Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
14. okt 2009

u nas nesnezi ale zato vetrisko je strasny, sme teraz prepli na futbal, tam v polsku snezi dobre,,
jej keby uz bol januar a ja na lyzovacke 🙂

macka01
14. okt 2009

jej kedy už bude jar 😀 😀

sasulec
14. okt 2009

Heloou Kitty 😉
Ale macka,sak budeme stavat huhuliakov 😉 ja chcem sniezik 😅

bambi09
14. okt 2009

baby,ono to vyzerá,ako keby už zajtra mali byť tie Vianoce 😅 😅 😅
a teda v takej zime behať za loptou,no,ďakujem pekne,to im riťky aj dačo iné odmrzne 😀 😀 😀 😝 mali im dať snehule a otepľovačky 😀 😀 😀

diapozitiv01
14. okt 2009

veru oteplovacky, akurat hovorim muzikkovi ze tu loptu vobec nevidim, je pravda ze zle vidim do dialky, takze kludne by som to mohla pocuvat v radiu 😀 . Veru bambi teraz by ti futbalisti nemuseli mat slipy, stacili by im na tie krpate vecicky aj babske nohavicky 😀

bambi09
14. okt 2009

dia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a svietiacu loptu 😀 😀 😀

suyama
14. okt 2009

Ahojte srdiecka 🙂 tak vy mate takuto hroznu zimu domka na slovensku, ja milujem zimu a sneh, mi tu mame celkom pekne sucho a da sa povedat aj teplo 15 stupnov. Tu sa snehu asi tento rok ani nedockame, skoda

dia ja mam v ladnicke cucoriedky, hadam budu uz aj pokazene, ak nie dam si ich zajtra rano do kasicky, inak aj mi s mm sme na mliecko a vsetko co sa z neho vyraba, horsie je ze som pocula ze ked budem kojit tak nemozem mlieko ani jogurty ovocne, no skoro nic, co budem jest? 😒
Aj my mame tv v spalni, ten pozeram najviac ja a hlavne rano, ked sa mi nechce z postele alebo ked mm pozera tie jeho sporty.
Prajem vam krasny vecer 😉

macka01
14. okt 2009

no tiež som to na chvíľu zapla,im nezavidím behať v takom čase,musia mať z tej zimy malinkých pinďurikoch 😀 😀 Ale snehuliaka s deťmi staviame jasné,len máme dlhu prijazdovú cestu do garáže,vieš čo to je odhrabavania? 😝 to je tréning celu zimu.Muž hovorí,že aspoň nezlenivieme cez zimu,tak to má pravdu. 😀

macka01
14. okt 2009

od budúceho pondelka hlásili oteplenie troška,aj slniečko by sa malo ukázať,tak sa hádam bude dať chodiť na prechádzku trošku.Deti sa nudia celý deň doma,stále musíme niečo vymýšľať až sa zabavíme

diapozitiv01
14. okt 2009

bambi, veru nohavicky na male vecicky a svietiacu loptu, to by bol fotbal zaujimavy 😀
suy to vazne ked kojis sa nemoze mlieko ani jogurty? som pocula ze by sa toho nemalo dost, skrz alergeny a neviem co este..Joj niekto sa ma ze cucoriedky v chladnicke. minule ked sme ich kupovali predavali aj brusnice a vlastne vtedy som prvy krat videla brusnice, ale tie sme nekupili. zevraj brusnice su dobre na mocove cesty.. no dufam ze tie cuco tam este za 2 tyzdne predavat budu,,
macka, aj my odhrname sneh spred domu a garaze, to milujem, zobereme aj nasu labradorku, su to krasne chvile. Nasa hafana miluje sneh, tak ako ja, ale v meste sneh neni nic moc, na lyziach je to o inom

gudulo
14. okt 2009

suy nestresuj, ja to v pohode, este aj v nemocnici pre kojacie matky davaju jogurty a varia takmer same mliecne veci - omacky aj polievky
mne to doktorka neodporucila iba hned na zaciatku aby mala nebola nahodou alergicka na mlieko - v takom pripade samozrejme pocas kojenia bez mlieka

macka01
14. okt 2009

Dia ale keď je cesta dlha 50 metrov tak to prestane byť zábava asi tak v polovici.Mám rada zimu keď mrzne a je krásne jasno,no keď je tak ako tieto dni mám uplne skleslu náladu,na mna počasie pôsobí dosť veľa.Brusnice sú veľmi zdrave,zbožňujem is s mäskom

sasulec
14. okt 2009

bambule,sak ti chuudence maju len trenky,a duuuufajme,ze slipky aspon maju,bo im gulky omrznu a budeme mat futbalistov impotentov 😅 😅 😅

diapozitiv01
14. okt 2009

macka, tak 50 m je dost 🙂 , my to mame len taky kusok, takze to mame za chvilku a este ked odhrname obaja, tak to mame za par minut a potom zametame aj ulicu 🙂 . Ked budu mat brusnice tak kupim aj tie, a tiez ich nejako skusim upravit, ale tie cucoriedky boli perfektne davali sme si ich aj do bieleho jogurtu, sme sa oblizovali 😝

veru chudaci futbalisti, ale ked behaju zima im asi moc neni, ale moc nehraju tak asi je im zima ,,

sasulec
14. okt 2009

vy este furt cucoriedkujete?budem vas volat cucoriedky a brusnicky 😝

macka01
14. okt 2009

my keď zašneme s mužom spolu tak nám to trva tak hodinu to už je dosť.Keď sneží moc cez deň tak odhnam sama aby muž mohol dôjsť večer domov,tak padam na hubu.A to vabehnem aj 3 razy za deň aby sa toho nenakopilo.Hej čučoriedky su super tiež.Svokra mi v lete kupila 5 litrovy kyblik tak som robila domáci džemik,deti ho maju strašne radi 😉

diapozitiv01
14. okt 2009

no chute su chute, 🙂 a cucoriedky a brusnice su take raritky,

Dnes mi prisla moja posledna materska v tomto roku ☹ .

macka01
14. okt 2009

tak si kup niečo na pamiatku,raz povieš svojím detičkám,že to máš z peniažkov od maximka.Idem hajať,lebo ráno sa mi nechce stávať,sladké sníčky

diapozitiv01
14. okt 2009

Macka, to je celkom dobry napad 🙂
idem aj ja uz hajusat, teda este dopozerame tych zamrznutych futbalistov a pojdeme do hajan,
Dobru nocku srdieckari 🙂

gudulo
14. okt 2009

viete aky chutny je zavin z kysnuteho plneny cucoriedkami... 😉

bambi09
14. okt 2009

veru,dia,nejakého anjelika pekného 😔
a macka,ešte šťastie,že sa im to v teple vráti do pôvodného stavu,to,čo sa scvrkne 😀
suy,ja som pila aj pijem mliekona litre,jogurty milujem a nikto nám to nezakázal,v pôrodnici nám skôr radili nejesť čokoládu,jahody,citróny atď.a hlavne harmanček,hlavne,že kedysi boli všetky detské čaje s harmančekom a aj teraz ho trepú do všetkého 😒 ja som jedla Tesco piškóty so želé a poliate čokoládou,neodolala som,lebo celé tehu mi bolo zle,tak som sa po pôrode nevedela dojesť a malej nič nebolo,jasné,že nie čokoládu na kilá,ale tak zas vylúčiť všetko sa nedá 😒
ale segedín som jedla až hodne neskoro po pôrode 😀 škoda,lebo ho milujem 😝

sasulec
14. okt 2009

ja sa tiez luuucim bruuu 😔

bambi09
14. okt 2009

gudulo,nerob chute na noc,mňááám,dala by som si,ja som robila v lete z lístkového cesta a natrepala som tam všetko,čo bolo,dokonca aj banány,no,olizovali sme sa 😀 my sladké môžeme 😅
tak teda dobrú noc všetkým 🙂 🙂 🙂

gudulo
14. okt 2009

takto na noc sa najlepsie robia chute 😀
dobru noc

bambi09
14. okt 2009

😝 😝 😝 😝 😝 Ty,Ty,Ty,slintááám 😀 😀 😀

bambi09
15. okt 2009

kočky,aj vám tu krásne dobré ránko 🙂 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=thlEyEdjYis
blue04
15. okt 2009

dobre ranko srdieckova family,
aj u vas snezo-prsi?tu je hrozne zima a kurim ako v januari!
jack zacal soplit a kychat,tak som si ho nechala doma,skolku dnes vynecha.
co je naj pre deti proti soplikom a kychani?upozornujem,ze moj nepije caje,on nic nelubi 😒

macka01
15. okt 2009

no čajíky su najlepšie al čo už,daj mu džusiky,naši piju ale len 100%,su kyslejšie ale zas tam nie je cukor,teda v niektorých je ale ja vyberám bez cukru.A medík keď nechce čaj tak na lyžičku by nezjedol?Moji boli sopľaví min. týždeň,Tak medík,čajík,staršiemu cibuľový sirup,mladší ho nechce,vitamín C 2 denne.Možno nejaké kvapky do noska.Och joj,ja sa tu vykecávam,zatiaľ mi zhorel karamel,no musím odznova 😠

diapozitiv01
15. okt 2009

Ahojte srdiecka,
no uz som v praci, rano som mala ist na kontrolu k diabetologicke a zubnej. Aj k tej dia som skoro zaspala, potom idem hore k zubarke a ako tam sedim a vytahujem doklady , tak zistim ze som tam mala prist 13.,, je trdlo makove,, tak klopkam ospravedlnujem sa ako som mohla a objednava ma na 3.novembra, budem si to musiet niekde este zaznacit,, ja som stale bola v tom ze mam ist dnes,,,
ja pokracujem v sopleni, takze homeopatika berem nadalej a buchame caj jeden za druhym,,,
naozaj na nachladnutie je najlepsi horuci caj, paralen, vypotenie sa a ked su aj dutiny chytene tak nahrievanie..
co uz....
takze tento mesiac ziadnee pokusy s osudom nebudu,,

blue04
15. okt 2009

macka,pojdem skusit medik,ale ako ho poznam,nebude to chciet.keby to bol cukor,tak ano....to dieta nic nelubi,iba cokoladu 😅
Dia,veru hned rano som mu dala paralen ako preventivku.
ja ho skusim oklamat,skusim detsky cajik s medom a uvidim ci to spozna...davam si nadeje,urcite to spozna 😀