• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

E.coli v moči aj v konečníku u bábätka

8. decembra 2016 
@gloria9 jeeej si zlata, dakujeme za info. Ved aj kamoskinej chcu nasadit antibiotika, caka na dalsi rozbor mocu. Pekny vecer:slight_smile:
23. jan 2015 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanitaina40 takže dievčatko má infekt močových ciest s pozitívnou kultivaciou Escherichia coli, nosí plienky, E.coli je bežný komenzál GIT, močová rúra u žien (dievčat) je veľmi krátka, najčastejšia cesta infekcie je ascendentnou cestou a Ty si na základe informácie nájdenej na nete z jednej vety urobíš záver, že to chytila z nemocnice z kontaminovaných predmetov. To je na mňa silná káva.
Sorry, ale @trgypadl má pravdu.
23. jan 2015 o 22:31  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liebling98 jacobs alebo nescafe? :grinning:
23. jan 2015 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.nasa mala mala e coli v moci aj v hrdle.brali sme ATB.
23. jan 2015 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanitaina40 môže sa stretávať s inými deťmi a e coli sa prenieslo do močového traktu presne tak ako ti píše trgypadl.
23. jan 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@julinka2787 no ved ale ked to ma aj v hrdle?
24. jan 2015 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanitaina40 jej to preliezlo do celeho tela.mate na to ATB?
24. jan 2015 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renatam ahoj rada by som sa na teba obratila s prosbou ci nevies co tuto bakteriu vyvolava..mam 7 mesacneho synceka a uz 3x som davala sterilny moc do skumavky a vzdy ju tam ma...
12. máj 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka.m prehriala s takou teplotou? Možu zahodiť tie diplomy do koša.Na pohotovosti žiadne crp,nič! To je normalne na sťažnosť doja nase deti antibiotikami,tie často narobia viac škody ako osohu.My poslušné slovenské mamičky stále mlčíme a doplácajú na to tie naše malinké stvorenia.Mamy zobudme sa a pýtajme pre naše deti čo im právom patrí.!!!!!!!!!!!!!
18. aug 2015 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vie mi niekto poradit mojmu synovi nasli nalez pri vytere z konecnika e coli..ako sa to lieci a podobne..je to enak nebezpecne..uz som toho precitala ale som z toho blazon,vsade poisu niec ine,ak mi niekto poradi budem rada...maly nehnackuje len mal opakovane bolesti bruska..krce..
7. dec 2016 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pastelka28 nas dostal biseptol a potom to zmizlo, pri dalsej kontrole to bolo v poriadku
7. dec 2016 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pastelka28 E-coli sa bezne nachadza v hrubom creve aj v konecniku a jeho okoli ak sa premnozi moze sposobovat traviace tazkosti.treba upravit stravu a nasadit probiotika. problem je ak sa dostane do mocovych ciest moze sposobit zapal.
7. dec 2016 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monilik dakujem pekne za radu
8. dec 2016 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok