Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

smardik
12. aug 2010

opožděně přejem Zuzkám taky vše nej k svátku

ráno mi volali z Motola a v neděli mezi 14-15hodinou tam máme být, v pondělí je operace

blue04
12. aug 2010

@smardik fuuha,tak to je rychlovka.....ale aj tak dobre,ze je to narychlo,aspon nemate cas na rozmyslanie....budeme drzat velkeeeeeeeeeeeeeeeee prste a paste na vsetkych koncatinach.......bude to dobre...🙂🙂🙂

smardik
12. aug 2010

@blue04 já jsem celkem ráda že je to taková rychlovka ale kdyby volali v sobotu úplně to stačilo 😀 😀

misicka455
12. aug 2010

@blue04 _My budeme na tom léku doživotně 😒 a zase nám kleslo inr takže jsme zase vyfasovaly injekce 😒

misicka455
12. aug 2010

@smardik no super tak snad to konečně výjde 😉 MY tam budeme v uterý na kontrole kdyby jsi třeba chtěla zajít na kafčo nebo tak klidně napiš. Nebo kdyby jsi si něco doma zapoměla a já bych ti to mohla dovést_? Máme tam být na ráno na devátou 😉

misicka455
12. aug 2010

A co Oliverek?

smardik
12. aug 2010

@misicka455 tak to určitě na kafčo zajdem, číslo na tebe mám tak se ozvu, máš ještě uložené ty na mě nebo ti ho mám poslat? snad nezapomenu nic, nebude brát nic co by se nedalo dokoupit,hlavně Honzíčkovi oblíbené hračky a látkovou plínku on bez toho neusne

misicka455
12. aug 2010

Kouknu do mobilu jestly číslo mám. A budeš tedy na ubytovně když malej bude na pooeráku?

smardik
12. aug 2010

@misicka455 ještě nevím, manžel se mnou jet nemůže a jede se mnou mamka tak asi ty 2nebo 3dny co bude se mnou v Praze budeme někde na hotelu a jak odjede bud na ubytovně nebo u kamarádky,ještě nevím

zuzickamm
12. aug 2010

@blue04 dakujem 😉

blue04
12. aug 2010

@misicka455 chuda a to jej budu ro bit dozivotne krvne testy?jack mal 2 tyzdne pauzu,nemusel mat uz ku koncu kazdy 3 den! A co vy?ako casto matr INR testy?

sasulec
12. aug 2010

ajoj babule,Misi hadam sa to nejak este vykrystalizuje,uvidis 😕
drzkam palceky vsetkym bojovnickom,smardik,suy, myslime na vas.. 😔
Zuzickamm ak si Zuzka tak dodatocne vsetko Naj..😉

misicka455
12. aug 2010

Jo jo až to bude v pohodě to inr tak budemn chodit jen jednou měsíčně na odběry zatím holt každej týýden.

blue04
12. aug 2010

Viete niekto ako sa ma suyama a Oliverko???

selo
12. aug 2010

@blue04 Aj ja na nich myslim cely den. Dufam, ze je vsetko ok a coskoro sa ozve.

zuzickamm
12. aug 2010

@sasulec ano som a dakujem moc. 🙂

blue04
12. aug 2010

dufam,ze sa coskoro ozvu......len pri pomysleni ako su deticky po operacii je mi zase zle....je to strasne tazke ked nemozete pomoct a ide o vase dieta......chuda suyami a hlavne Oliverko...dufam,ze je vsetko v poriadku

blue04
12. aug 2010

pozrela som FB a suyamina sestra napisala spravu..dovolila som si to skopirovat sem
"OLIVERKO statočne zvládol operáciu, ktorá trvala viac ako 6 hodín, teraz sa len musí poriadne zotaviť, a jeho srdečko začať byť tak ako nám ostatným...Držme mu päste...Určite sa mu to podarí..."

blue04
12. aug 2010

@blue04 zelame Oliverkovi rychle zotavenie....pooperacne stavy su velmi kolisave,tak posielame vela sil a energie vam vsetkym...drzte sa statocne a hlavne Oliverko cmuk

sisi18
12. aug 2010

Želáme Oliverkovi rýchle zotavenie a myslíme veľmi na neho, my to už máme za sebou 18mes. takže vieme čo to je, posielame veľa energie a síl maminke aj Oliverkovi. Držíme palce, cmuk všetkým detičkám.

misicka455
13. aug 2010

Tak operace dobře zvládnutá tak super a ted jen to pooperační at je taky v pohodě 😉

Musím se pochlubit za VErunku dneska ráno se mi sama otočila s bříška na zádíčka 🙂

smardik
13. aug 2010

Oliverku jsi šikulka, ted už se jen rychle uzdravíš a půjdeš domů 🙂

@misicka455 gratulujem Verunce k otočení, šikulka je to 🙂 🙂

blue04
13. aug 2010

@misicka455 ja som mala vzdy velky strach po operacii.....praveze operacie su uspesne skoro na 100% len to pooperacne obdobie je kolisave...Jack sa zotavil tak rychlo,ze ani Dr nestihali reagovat ako super sa zotavuje a potom aj tak tak rychlo nastali komplikacie...........telo je zvlastna vec a jednoducho nema rado ked sa nieco funguje inak ako ma.....ale tieto deti maju jedno velkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee stastie ze su deti,inak dospelak by sa zotavoval pol roka....su to nasi bojovnici a kazde je vynimocne
😉

@suyama straaaaaaaaaaaaaaaaaaasne na vas myslime a posielame vela sil vam trom..............

selo
13. aug 2010

Az my zviera zaludok ked si pomyslim co nas caka. Slzy sa mi tlacia do oci....

smardik
13. aug 2010

@selo mě se taky hezky svírá žaludek ☹ ale budem to mít za sebou

selo
13. aug 2010

@smardik Tak vy to mate uz za dverami. Drzim palce,aby ste sa mohli uz coskora tesit z uspesnej operacie.Ja este ani netusim kedy. Budem na vas mysliet.

smardik
13. aug 2010

@selo třeba brzo co ty víš, mi volali včera a v pondělí je operace takže rychlovka. Už máme koupené lístky na vlak-jeden pendolinem a v neděli ráno fičíme

dara76
13. aug 2010

Vcera sme boli na kontrole v DKC...vsetko je ok, saturky namerali 93, doktor je spokojny, tak to je hlavne. 🙂 Od septembra sa ide uz do skoly.

sasulec
13. aug 2010

ahojteee, v prvom rade chceme so Sasul pogratulovat Darinkinej Katke ku krasnemu 1. rocku 😀 veela zdravicka..😉))aj lasky oboch rodicov..😉 a velkeho brata saamoska..😉
Suy, Oliverko myslime na vas 😲 cuuc na rychle uzdravenie a vratte sa,chybate nam..😉
Smardik aj na vas budeme mysliet samozrejme, nech to malinky zvladne tfuj tfuj 😕
Blue ako sa ma Jacky?

misicka455
13. aug 2010

Jo jo je to fakt většinou jsou mrchy pooperační komplikace, ale my se jich nebojíme my se nedáme 😉