• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hrčka na krku. Čo to je?

27. apríla 2017 
ja som dnes nahmatala mojmu vzadu na krku dve hrcky, ide ma porazit, neviem, ci mam alebo nemam robit paniku, zajrta zbehnem pre istotu k doktorke na prehmatanie... ma teraz problemy so zubkami, neviem, ci to suvisi
7. jún 2016 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tilly ako ste dopadli? Aj ja som dnes nasla hrcku na krku a som z nej uplne posrana samozrejme
10. júl 2016 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tesss on bol potom chorý, cize asi to bolo ono. Pôjdeme ešte raz si to dat prehmatat... Som na nervy, lebo ja mam lymfom, tak už vidím všade hrcky
11. júl 2016 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja to ma aj ked vyzdravela, a dr nas vzdy odbil ze to su len uzlinky. Ziadne vysetrenie ale na to nerobil :confused:
11. júl 2016 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natali03 Ano z krvi pecenove testy, krvny obraz a zapalove sa robili. Potom ak vyšli zvyšné pecenove testy tak potom na mononukleozu ktory typ a lymfaticke uzliny.
19. aug 2016 o 07:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tilly ahoj.a nerobili mu na lynfaticke.. aj moj mal od dvoch rokoch uzlinu a povedala ze z choroby. Ale zas je to aj vyhoda, pretože každú chorobu mozes rychlo zistiť odsledovanim uzlin. .. a mne vysvetľovala doktorka, že na krku niesu nebezpečné uzliny. Treba pozerať aby nemal pri klucnej kosti.
19. aug 2016 o 08:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iju moj uz na krku nema, teraz ma zas v slabinach, ale moj onkolog mi hovoril, ze je to u deti normalne, teda ak su do velkosti hrasku, ak by boli vacsie, treba to dat pozriet
19. aug 2016 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natali03 ahoj, pls vies nieco blizsie o tej hrcke? Moj ma tiez zboku na krku a ked otoci hlavku vidiet ju.
24. feb o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zadocek ahoj,tak ako,zmizla vam ta hrcka?Nas ma tiez na krku na boku,vidiet to hlavne,ked otoci hlavicku,alebo ked place a napne krk.
27. apr o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabriela93 nezmizla, tak sme boli u Dr. a ta nam povedala, ze to je bezne u deticiek. Vraj sa vytvori ako ochranny mechanizmus napr.pri nachladnuti. Niekomu zmizne hned, niekomu neskor, niekomu nikdy. Pre istotu mu ale spravila vytery z krku a nosa, krv. Vsetko negativne. Pre pokoj na dusi chodte aj vy. Ja som to stale riesila, skumala a odvtedy som pokojna :blush:
27. apr o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zadocek boli sme na usg,zevraj zvacsena lymf.uzlina.Krvny obraz v poriadku.Len mam pocit,ze mu to vybehlo po ockovani a teraz ho mam dat ockovat MMR vakcinou,no neviem ci ho mam dat.
27. apr o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok