Detská chirurgia Kramáre - operácia pruhu

91petra91
6. aug 2020

Ahojte maminky. Boli ste niektorá teraz na operácii s dieťaťom? Náš malý 2.rocny bude v októbri operovaný na pruh a chcela by som vedieť ako to detičky po operácii zvládali a aké to tam je ( personal, izby, jedlo atď) ďakujem.

91petra91
autor
12. okt 2020

@aksis989 ahoj áno boli sme. Malému operovali obe strany. Operácia trvala aj s uspavanim nejaké dve hodiny. Malý sa zobudil a hneď aj začal chodiť. Na nič sa nesťažuje ani ho nič nebolí. Lekary sú veľmi milý aj sestričky. Hotel nečakaj ale je to tam celkom dobre. Ja som si zaplatila nadštandard a bolo super. Aj ja som sa vyspala aj malý.

aksis989
12. okt 2020

@91petra91 jej dakujem pekne 🙂 a nadstandard si si pytala az pri prijme ci skor?
Ja nepotrebujem nic extra, len malemu idu zuby a je nervozny tak horsie spava, preto by som asi s nim bola radsej sama na izbe. skusim este zavolat na oddelenie ci mozem prist s malym v kociku, lebo neviem ako by som ho niesla na rukach aj s taskou :O

91petra91
autor
12. okt 2020

@aksis989 no otecko s tebou nemôže ísť. Ja som volala vopred ale aj tak mi izbu zabudli rezervovať tak nás dali na oddelenie dievčat. Sú aj tam kočíky ale radšej si zober svoj lebo kým všetko obehas s malým budeš mať dosť. A na dva dni veľa veci nepotrebuješ. Držím palce. Ja som bola veľmi nervózna ale všetko dobre dopadlo. Ešte sa ooytaj či sú není zrusene operácie.

aksis989
12. okt 2020

@91petra91 viem ze vela nepotrebujem, skor okolo maleho plienky,odsavacku na mlieko.... len on ma uz 9 kg takze nosit ho na rukach spolu s batozinou :D :D a volala som tam ze kvoli korone nemozem mat ani vlastny kocik :( to je hrozne

silver33
12. okt 2020

@marfuska8687 coze pricviknutie crievka? ...prosim Ta to ako ste zistili doma? ...nas tiez caka taka operacia ale zatial sme to odkladali.... dakujem

91petra91
autor
13. okt 2020

@aksis989 a nemáš taký ten nosič? Oni tam kočíky majú ale to je na oddelení. A kedy idete?

aksis989
13. okt 2020

@91petra91 mam nosic ale moje dieťa v nom nechce byt 😂😂😂 dnes som sa konecne spojila so sestrickou na oddeleni a povedala ze mozem prísť s kocikom a oni mi ho uskladnia pocas hospitalizacie. Tak som rada 🙏🙏

evelin05
15. nov 2020

Ahojte dievčatá, pripnem sa k tejto téme. Máme ísť so synom na operáciu budúci týždeň v utorok (v stredu by ho mali operovať). V piatok začal sopliť, dnes (v nedeľu) už skoro vôbec. Bez kašľa, horúčok, liekov. Myslíte, že nám preložia operáciu? Každopádne tam v stredu budem volať, keďže pondelky nerobia a v utorok je sviatok.. Mrzí ma to aj z toho dôvodu, že potrebujeme testy na covid, na ktoré som nás objednala a budem to musieť rušiť, navyše som v 6. mesiaci tehotenstva takže neviem ako to prípadne o mesiac budem zvládať... Budem vďačná za každý názor

91petra91
autor
15. nov 2020

@evelin05 ahoj 3:týždne pred operáciou by mal byť úplne fit.

evelin05
16. nov 2020

@91petra91 ďakujem, takže môžem rátať s novým termínom, no čo už..

91petra91
autor
16. nov 2020

@evelin05 podľa mňa áno. Ale zas keď mu už nič není tak neviem či treba robiť paniku.

evelin05
17. nov 2020

@91petra91 veď stále rozmýšľam či tam mám zajtra vôbec volať, alebo nie, či to riskneme, môže sa stať, že ochorie cez víkend a nepôjdeme vôbec... Uvidím ako sa rozhodnem..

91petra91
autor
17. nov 2020

@evelin05 ja by som tiež nevolala keď mal len sople a keď nebral antibiotiká ani nič. Počkajte cez víkend a prípadne v pondelok zavolajte. Hlavne žiadne lieky nedávať.

evelin05
26. nov 2020

@91petra91 tak už máme po, hneď včera večer nás pustili, chvalabohu všetko dobre dopadlo 🙂

91petra91
autor
26. nov 2020

@evelin05 super tak skóre zotavenie vám prajem.

evelin05
30. nov 2020

@91petra91 ďakujeme 🙂

lindt
5. sep 2021

Maminky, prosim vas, kedy po operacii je potrebna kontrola na amblulancii? Syna caka operacia v Presove, sme z okolia BA a kontroly budeme riesit na Kramaroch. Chcem si zarezervovat termin na kontrolu a nemam odhad, kolko dni po... dakujem

111jozefina111
14. feb 2022

@91petra91 ahoj, mozem sa ta opytat, pred operaciou este sonom skontrolovali obidve strany? Dakujem! 🙂