Fialová stolica. Čo to môže byť?

nenka83
17. jan 2008

baby moja mala mala dnes rano fialovu stolicu. normal sa pokalkala a zo spodu bola ta stolica fialova!a mimo plienky zlta!nekojim, nic take vcera nejedla.co to moze byt?

vesi
17. jan 2008

a nejedla niečo také 2-3 dni dozadu?

nenka83
autor
17. jan 2008

nie nic take bejedla! ta stolica bola fialova odspodu, az leskla, ostatok zlte.

vesi
17. jan 2008

tak neviem, ked sa to zopakuje, tak radšej zavolaj doktorke, ale zatiaľ sa nestresuj, občas aj mňa prekvapila stolica mojich detí a niekedy som ani neprišla na to z čoho to bolo 😝 skús porozmýšľať, možno, predsa spapala ja neviem nejakú sladkosť farebnú...

nenka83
autor
17. jan 2008

naoyaj nic.ja malej ani yiadne sladkosti nedavam... jedine vcera bola u svokrz, tak moyno...no aj to pochzbujem, bo maju yakayene jej davat.nic to, pockam na dalsiu stolicu a ak sa to zopakuje volam, dr. dakujem vesi. 😉

junovka
17. jan 2008

nenka, a co cajik, aky cajik davas?Nie je dajaky farebny?Alebo, nedavala si cviklu? 😕

nenka83
autor
17. jan 2008

junovka naoyaj nic.cvikla by ma ani vo sne nenapadla.cajik jablckovo medunkovy... a ten pije uz dlho... ved pockam na dalsiu stolicu ci sa to zopakuje.

junovka
17. jan 2008

a preco cviklu nie?ty jej nedavas?Moja Nelka uz papala asi pred mesiacom, ale uvarenu asi pol hodiny, nastruhanu na jemno 😕

nenka83
autor
17. jan 2008

junovka nie, neviem preco, davam jej to co podla veku moze... v mama a su aj recepty, aj rozdelenie potravim podla veku, ktore deti mozu papat-moc neexperimentujem, pretoze mala mala do 7 mesiaca vyrazky po tveri, a kojila som do 8 mesiaca.teraz nekojim vyrazky su prec, no na strvau davam pozor.

junovka
17. jan 2008

akoze ty vies, co je najlepsie pre tvoju dcerku.Ja som sa len pytala ☹ , lebo ja mam jeden recept, tusim z casopisu Mama a ja-Cviklove pyre so zemiakom a moznost od ukoncenia 6 mesiaca. 😒 🙂 😉

nenka83
autor
17. jan 2008

kua tak to idem pozriet, zeby som nieco prekukla!lebo ja osobne cviklu lubim! 🙂

junovka
17. jan 2008

odkedy odoberas casopis Mama a ja, lebo ja uz dobre 4 roky.Cvikla je dobra na zelezo 😉

nenka83
autor
17. jan 2008

neodoberam, len obcas kupim, asi by som mala odoberat,by som viac vedela...

junovka
17. jan 2008

😉 🙂

bibinka
21. jan 2008

nenka- už je to v poriadku? už si nato prišla,čo to mohlo byť?
ja som raz dala malému jogurt rajo jahodový-že reku,dám kvalitu a na druhý deň kakal na ružovo! odvtedy rajo výrobky nekupujem. také svinstvá dávajú do jogurtov,že sa to ani veriť nechce

nenka83
autor
21. jan 2008

no bibinka nebola som u doktorky, davala so jej 5 dni probiotika Nutrollin a prslo to.vco to bolo a z coho, nauzaj neviem... sama som bola soknuta