Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

blue04
20. dec 2009

caute srdiecka,
dnes som konecne dokupila vsetko co som mala,aupark bol total preplneny a som rada,ze uz som doma a sedim tu za PC.Uz iba ramiky na fotky co sa fotil Jack v skolke 😀 ,origos darcek a nemozem zabudnut morku,lebo John a Jack budu bez Vianocnej vecere 😀

sasulec
20. dec 2009

ahojte srdiecka,hodila som par foto na FB ak chceta tak kuknite..
ako sa inak mavate?
my sme boli dnes v kostoliku,poriadne sme vymrzli..takze potom sme sa cely den uz len doma zohrievali..brrrr.. 😅

blue04
20. dec 2009

sasulec,daj si ma za priatelov na FB...
Pamatas si ked sme chceli srdiecke vpred a za nadpisom nasho fora?Ja som nato upozornila ale este nikto nic nespravil,skusis aj ty? 😉

diapozitiv01
20. dec 2009

ahojte srdiecka,
ja som prespala polovicu dna a bola som sa aj vyvencit s ellusou,, teraz kuk superstar,,

macka01
21. dec 2009

ahojte,no včera sme boli zablahoželať švagrovi mal 40,no super sme sa zabávali,dnes s malým na kontrolu,je skoro OK ešte 2 dni bude užívať liečky tentokrát sme to podchytili včas tak to malo ľahký priebeh tie jeho priedušky.Starší syn doniesol zo školy toľko DU na prázdniny,že čumím.Po 8 veľkých strán z M aj SJ.No tie prazdniny budú asi krátke aby sme to všetko vypracovali.Už ho počujem,to hundranie. 😒

titkovamiriam
21. dec 2009

ahojte tak marek je uplne ok robili mu sono srdiecka aj ekg a vsetko v poriadku!!! 😀 najkrajsi darcek pod stromcek 🙂

macka01
21. dec 2009

určite,čo môže viac potešiť rodiča ako to,že má zdravé dieťatko.Ale vždy je lepšie absolvovať dáke vyšetrenie a ujasniť si veci ako byť v neistote,tak veľa šťastia 😉

titkovamiriam
21. dec 2009

dik macka to teda hej nasa doktorka ma vzdy s detmi niekam posle a nastastie sa nikdy nic nepotvrdilo 🙂 🙂

sasulec
21. dec 2009

ahoj titkovamiriam,sa tesiiim,ze ste oki,super,dobre spravy ma vzdy tak naladia 😅
macka aj vy sa doliecte,nech ste na Vianoce fit.. 😉
my sa drzkame,mali sme dnes taku prechdzku dlhsiu v tom severaku,uvidim ako zajtra,ale ved bola naoblikana,len som jej zabudla dat dudlik,davam jej ho aby nedychala ten studeny vzduch,ale som jej aspon vyhrnula rolak az cez pusu,zlata bola,vyspevovalaaa..ani pusa pod rolakom jej nevadila..
musela som jej kupit zehlicku,neuverite alke normalne mi chodi pre moju do skrine,ked je skrina zatiahnuta,lebo mame rolldor tak pri nej sedi a nechce sa pohnut,kym jej nedam zehlicku,a ked je pootvorena,tak uz len pocujem jak ide a sucha snuru za sebou,no zlata je,ale uz mame zajednanu zehlicku u Jeziska, nam donese 😅 😅 😅
blue,nebola som vcera ani dnes na Fb ale idem napravit chybu,uz aj sa pokamaratime..chi chi 😀 😀

blue04
23. dec 2009

Srdiecka,dnes odchadzame k nasim na sviatky,a neviem kedy sa mi podari dostat sa na net 😉

♥♥♥♥♥♥ Prišiel čas vianočný a rok s rokom sa stretá, z našich sŕdc láska a pokoj na vôkol preniká. Bielučký sniežik prikrýva celú krajinu - prajem Vám zdravie pre celú rodinu. Trblietavá jedlička žiari na každom kroku - prajem Vam zdravie, šťastie a pokoj v tomto Novom roku ♥♥♥♥♥♥
so ♥ praje blue04 a Jack

sasulec
24. dec 2009

Ahoj srdieckova rodinka,prajem vam tie najstastnejsie a najveselsie Vianoce prezite v pokoji a s laskou..
mame vas radi.. 😲 cmuk

diapozitiv01
24. dec 2009

Pekne sviatky srdiecka 🙂

macka01
25. dec 2009

radostne a požehnané sviatky ,splnenie aj tých najtajnejších praní,ale hlavne zdravíčko vam aj vaším rodinkám,pa pa

bambi09
25. dec 2009

...šťastné a veselé... 😵 😵 😵 😵 nech ste všetci zdraví a šťastní ... 😵 😵 😵

sasulec
27. dec 2009

Ahoj srdiecka,asi este vsetci papkate,popijate a veselite sa.. 😀
ja som len nakukla,idem pozerat filmik,,ako dostat otecka do polepsovne,, nachytam inspiraciu..chi chi 😅 😝 😀

