Skúsenosti s pediatričkou/nefrologičkou MUDr. Ladzianskou Natašou

ajsha123
5. apr 2019

Máte niekto skúsenosti s pani dr. Ladzianskou (pediater nefrolog)? Neviete, kolko sa u nej platí? Lebo dovolala som sa raz a len to mi povedala, ze u nej sa platí a že ak chcem, tak mám kvôli objednávke volať inokedy... Len neviem, či ísť k nej, či radšej na Kramáre. Ďakujem

janka2501
6. apr 2019

@ajsha123 neviem aka je to dr, ja chodim s dcerkou na kramare a som spokojna

ajsha123
autor
6. apr 2019

Ako často chodievate?

ajsha123
autor
6. apr 2019

A este, ku komu na Kramáre chodievate?

janka2501
6. apr 2019

@ajsha123 chodime k prof.Podrackej 4 roky. Na zaciatku to bolo kazde 3 tyzdne, podla vysledkou potom kazde 4 tyzdne. A teraz 1 x za 3-4 mesiace. Vzdy podla toho ako sa mala citi a ake su vysledky

ajsha123
autor
6. apr 2019

A ma ta dr.sono priamo v ambulancii? Alebo treba prist kvoli tomu zvlášť?

janka2501
6. apr 2019

@ajsha123 je v ambulancii, je tam viac doktorov, vacsinou su to doktory co su na lozkovom odd.

ajsha123
autor
8. apr 2019

Viete mi niekto poradiť tu dr. Ladziansku? Kto k nej chodu, kolko sa platí a tak? Ďakujem.

janka2501
8. apr 2019
ajsha123
autor
8. apr 2019

Ďakujem, ja som presne toto iste nasla a verim tomu, ze je to dobrá dr., len viem, ze je súkromná a platí sa u nej. Netuším koľko a keďže musíme cestovať aj do DS, aj na Kramáre, tak som uvažovala, čo je lepšie riešenie, lacnejšie.

ajsha123
autor
12. apr 2019

Ahoj, este sa Ta opytam - na Kramaroch Ti urobia vsetky vysetrenia naraz, ci treba ist na viackrat? Jeden den konzultacia, potom inokedy sono, inokedy krv... Musime cestovat, tak nech to nie je na 10krat... Inak, dovolala som sa dr.Ladzianskej, ako odbornik je urcite dobra. Za vstupne vysetrenie berie 30 eur a potom za dalsie tiez, uz asi menej. Sono nerobi ona, ale primarka (cize v iny termin). Tak ci tak musime cestovat, tak sme sa zatial objednali na Kramare.

janka2501
12. apr 2019

najprv ta objednaju na krv, donesies 24hod zlievany moc, a o par dni ta objedna na vysetrenie, na tom vysetreni ti urobi sono