Je každá vyrážka prejavom alergie?

winki.w
9. jún 2009

ahojte, moje deti (dvojičky 7mes.) majú na tváričke - dá sa povedať neviditeľné - vyrážtičky, cítiť ich len pri dotyku. na čielku a líčkach. tak neviem, či je to prejav nejakej alergie, alebo z tepla, z vody ... ? nemáte podobné skúsenosti?

miskachrumka
10. jún 2009

ahoj ano moj mali mal tiez take vyrazky drsne a pritom ich nebolo vidno ale kupila som seba med a tym mu to zmyzlo ale tvori sa mu to zas ale iba raz za cas skus si to kupit je to jemnucky krem a hustyyyyy rychlo sa vpija do pokozky a odporuca sa aj na ritku ak by si ho chcela uplne vyuzit

womenne
10. jún 2009

winky určite by som nenechaval nič na nahodu,može t byt druh ekzemu,neter mava obdobie kedy ma na liciac a pod bradou červene vyražky ktore nie su citit na dotyk len ich vidno ma atopicky ekzem.

Moje dvojčata zase maly suche tzv.lišaje bola som na kožnom dostali mastičku a klop klo klop už mame 2.5roka klid 😵

misellkaaa
10. jún 2009

no ahojte moj maly cervik tiez ma take ako lisaje ale iba okolo ust.aj ma zvysenu hladinu imunoglobulinu E ktoru mu zistili s krvy,tak bere fenistil kvapky 2X denne a natieram mu to sebamedom,na co ma vlastne alergiu este zistit nevedia ze vraj sa testy na aleriu robia az na jesen,ze asi na niaky druh potravy,tak som mu skusila vysadit vyzivy a tvaricka sa mu celkom pekne vycistila.vecer mu este zvyknem na tie vyrazky davat holtov krem.sice dost smrdi ale zda sa ze aj to pomaha.,

cikyta
10. jún 2009

Môžu to byť aj potničky.
Aj moja ich má po tváričke a hlavičke,ked dlho plače,spotí sa,alebo po čiapke-tiež sa spotí.

ewisam
5. mar 2012

Ahojte, mojmu drobcovi sa vyhodili vyrazky na hrudi (vyzeraju ako akne, ale nemozno ich vytlacit) zaviedla som do prikrmu spenat a dala som si kusok kyslej kapusty, zeby to bola alergicka reakcia? Nikde inde na tele podobne vyrazky nema poradite?