Dieťa z nádchou v lietadle. Máte s tým skúsenosť?

aime
27. aug 2009

☹ na buduci tyzden letime na dovolnku teda mali by sme aj ked to nieje iste mala nieje chora ...teploty nema len som bola nachladena a sa odo mna nakazila..pocula som ze deti s plnym nostekom do lietadla nie ze maju problemi potom s tlakom a uskami ale znama letela aj s chorym a vravi ze je to ok mate niekto skusenost ? dakujem

zuzu13
27. aug 2009

aime, ak ma cumlik, daj je ho pri vzlietani a pristavani cumlat, alebo treba jej dat pit...tak sa ten pretlak vykompenzuje...neboj...daj je nejaky spray do nosteka z morskej soli a bude vsetko OK....

aime
autor
27. aug 2009

ja som cita stresula..ja som totiz sama este neletela ta nemam sajnu ake to je

luciadan
27. aug 2009

nuz, ja by som zasla za lekarkou... ja uz davno nie som dieta, ale pred 3 rokmi som letela do anglicka nachladnuta a cely tyzden, co som tam bola, som bola polohlucha... citila som sa mizerne a po navrate (lietadlom) mi lekarka vynadala, ze chora nesmiem lietat... nakoniec som mala akutnu poruchu sluchu, brala som vela tabletiek, nakoniec sa to vyliecilo, ale odvtedy vzdy prve citim usi, ked na mna nieco lezie. keby mi vtedy povedali, ze to tak dopadne, nikdy by som neletela (a to anglicko milujem). takze skus zajst za lekarkou, hoci je to len nachladnutie, nech pripadne predpise pamycon... drzim palce 😉

trixi
27. aug 2009

aime, o cestovani s dietatom lietadlom je tu celkom rozsiahla tema:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Myslim, ze do buduceho tyzdna bude Tvoja dcerka fit a budete moct letiet bez problemov.

aime
autor
27. aug 2009

fuu no to mi odvahy nedodalo snad to prejde a ked nie som ochotna obetovat aj all inclusive aj ked sme na to setrili dva roky ako nieco presvihnut..dik

fifinna
28. aug 2009

aj ja som letela prechladnuta a bola to neskutocna bolest pri pristavani, mala som pocit ze mi presknu vsetky cievky, nepomahalo ani preglganie. Po tom som hodinu - dve mala este zalahnute v usiach. Neviem si predstavit, co to potom musi spravit s dietatom.