bambi09
27. dec 2009

sasu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 žeby horolezec??? 😀 😀 😀 😀 aj my pozeráme 😉

macka01
28. dec 2009

ahojte,tak ako ste prežili Vianoce? snád v pokoji a šťastne.Až a to blato 😝 no včera začalo primrzať a dnes aj trošku snežiť,takže deti sú v úplnom vytržení od radosti,Ježíško im priniesol boby na sneh tak sa nevedia dočkať 😀

sasulec
28. dec 2009

bambi ee,len tu fintu ako ho dostat do polepsovne..chi chi 😝 😀
aj u nas sa chvilku chumelilo,ale len troska,a ani sa netesim,lebo viem ze ma byt 8-10 stupnov takze aj tak by sa to rozpustilo..asi zdrhnem do Tatier trosicka sneh uzit,a potom budem spokojna..na takej chate na horickach ako v tom filme s tebou mne bavi svet..juujha aspon raz do roka na 2 tt a mala by som postarane,viac mi netreba..
aj tak tu u nas je len nepekna zima,hned sa to ztopi..fnuk 😒

bambi09
28. dec 2009

ahojte 🙂
sasu,takú parádičku na chate na Ydykseb by som brala aj ja,snívam o tom,odkedy som bola prvý krát na tom filme v kine 😀 😀 😀
ale uvažujem,že budúce povianoce by sme aj my išli do Tatier-bude menej darčekov,ale jeden takýto-pobyt na horách to vynahradí 🙂 😉 uvidíme,čo bude o rok,ak budeme zdraví,niečo poriešime 😉
tu sme mali krásne bielo,škoda,že sa to neposunulo o týždeň,aby boli biele Vianoce ☹ ☹ ☹ takáto zima je o ničom-každý rok horšie-pamätám,že za tých cca 9 rokov,čo sme v BA boli biele Vianoce asi 3x,ale sánkovať sa dalo potom,vždy nasnežilo,teraz bude snežiť asi na Veľkú noc 😒 😒 😒
macka,nech aspoň vám teda nasneží,aby ste mohli vyskúšať darčeky 🙂 🙂 😉 naše sane a boby zapadnú prachom ☹ ☹ ☹
sviatky boli v pohode,sme prežratí 😝 😝 😀 boli sme aj na návšteve,pohodička-užívame si to 😵 😵 😵
sasu,ešte k tej polepšovni-nájdi takého,čo to nebude potrebovať-držíme palce-tento rok 2010 bude prelomový vo veľa veciach-cítim to v kostiach-rok 2009 nestál za veľa-straty a nálezy,ale hlavne,že sme ho v zdraví prežili 😉
diuška bude kolísať a tebe pôjdeme za družičky 😵 😵 😵 už som to jednej babe v inej téme prorokovala a bum-bác-svadba je na spadnutie 😵 😵 😵 takže trpezlivosť ruže prináša 😵 😵 😵

sasulec
28. dec 2009

fuuuha bambi,no dnes som veru s dverami buchla a maam sa ma opytala,ci sa chcem vydavat..hadam sa aj nieco prihodi..chi chi 🙂
pojdeme niekedy na chatu,particka konickovska,ked mozu tatkovia s demi,tak mozu aj maminy s detmi..aj dreva naribeme,sa nedame hadam zahanbit..chi chi 🙂

bambi09
28. dec 2009

sasu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mne rúbanie dreva nerobí problém,som dievča z dediny-musela som si poradiť so všetkým,aj drevo som rúbala 😉 a teda beriem ťa za slovo,nájdeme takú chalúpku a hor sa do hory 😀 😀 😀 😀
len počkáme,kým aj diuš bude mať už chodúnika a pôjdeme 😵 😵 😵
a nejako sa dlho neozvala,dúfam,že je ok 😕
dúfam,že ten Nový rok bude pre naše srdiečka len pozitívny,pre každé jedno srdiečko 😵 😵 😵
sasu a teda dverami doma búchaš??? 😅 😅 😅 😅 ale mamy nám veľa prepáčia,tak keď to potrebuješ,buchni si 😅 😅 😅 neboj,čo má prísť-príde,ja ti to prajem,aby to bolo čím skôr,aby ste boli pekná trojka a neskôr štvorka,päťka,šestka... 😀 😀 😀 😀 ty si fajn baba-pozitívna energia z teba ide,zaslúžiš si dobrého chlapa 🙂 🙂 😉

