Horúčka, zvracanie a hneď úľava. Stetli ste sa s tým?

mirka414
18. aug 2008

moja skoro 2rocna dcerka vzdy ked dostane horucku asi do 10minut nam zacne vracat a potom sa jej hned ulavy a aj horucka skoro vzdy klesne a hned sa malinka zacne jasit...stava sa nam to prakticky od roka.dnes v noci tiez horucka,vracanie a nasledne ju trosku striaslo od zimy no potom uz bolo lepsie.stretli ste sa s niecim takym?

junovka
18. aug 2008

a neriesila si to cez lekara? 😕 Mne osobne by to nedalo 😅

mirka414
autor
18. aug 2008

junovka lekar povedal,ze je to sposob ako sa telo zbavuje horucky 😕 ale je to skoro vzdy tak,ked dostane teplotu,tak hned chystam uterak,alebo nieco na vracanie a potom je hned vsetko okej...inak malinka doteraz ani vaznejsie chora vdaka Bohu nebola.

berynka
18. aug 2008

Mirka, mám kamaráda, který má úplně to samé, jak popisuješ u vaší malé (jen bez toho zvracení)... prostě běžně celkem vysoká teplota, pak většinou zimnice a po pár minutách, max. hodinách je po všem. A přičina je jedna - únava a vyčerpání organizmu. Kamarád to má pravidelně po fotbalových zápasech, kdy tělo dostává dost zabrat.

mirka414
autor
18. aug 2008

berynka lenzemoja malinka ma pravidelny spanok aj obednajsi a na zapasy este nechodi 😀 ale pohybu ma dost,lebo denne sme aspon hodinku na prechazke...skratka prid teplota,nasledne vracanie a potom ulava az zabava dokonca sa potom smeje ze robila ble ble 😝

tinaa
20. aug 2008

prave vcera v noci sme to zazili, malej sa tlaci 5 zubov naraz, teplota skoro 39C, nepomohol ani nurofen sirup, nasledne zvracanie a az potom horucka ustupila. Este sme to nemali, tak dufam, ze je to zo zubov.

titkovamiriam
20. aug 2008

mirka takyto je moj najstarsi a to do dnes-dostane teplotu zacne vracat a o par hodin je fit. 🙂