Feniklový čaj od Hami. Poznáte? Ste spokojné?

zuza.m
5. dec 2008

mate niekto skusenosti s touto značkou?kupovala som od hipp ale nemali tak som kupila od hami.ale zda sa mi že ma maly redčiu stolicu a dnes vnoci mal zastavene vetry.mlieko som nemenila.iba tento čaj tak že si myslim že to bude asi od neho.lebo od hipp take stavy nemal.aj stolicu mal hustu.kupuje niekto čaj od hami? ste spokojne?dakujem.

miriamka
5. dec 2008

Zuzaka...my pijeme aj od Hami,Hipp,Sunarek...a vsetky malemu v pohode sadli.

zuza.m
autor
5. dec 2008

ano?tak neviem teda.dnes v noci spustil take strašny rev a upokojil sa až potom ako som mu dala rektarnu tak že mal zastavene vetry.a stolicu maval pekne hustu raz denne tmavu a teras dost často a riedku a bledu.inak moj vypije velmi vela čaju medzi jedlom aj 100ml.nevie sa dopit.tak že či to na jeho bruško nieje moc.

mandrea
5. dec 2008

ja som este caje hami nekupovala, len hipp a humana. Ale skusala som prikrmy hami a musim povedat, ze hipp sa mi zdaju lepsie. Tie hami su take redsie, hlavne tie prve prikrmy

miriamka
5. dec 2008

Nam napriklad prikrmy HAMI chutia lepsie nez HIPP,kazde dieta je asi ine.
Inac Zuzi...nas sa tiez nevie dopit cajika,za ten vypije niekedy aj 800ml 😕

marianeta
5. dec 2008

Mala som od hami feniklovy,ale mne sa moc nelubil ,maly z neho neprdkal a ani ho moc nechcel pit.
Mam osvedcenu Humanu feniklovy s rascou a z toho prdi ako divy.
Z Hipp ho prehanalo.

zuza.m
autor
5. dec 2008

už som to vysadila a teras mu varim normalne vrecuškovi.som smutna lebo tej hnačky sa dost bojim už sme boli v nemocnici.dufam že mu to prejde a že to bolo iba z čajiku.
miriamka aj moj ked to zratam je to za den vyše pol litra.a podla doktorky by mal vypit 3dcl. ☹ .neviem čo je lepšie či dat alebo nedat.

titkovamiriam
5. dec 2008

zuzka kup normalny fenikel:daj 5-6 zrniecok do 2 deci vody prevar a hotovo,vobec ho neslad a uvidis ako je to dobre na brusko!!!

zuza.m
autor
5. dec 2008

no dobre vyskušam asi to bude lepšie ako ta chemia v granulach 😠

titkovamiriam
5. dec 2008

asi tak 😀

stvura
6. dec 2008

Zuzka, mi ho mame, maly si z neho raz odpil, absolutne nam na brusko nepomoholl a tak som ho zalozila hlboko do policky. Je granulovany, prisladeny, no proste o nicom.
Odporucam Leros sypany pre deti, je nesladeny a moze ho mat dietatko od prveho tyzdna tak isto ako Hami caj...

zuza.m
autor
6. dec 2008

no ja som ho vysadila a už dnes mal stolicu tmavšiu,ešte v noci pomrvkaval tak som mu trošku pomasirovala bruško a pekne poprdkaval(riadne rany puštal 😅 )tak že to bude asi čajom.ja som kupovala od hipp a ten je tiež sladeny a s vetrami sme problemi nemali.tak dakujem baby za ste sa podelili o vaše skusenosti 😉

bianca
6. dec 2008

nam sa osvetcil od Sunarku.Hami mala vobec nechce asi pre to ze je ovela sladsi