Intolerancia na kravské mlieko

jarka721
5. jún 2015

ahojte maminy,buduce maminy.............................chcem vas poprosit o radu,najma tie ktore mate s tymto ako taku osobnu skusenost 🙂 dnes mi doktorka povedala ,ze moj takmer stvor rocny syn ma intoleranciu na kravske mlieko!zistila to ked hladala pricinu preco je opakovane tak velmi zahlieneny!
zakazala nam akekolvek mlieko,mliecne vyrobky,vyrobky kde je mliecna susina...........................!!!!!Maly rano a vecer stale pil kakao :(ma ho velmi rad,vraj ho mozem nahradit sojovym mliekom,na internete som sa docitala ze aj to je zakazane,tak teraz som v pomykove...........................co dalej?co moze vlastne a co nie?mate tu niektora takyto problem????
dakujem 🙂 🙂 🙂

bamb27
8. júl 2015

@aaddeell palacinky su super ked namiesto mlieka das sytenu mineralku,,, znie to cudne ale fakt, vela ludi tak robi 😉

aaddeell
8. júl 2015

@bamb27 o tom som uz pocula ale neskusala som, dakujem za tip

tomasko27
31. júl 2017

Vsimli sme si ze mala ked zje jogurt tak ma krce a nafukuje ju.Obcas vecer zje jogurt a potom za pol hod -hodiny vypije mlieko babylove asi tak 200ml a v noci sa zobudi a je nafuknuta a place,ked nema jogurt ale nieco ine na veceru a potom mlieko tak spi celu noc.Cez den som si to tak nevsimla ale mozno to ma aj cez den ale to tak nevidno ked je stale v pohybe.Nemava hnacku ale kaka tak niekedy nie kazdy den ale niekedy aj 2krat za den.Moze mat intoleranciu?