka
10. apr 2010

no a stretko.... aj ja, aj ja sa potom hlasim 🙂 🙂
a sasulec neboj, my ta prevetrame po BA 😉
ide este pozriet foto...

jooj, baby a my ideme v pondelok na kontrolu k ocnej a asi na prepichnutie slzneho kanalika... sa aj bojim, bojim...

mirulienka
10. apr 2010

sasulec, a ze malinka je jaka herecka 🙂 🙂 🙂 kraaaasna je, cmuk jej posielam na licko 🙂

inak ja sa uz neviem dockat, aka bude moja, ked bude behat uz... 😉 ale zatial si este vychutnavam tieto chvilky, lebo uz to nevratim... ten cas tak hrozne rychlo plynie. ja uz si ani nepamatam na andrejka, ked bol maly... este ze existuju fotaky 😀

tak dobru nocku zelam.
som dnes sama s deckami. moj isiel zapijat slobodu 😠

mirulienka
10. apr 2010

este prikladam zopar nasich foto 🙂
bolo sme v atelieri

misicka455
11. apr 2010

Ahojky , tak já už mám zabaleno a zítra kontrola na kardiu a bude se rozhodovat zda si nás tam nechaj a budou operovat a nebo zda ještě vyčkají.NEvímco je lepší 😉

sasulec
11. apr 2010

Miri deticky su nadhernucke,maly bude,co bude uz je lamac dievcenskych srrdc,kolko ma frajeriek v skolke,uzasne deticky mala je krasna princeznicka 🙂 😵

sasulec
11. apr 2010

Misi,budeme na vas siiilno mysliet drzkame vsetulililinky prsteky,pomodlim sa za vas 😔

mirulienka
11. apr 2010

misicka, aj ja drzim paste. hlavne nech vas nenechaju dlho cakat a nech sa uz rozhodnu. dopadne to dobre, uvidis 😵
dievcatka su velmi silne stvorenia 😉

sasulec, no maly je fakt stramak 🙂 ale frajerky este nema 😎 jeho zaujima vsetko ostatne, len nie baby 😉

sasulec
12. apr 2010

Ahojte,tak ako? myslim na Misku s Verkou ako asi dopadli 😕 😔
a co blue,kde ste vsetky???
miri,tak bud rada,pockaj coskoro zacnes nevesticky odhanat 🙂
Prajem pekny iked troska uprskany dnik 😵