Hrčka na pipíku ročného dieťaťa

1stars111
27. sep 2013

HOJTE ....dufam budete vediet poradit...mojmu rocnemu synovi som vcera na pipiku na pravej.strane zazrela taku akoby hrcku bolo to dost viditelne pripadalo mi to skor ako opuchnute nie.moc velke....dnes to ma mensie ale ked sa lepsie pozriem je to vidiet.....pripada mi to akoby sa mu robila zalud alebo tak a prava strana tej '' obruce '' je trosku zdurenejsia......mate podobnu skusenost? Pockam do pondelka a pojdem k dr.nech to radsej kukne...

charluc
27. sep 2013

@1stars111 AHOJ ,JE TO BIELE ?CI ?

xlucia
27. sep 2013

@1stars111 ake je to velke? na tam zapal? boli ho to? cika v pohode?

avotalip
27. sep 2013

@1stars111 moj syn mal tiež hrčku, takú bielu, a bol to maz. predkožka sa mu nedala stiahnuť, tak to tam mal dosť dlho, Asi pred dvoma mesiacmi, ked išiel na WC, bolo vidno ako mu ten maz pekne vytiekol von. Má už 4 roky. Pokial je to ten maz, tak sa nemusíš báť, ale pre istotu by som šla k lekárke nech to ohodnotí. A predkožka sa mu dá stiahnuť? lebo ak nie tak si o tom niečo preštuduj pred tým ako pôjdeš k lekárke, lebo niektoré majú praktiky, že nasilu stiahnu predkožku.

1stars111
autor
27. sep 2013

@charluc nezda sa mi ze to ma nejaku farbu....len koza....ma to.tvar takej polovicnej.zalude...reda mne to tak pripada....tazko opisat ☹

1stars111
autor
27. sep 2013

@xlucia zapal asi nie to by som si urcite.vsimla....cika normalne..plienka je teda vzdy mokra a netbari sa pri.cikani nejako bolestivo....a asi ho to ani neboli lebo ked mu to skusam chytit tak sa nebrani

1stars111
autor
27. sep 2013

@avotalip da sa mu stiahnut predkozka ale.tazsie lebo sa ta zdureninka tak naroluje....najviac je.to vidno ked mu pipik zdvihnem nahor ....taka zdurena.polobruc....na to.sa mi to najviac podoba...maz tam asi nema to by inaksie vyzeralo...no takbuz nevem

effkaa
27. sep 2013

@1stars111 maly to ma tiez, dokonca dve tie hrcky. Najskor som si to nevsimla, ale teraz je pekne vidiet, ze je to biele. Je to ten maz, treba pockat, kym dorastie. Ten maz ma ochrannu funkciu, netreba s tym nic robit, pokial to neboli, maly v pohode cika, nescervena to alebo sa to nejako nezmeni. U lekarky som s tym nebola

effkaa
27. sep 2013

@1stars111 ked to nie je taka biela hrcka, chod radsej k lekarke. Ale neboj, nebude to nic vazne, ked s tym nema problemy

charluc
27. sep 2013

@1stars111 moj syn mal nieco take ale bolo to do biela ! 😒 to sme isli k urologovi a on nam napisal Framikoin a teraz je uz na predpis a to nam pomohlo a nedavno to mal zase al zmizlo to bol to nejaky podkozny tuk ! 😉

avotalip
28. sep 2013

pokial si myslíš že to nieje ten maz, tak radšej sa opýtaj lekárky. ale pokial nemá s tým nejaké problémy, tak si myslím že sa nemusíš obávať.

janula2511
28. nov 2017

Moj syn ma tiež taku podkoznu hrcku a z vonka taku bielu bodku ale nad konecnikom to má.neboli ho to ked mu to zatlacim.co to môže byť?už raz to mal a zmyzlo mu to a teraz znova.mal niekto taketo?

ericka89
26. mar 2020

@avotalip Dobrý deň. Píšem vám správu