Hrčka v prsníku. Máte s tým skúsenosti?

kikafilipko
13. mar 2008

Ahojte. Chcem sa spýtať dnes som si nahmatala pri bradavke hrčku. Ešte stále kojím. Máte s tým niekto skúsenosti? Dúfam, že to nebude to na čo myslím....

martinabarak
13. mar 2008

A nie je to len naplnene mliekom, kedze kojis? Skus si to pozriet po kojeni....

ssissi
13. mar 2008

Ahoj, ako hovorí martina - môže to byť mliekom. Keď mám trocha naliate prsia, tiež sú samá hrča.

burina111
13. mar 2008

ahojky, joj neboj, to je na 100 p. z kojenia....su to mliečne žľazy, su naplnené mliečkom...naozaj to nie je rak...neboj.....tiež som to mala...keď dokojíš a prsníky sa ti upokoja, aj tie hrčky sa stratia a všetko bude ako predtým. 😉

shela
13. mar 2008

kikafilipko...nezanedbaj to...ale ani sa zasa velmi nestrachuj...daj si to vysetrit a budes omnoho kludnejsia...ja som to mala tiez a teraz mi zistili ze su to len cysty- zatial...kedze moja mamka mala rakovinu a aj jej sestra tak teraz som pre nich rizikova..je to 50-50...

kikafilipko
autor
13. mar 2008

no áno, ale práveže som si to nahmatala po kojení, ked som mala prsníky prázdne, tak neviem...

junovka
13. mar 2008

chod cim skor na gyndu.

ajka2
14. mar 2008

Kika naozaj to môže byť len z mlieka,ale ak to budeš pozorovať aj ďalšie dni,radšej si to daj vyšetriť.
Ja som mala tiež,pred pár rokmi a bol to len svalový nádor-nezhubný,tie sú pomerne časté.
Ale rovnako sa tvári aj upchatý mliekovod.
Tak sa neboj.

hedunecka
14. mar 2008

pokial kojis vobec nemusis mat strax..ja ix mam snad vsade 😀 😀 😀 ono su tie zlazy teraz zvacsene..inak ja som mavam aj pre MS/ked som nekojila/a dr.povedal ze je to ok!
pokial ti robia pravidelne vysetrenia nemusis sa opat 😉

jahodka11
14. mar 2008

kika, aj ja mavam a po nakojeni zmizne....len ak dlho nekojim, je tam.... akosi sa neznepokojujem, myslim, ze je to zlaza....ale v aprili ma caka prehlaidka u gynekologa, tak jej dam skontrolovat aj prsia.....myslim ale, ze sa nemusis bat 🙂

kikafilipko
autor
14. mar 2008

No tak som dnes bola na gynde, doktor ma pozrel ultrazvukom a chvalabohu je to v poriadku, ale fakt som sa zľakla 😠 povedal, že keď skončím s kojením malo by to zmiznúť a ja som si už predstavovala neviem čo, asi som vážne stresák ako to hovorí ten môj manžel 🙂