Detský neurológ - Galanta, Levice

lulu2101
10. nov 2017

Ahojte maminy, chcela by som vas poprosit o pomoc. Hladam pre dcerku 10m. nejakeho detskeho neurologa alebo neurologicku nakolko nam zacala zvlastnym sposobom triast s hlavou a zahliada na urcity bod na par minut. Prosim poradte mi nejakeho odbornika alebo odbornicku napr. okres Galanta,Levice.... ale urcite nie Nitra ani pani doktorku Nemčovičovu!!! Uz som zufala dakujem krasne za kazu pomoc radu 🙂

lentilka23
10. nov 2017

Odporúčam ti MUDr. Ostrihoňovú so SINALGIS v BA, Najlepšia odborníčka na malé detičky. Dochádzajú za ňou z celého Slovenska. Málo kto vie určiť správnu diagnózu, ale ona áno, A neposiela ťa zbytočne kade tade.

meluela
10. nov 2017

@lulu2101 ten sinalgis je dobry napad, v pripade potreby vas poslu dalej na kramare ak by bolo treba zistit ci nejde o epilepsiu ... babatka ale casto robia zvlastne veci, tak drzim palce nech je to oki 🙂

autumn11
10. nov 2017

ja sa pridávam tiež k odporúčaniam na pani doktorku Ostrihoňovú. Je to jedna super empatická a príjemná doktorka. Ja som cestovala s malým až z MT, nakoľko prístup neurologičky tam bol hrozný. Pani doktorka ma ukľudnila a skonštatovala, že malý bude v pohode.

mazula
10. nov 2017

Urcite Sinalgis,moj maly okolo pol roka sklanal hlavicku k ramienku,tiez sme sa velmi bali, je to super lekarka

lulu2101
autor
11. nov 2017

Mozem sa spitat ci sa vola Mudr. Soňa Ostrihonova ? Lebo mi nasloto dve Ostrihonove

lulu2101
autor
11. nov 2017

Dakujem krasne za pomoc a odporucania 🙂

lentilka23
14. nov 2017

@lulu2101 ano Soňa

lulu2101
autor
17. nov 2017

Dakujem vam krasne za rady uz som ju objednala dufam ze to bude vsetko v poriadku🙂