Hematóm a homeopatiká v 8. týždni

nina_tn
4. mar 2016

Ahojte, chcem sa spytat ci mate skusenosti s homeopatikami pri hematome v maternici. Som v 8tt a mam hematom, beriem ascorutin a dicynone. Lezim uz druhy tyzden a hematom sa este nestratil, preto ak mate nejake skusenosti s homeopatikami, dajte vediet. Diky

lea100
7. mar 2016

Homeopatika niesu lieky a vobec nepomahaju, je to jedno velke klamstvo, je to len voda a cukor . Takze urcite nedoporucujem.

stanulka30
16. apr 2016

@nina_tn ja som niekde čítala ze Arnica Montana ...

bibarborac
27. júl 2016

@stanulka30 obavam sa,ze homeopatika nepomozu,ja som teraz v 8tt a mam hematom,ktory sa zvacsil,ma cca 4cm. Prosim ako si dopadla ty?Stratil sa hematom?

bibarborac
27. júl 2016

@bibarborac ups to mala byt otazka pre @nina_tn

nina_tn
autor
27. júl 2016

@bibarborac ano,stratil sa. Davala som si aj Arnicu,neviem ci aj to pomohlo,no kazdopadne zmizol

bibarborac
28. júl 2016

@nina_tn a cely cas si len lezala a vobec nic nerobila? A za aky cas zmizol? Dakujem za odpoved,ja som PN snazim sa,co najviac lezat,ale niekedy sa neda nieco minimalne upratat,oprat...

nina_tn
autor
29. júl 2016

@bibarborac hej,len som lezala, asi mesiac,kym nezmizol

stanulka30
30. júl 2016

@bibarborac ahoj, no ja som mala hematomy do cca 5 mesiaca...vraj potom by sa uz nemali tvoriť ...musis sa šetriť ...ja som nemohla nic, jeden praskol a hneď dalsi sa vytvoril...takze len postel a maximálne cesta doktorovi inak aj domace práce robil vsetko muz..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre