Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Detská fakultná nemocnica Kramáre

zoe_a
19. sep 2014

Ahojte, viete mi prosim poskytnuť info ako je to teraz s ubytovaním spolu s 5 ročným dieťatom na detskej klinike v nemocnici na Kramároch? Fungujú tam tie rozkladacie lôžka, koľko sa dopláca na deň? Oplatí sa priplatiť nadštandard? Pravdepodobne tam strávime pár dní a keďže bývame od BA 200 km načo sa mám pripraviť. Dakujem pekne..

panda6
15. okt 2020

Ahojte, neviete ako funguje sprievod k 10 roc.dietatu? Dcera je sice velka, ale nikdy nebola niekolko dni sama bez rodicov-v nemocnici...manzel ide s nou, len netusime ako budu byvat, aj teraz pocas covidu...

loginexistuje
15. okt 2020

@panda6 info z cias pred koronou takyto pobyt nepovolovali na cely den len cez den mohol byt rodic ale v noci nie vynimka bola pri inak obdarenych detoch ak ma s nou manzel takto ist musi to mat dopredu odsuhlasene

loginexistuje
15. okt 2020

a byvanie podla oddelenia vacsinou na rozkladacej posteli co ste si vecer doviezli zo skladu a skoro rano zlozit a odviest v jednej izbe viac rodicov samozrejme rodic musi mat potvrdenie ze nema covid

panda6
15. okt 2020

@loginexistuje lekara som sa pytala ci mozem zostat s nou, povedal ze 1 rodic ano, ze nam urobia covid test a ak by sme sa vymenili aj tomu druhemu treba test. Snad si bol vedomy ze ma 10. Predpokladam ze ak treba test, potom uz nebudu moct chodit len tak von. Preto neviem ako by mohol on odchadzat na noc niekam mimo budovu.a rano znovu prist. Tak uvidime.

panda6
15. okt 2020

@loginexistuje dakujem za info

loginexistuje
15. okt 2020

@panda6 ak ste sa pytali tak potom ok bude tam normalne spat na roztahovacej mobilnej posteli

ella_smella
8. feb 2021

@panda6 Ako ste dopadli? Dovolili pobyt? Nas to caka s 9r dcerkou o cca 10 dni, ideme na 6.poschodie (ja s nou chcem byt na izbe) ..

panda6
8. feb 2021

@ella_smella rano ich otestovali a bol s nou na izbe. Mali doplacat uz si presne nepamatam kolko, mala tam byt s nimi este jedna mamicka a dieta, nakoniec si pytal nadstandart za asi 30e na den. Tak boli tam. Z budovi nevychadzal ale moholi ist do bufetu.

panda6
8. feb 2021

@ella_smella a doplacal si aj za stravu. Asi zalezi ako maju volne... Aj v tej prvej izbe mal mat pevnu postel nie rozkladaciu.

ella_smella
8. feb 2021

@panda6 Super, aj ja si chcem radsej doplatit samostatnu izbu s malou aj so stravou a klasickou postelou, ak sa bude dat.. Skoda len, ze tam nie je wifi, ale vydrzime to pocas vsetkych vysetreni...

panda6
8. feb 2021

@ella_smella tak drzim palce, ✊,mozno zalezi aj na akom oddeleni ste. My sme boli orl.