Je to úpal?

anomois
2. jún 2018

Prepacte zle zaradenie blbne mi telefon. Moja otazka: je toto upal? Vcera som hrala o 1 na obed hodinu tenis na slnku (cely cas so siltovkou) bolo ale brutalne teplo...hned po tenise som cela horela...v noci zimnica dnes horucka 38.4 hori mi cele telo mam zimnicu a boli ma hrdlo...v novi mi skoro vybuchla hlava....je toto upal? Nesedi mi tam ta zimnica a bolest hrdla... dakujem za nazory a skusenosti

ukulela
2. jún 2018

@anomois ak si v Dovere, konzultuj to telefonicky s lekarom na linke - ja tak normalne robim, ked som neista v niecom, pripadne si zavolam na LSPP a tam mi aj povedia, ci radsej prist, alebo postaci to, co mam doma ... im usetrim cas a sebe 2 ecka 🙂

pininka
2. jún 2018

Podla mna ano, ja som mala asi trikrat upal a vzdy to bolo to co opisujes aj ty

veronikazoja
2. jún 2018

pri úpale môžeš mať zimnicu

myusa123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
2. jún 2018

áno,vyzerá to ako úpal až na tie bolesti hrdla,takže to úpal byť nemusí

tinkakajo
2. jún 2018

Nemusi to byt upal aj moj mali chlapec ties sa hral na slnku ... Aties vecer vysoke horucky zimnica anapokon bolest hrdla ... Boli sme na pohotovosti. Ze to nieje upal ale zos slnka m doktorka vravela ze kazdy jej stym chodi .. Ale nic len davat proti horuckam daco .. Abude dobre prejde to nam to trvalo cc3. Dni :(

pehavynostek
2. jún 2018

Môže to byť úpal, ja som vždy pri úpale mala zimnicu... Ale s tou bolesťou hrdla neviem...

momoika
3. júl 2018

skor angina...pri upale predsa neboli hrdlo 🤦🏼‍♀️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre