• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hnačka u bábätka. Dobré rady

24. októbra 2017 
dakujem za radu, mozno niekedy vyskusam, ale zatial nie je dovod, nakolko sme mali taketo problemy s drobcami viackrat a Humana elektrolyt perfektne vzdy zabral
30. júl 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poraďte. Mám syna 9 mesačného. Už Hnačkuje 5 dní. Je dojčení. Boli sme u doktorky ale nemá žiadne ine symptómy. Mal niekto takýto skúsenosť s tak dlhou hnačkou?
12. máj 2015 o 12:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenulkam a co povedala doktorka? Uzivate Hylak? Smectu? Alebo ine probiotika? Pri hnacke treba obmedzit mlieko, skus ryzovy odvar, slivkovy kompot....
12. máj 2015 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dolinka @zdenulkam Treba jednoznacne zacat s dietou. Na uvod len materske mlliecko, ak je na umelom mliecku, to treba vylucit. Prvy den jest iba rozvarenu ryzu a materske mliecko. Potom postupne ak sa to upokojuje, tak dalsi den pridat domakka uvarenu a rozmixovanu mrkvu a k tomu opat tu ryzu a tak pomalinky zo dna na den pridavat potraviny a postupne sa uz nemusia ani mixovat. @zdenulkam neviem co jedava posledne dni drobec. Ak je na umelom mliecku, treba ho vylucit aspon na par dni. Ak je dojceny, tak aj z Tvojej stravy vylucit kravske mlieko a vyrobky z neho a dietovat s malym.
12. máj 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moj syn 3,5 mesacny ma vysoke teploty tie zrazame ale mame bolesti bruska a hnacky. No tak 3-4 krat za den ale malo ako polievkova lyzicka. Davame ryzovy odvar. Je na umelom mliecku mame anti colic. Bio gaia a sab simplex. Flasu hociaku odmieta. Dudel taha a ked dame flasu krik plac vypluva jazyckom von. Nestretla ste sa niektora s takym niecim. Dakujem za kazdu radu. V piatok mame vysledky stolice.
3. aug 2015 o 16:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.
Teraz je asi nejake zacarovane obdobie, tiez to mame :/ malemu inak vobec nic neni len ma proste hnacku ale papa v poriadku si myslim. Napriklad hylak nam nezabera vobec, smectu minevypije ani keby co bolo :(
15. okt o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anjelik1678 pokial papa tak to je super, dôležité ešte je aby aj dostatok vody pil :slight_smile: skús kúpiť Enterol, mne vždycky zaberie ked mám nejaký takýto problém. hylak ani mne nechutí
22. okt o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anjelik1678.
Dakujem, zabral nam, poradila nam ho aj pani v lekarni nakonec. :slight_smile: som rada ze to uz konecne preslo
24. okt o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok