Detská onania

iivkaa1
13. nov 2012

ahojte maminy, moj maly ma tri roky a asi dva tyzdne robi to, ze sa zavesi na stol,a sucha nozkami o stenu stola...myslite,ze onanuje? a ako mam na to reagovat?mate podobnu skusenost?dakujem za rady...

smejo19
14. nov 2012

@beruska141 ja som nikoho nezhodila,takže zase nepreháňaj....ale vaše temy dakedy nemaju hraníc ....

zigzag
14. nov 2012

preco by mala byt smejo 19 trapna, mne to prislo tiez neuveritelne smiesne, 😀 ako aj popis onanovania samotny bol skor ako zart, nabuduce tu niektora napise, ze onanuju uz na stole, tou hohou sa to len zacina, POZOR 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kazda ktoru to zaujima si najde kopec clankov na nete, je to normalne ano, ale zacinam pochybovat o normalnosti niektorych matiek, 😝

monk1
16. jan 2013

@smejo19 ci sa tak budes smiat ked to bude robit tvoj Lukasko,
@zigzag len aby si to tu nepisala ty a nebudu sa nejake baby smiat na tebe
lebo jedno je pravda ze ked nieco odsudzujete tak sa vam to vrati takze by som si dala pozor na com sa smejem a komu sa posmievam

moon1979
16. jan 2013

@iivkaa1 chlapi to už majú akosi od prírody v sebe už v prenatálnom období 🙂 my sme to na ultrazvuku zažili dvakrát pri obidvoch, že sa hrali so svojou hračkou už v brušku 🙂 .... niekedy mám pri pohľade na niektorých chlapov pocit, že keby si rukou neprešli aspoň párkrát za hodinu v oblasti rozkroku, tak by im asi uletel 😀
a netráp sa, ide presne do obdobia, kedy zisťuje, aká je to zábavná hračka 🙂