Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

macka01
9. okt 2009

ale u nas vyšlo slniečko a je pekne ale veterno,aj my sme boli u Holana sa mi veľmi páčil,prístup a tak ale oni v tom kardiocentresú asi všetci veľmi dobrí a ustretoví,sa nám tak zdalo.

diapozitiv01
9. okt 2009

Kardiocentrum si vsetci pochvaluju, co sa tyka pristupu, aj pristup pri oznamovani tej najsmutnejsej spravy v zivote rodica. A robia aj odltacky rucicky, nozicky, odstrihnu pramienok vlaskov na pamiatku, toto vam asi nespravi nikto....
Aj jeden doky uz si teraz nepamatam na meno z Kardiocentra spolupracuje na projekte AJ ONI SU NASE DETI /www.ajonisunasedeti.sk/ pod zastitou Detskeho fondu Slovenskej republiky. Tento rok robia seminare po nemocniciach zdravotnemu personalu ako oznamovat rodicom ze ich dieta zomrelo ci je natom velmi zle.A pomahaju rodicom v tazkej situaciiii...
To meno este pozrem,,

sasulec
9. okt 2009

no ved ☹

diapozitiv01
9. okt 2009

Takze uz som to nasla je to:
Martin Zahorec - kardiolog, pracuje v DKC na Kramaroch
a musim spomenut aj dalsich,
Vesna Korosova - tento projekt je jej napad, bohuzial z vlastnej skusenosti,
Maria Andrasiova - psychologicka specializujuca sa na onkopacientov
Vsetkym patri moja vdaka za to co robia.

sasulec
9. okt 2009

Dia, kiez by potom boli vstci doktori taki skveli 😉

diapozitiv01
9. okt 2009

to hej, moja ucta vsetkym ludskym doktorom.
A este stale ste vymknuti?
Macka, to vam svieti slniecko? super, u nas je naprd. aj cez vikend ma byt,
motorka je v garazi ☹

gudulo
9. okt 2009

tak som sa prave vratila s malou z usg
dia, u Holana som bola v Aupark Tower - tam je od aprila tohoto roku, je to sukrome ale neviem ci je to Medifera 😢 , ale je to perfektny lekar, pristup ma super, vsetko pozrie, vysvetli...
prvotrimestralny screening som mala - ale usg mi nerobil Dankovcik, ale v nemocnici

diapozitiv01
9. okt 2009

To v Auparku to je Medifera, je to sukromne a kolko ste tam platili?

gudulo
9. okt 2009

platili sme 70 e, ale dal nam zlavu, ked som sa objednavala, tak mi na recepcii povedali ze vysetrenie je od 50e vyssie, ze zalezi od vysetrenia a teda od toho, aky usg sa bude robit

diapozitiv01
9. okt 2009

Peniaze su nic, oproti zachranenemu ludskemu zivotu.
Gud je perfektne ze ste v poriadku, drzime palceky nech to je tak navzdy 🙂

macka01
9. okt 2009

tu stranku som tiež pozerala,tú:Ajonisu...je tu pekne ale zajtra už nemá byť tak uvidime 😉

sasulec
9. okt 2009

baby,vy mi davate strasneho chrobaka do hlavy..
ta by som mala zavolat Holanovi,ten by urobil sono a opytam sa ho ako to on vidi? ze mne povedali na Kramaroch, ze mame cakat este rok ,ale ja som chcela poznat jeho nazor,co si o tom mysli?nebude to hlupe,ze spochybnujem nazor dr.Masuru?
a aj keby mi povedal Holan,ze ano,dajte si to zoperovat skor,kto mi ju zoperuje?bo mi cakame na Kramaroch na poradie,v poradovniku sme od min. oktobra...
som teraz z toho mimo, ze co bude ak mi povie dr. Holan nieco ine ☹

diapozitiv01
9. okt 2009

Sasulec, za spytanie nic nedas 😉 .
Keby to videl Holan nejako inac, tak ma sam kontakty, vsak je byvaly zamestnanec Kardiocentra, takze by mohol mozno aj pomoct...vzdy sa da najst nejake riesenie,
Pekne mu vysvetli o co sa jedna, to som fakt nevedela ze sa tak dlho caka na tento zakrok,, 😲

sasulec
9. okt 2009

dala som si upomienku na pondelok Idem na to 😉

diapozitiv01
9. okt 2009

Sasik, to som rada 🙂 a co mamina uz prisla?

sasulec
9. okt 2009

no ona bola cez obed a teraz robi do 17. 😉

diapozitiv01
9. okt 2009

Ty tam mas okolo seba tych uradnikov,
mozno si mohla zakricat a dosli by nejaki fesaci poziarnici na pomoc 😀

sasulec
9. okt 2009

policajti moja 😉 😅 policajtov tu mame a aj urad prace 😉

diapozitiv01
9. okt 2009

Idem ja uz konecne domeno, sem tam nakuknem vecer medzi prestavkami v superstar 🙂

sasulec
9. okt 2009

oki paaa zatial

macka01
9. okt 2009

prichádzam keď všetci odyšli 😀

macka01
9. okt 2009

no ja som šikula,že odyšli 😝 odišli

sasulec
9. okt 2009

ja bajokckom mmmmrk 😉

sasulec
9. okt 2009

bajockom 😉

diapozitiv01
9. okt 2009

uz som aj tu,
muzik isiel s kamosom do BA do kina, tak si uzivam samotu 🙂

sasulec
9. okt 2009

ahoj Dia..co budeme robit? 😉

diapozitiv01
9. okt 2009

ideme papat pistacie 😀

sasulec
9. okt 2009

dik,ja mam hrozienko..das si?? 😉 😝

sasulec
9. okt 2009

a na co sli chlopy do kina? 😉

diapozitiv01
9. okt 2009

jaj neviem, povie mi potom, oni nechodia pit, ale chodia do kina, je to jeho kamos z detstva, obaja na zdravu vyzivu..
To v tom kine musia vyzerat ako parik 🙂
mnamky hrozienko,,,