sasulec
28. dec 2009

EEej bambi,len neviem ci to nieje preto,ze som free a chlap ma nejeduje..
ale som povedala vcera,ked som Pretty women kukala,ze mat richarda giera,alebo jemu poodobneho a takeho aky bol v tom filme,romantika tak haaadam by som aj posluchat zacala..chi chi len aby som neskoncila jak ta Marfuska anjelik..jaaaj.. 😀 zenicha cem a to hned!!!a svinky ma na sankach dovezu..chi chi 😝 😀
a neboj..Diuska uz urcite chysta vsetko..nejaku sexi kosielku pre muzicka,ale aj s kozusinkou,aby jej zima nebola..na lyzovacke 😝 😀

bambi09
28. dec 2009

jaj,tak diuš nám lyžuje-tak nech si to užijú dosýtosti a domov sa vrátia v utajenej trojke 😵 😵 😵 😉
sasu,že svinky na saniach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 eee,ty nie si ako Marfa 😀 😀 😀 😀 ty si Nastenka 😀 😀 😀

sasulec
28. dec 2009

noo,tak tomu never,ja niesom taka pokorna,ja by som mu skor povedala ..dedo,co si sisi saaaak zima mi je, neeeeeeee?ulej nech sa spolu zahrejeme.. 😝 😝 😝
inak Dius ide,ale 10. teraz len chystacky velkeeee 😝 😝 😝

diapozitiv01
28. dec 2009

Ahojte srdiecka,
dnes som si kupila korcule na lad, sme vecer boli s muzikom na verejnom korculovani,, zajtra ideme zase do obeda,,
sa vytesujem ako decko, stala som na korculiach po tusim 6-7 rokoch,,ale parada,,
chystame sa na lyzovacku fyzicky,, sklapacky, drepy, svihadlo,,, 😝 😝 😝
ja milujem sniezzzzziiikkkk 😀

macka01
28. dec 2009

aj ja milujem sniežik,ale ked už po nom nie je ani chýru ani slychu 😀 😀 no tu chatičku by som brala aj ja,v lone prírody daleko od ľudí.Bambi,ked tak dobre prorokuješ,povedz aj mne,začneme už konečne staviať? 😀 v tom 2010?ach,jaj,keby sa nam aspoň pozemok podaril 😢 same komplikácie doposiaľ.Muž dnes skončil v priekope s autom,sa mi zdalo,že ma vystre od strachu,ale všetko v pohode 😉 vyťahoval ho traktor,zachytil ho tenky strom od toho aby neskončil na streche,nevie si to vysvetliť,že sa nezlomil tem strom,ale vdaka bohu.Hovorim,nezachytil ťa strom ale všetci anjeli strážny. 😢

gudulo
30. dec 2009

pozdravujem vsetky srdiecka 🙂
niekto sa tu snazi byt prorokom 😀 😀 😀 sasu teda drzime palce 😉
teda tu chatu by som brala, oddych, oddych a relax 😉
macka, hlavne ze sa muzickovi nic nestalo, to je najdolezitejsie

macka01
30. dec 2009

dievčata,neviem,či zajtra budem mať čas sem nakuknuť,tak už dnes vám chcem zaželať šťastný novy rok,veľa zdravíčka,šťastíčka a všetko zle,ak sa vám na päty nalepilo,nech ostane pochované v starom roku.PA PA kočky a koťatá 😀

bambi09
30. dec 2009

ahojte 🙂
gudulo,nie na proroka sa nehrám,ani neveštím-také nevyhľadávam 😉 ale cítim to v kostiach 😀 😀 😀 😀
macka,moje nervy,to mal tvoj muž obrovské šťastie-fakt 10 anjelov strážnych stálo pri ňom 😕 😕 😕
hlavne,že sa mu nič nestalo a neboj,aj stavať začnete-všetko má svoj čas a aj my raz vymeníme túto tlačenku za väčší byt 😅 😅 😅 hlavne aby sme my boli-živí a zdraví 🙂 😉 ostatné bude...
diuš,v TT na štadióne sa mi syn učil korčuľovať-to sú spomienky 😅 😅 aj ja vyženiem chlapov na ľad,nech sa hýbu,malá si ešte počká a ja sa to tiež chcem naučiť,tak sa budeme učiť spolu-dve baby 😀 😀 😀
prajem krásnu lyžovačku,dávajte si na seba pozor 😉 tu včera bola snehová metelica a dnes nič 😒 😒 tak žiadna sánkovačka ani bobovačka nebude 😝 😝 škoda
a inak keby som sa sem zajtra nedostala,aj ja vám všetkým aj vašim krásnym rodinkám želám v Novom roku len to dobré,zdravie,šťastie,lásku,nové vzťahy a prírastky do rodín 😵 😵 😵 😵

sasulec
30. dec 2009

avooojtee,tak vcera sme boli prababku zaviest,stastlivo sme dosli,vecer sa sneh nasypal..fuuu,este,ze sme to o den neposunuli..teraz hlasia mrazy od soboty,tak neradno na dlhe trate sa pustat,takze do Tn najblizsie pome az na jar 😅
zajtra sa este ukazem,zatial papa 🙂