Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Diazepam pre 23 mesacnu

LiekyZvracanie
sunnybaby15
17. sep 2019

Ahojte akurat ideme od lekarky...mala rano niekolko krat zvracala, crp nizke, ale hrdlo cervene ..udajne virusova angina...rano zvracala aj hlieny mne to skor pride ako zadna nadcha....no lekarka mi navrhla ze sposob ako jej zastavit vravanie je podat do svalu diazepam konkretne jej dala auparin 0,5 ml......hned sa mi zdalo ze diazepam je na depresia ...no povedala ze sa podava od 6 mesiacov......no co teraz citam v pribalovom letaku katastrofa...vracanie sa tam ani nespomina....a hlavu si bijem do muru s cim som to vobec suhlasila.....nemate s tym skusenost??? Mala Teraz spi....no bojim sa ci to nemoze vyvolat vazne neziaduce ucinky dakujem za rady

sonnenshein
17. sep 2019

@sunnybaby15 Moji mavali vysoke horucky a diazepam im kazdemu podali asi 2x, kvoli aferbrilnym krcom, v podobnom veku ako Tvojej. Syn je 7mak, dcera 6tacka na ZS a absolutne ziadne vedlajsie ucinky to k dnesnemu dnu nemalo. Neboj.

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sunnybaby15
autor
17. sep 2019

@sonnenshein len ona teplotu nema..preto si myslim ze bol uplne zbytocne indikovany

pininka1
17. sep 2019

Áno diazepan sa dáva proti kŕčom, ak by mala vysokú teplotu čo sa môže stať a aj ju to ukludni. Nám ho vždy lekárka dávala ale popravde som ho nikdy nepouzila,rovnako ako dithiaden keď kaslali. Ten som dala možno dvakrát a aj tak nepomohol.

sonnenshein
17. sep 2019

@sunnybaby15 Je to svalovy relaxant, takze zrejme ste ho dostali na upokojenie toho davenia. Neboj sa, neublizi jej.

rainbow82
23. sep 2019

My sme tiež používali diazepam pre malú.Ale iba polovicu tabletky.Vedlajsie účinky nemala

rainbow82
23. sep 2019

@sunnybaby15 on nie je len na horúčky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre