Kedy dostali vaše deti ovčie kiahne?

marika0306
20. máj 2016

dcera /bude mat 3 roky na konci juna/ chodi do skolky kde su uz druhy krat ako nastupila. No mame este mensie babatko, ktore malo na zaciatku maja 5 mesiacov... aj by som bola rada keby to mali za sebou aj sa obavam. Poprosim vase skusenosti. Dakujem 🙂

2veronka7
21. máj 2016

My sme si kiahnami presli nedavno. Starsia dcerka bude mat tri a mladsia nieco cez rok a pol. Obe v pohode zvladli. Mladsia mala viac vyrazok, ale obe bez teplot. Mladsia asi dve noci zle spala, ale inak nic. Brali sme fenistil kvapky a obe zvladli do dvoch tyzdnov to cele rosambo 🙂

beatasvecova
21. máj 2016

Dcerka bude mat 3rocky este kiahne nemala zato já som mala v 35-tich 🙂 Vyrážky uuuplne všade a mám po nich jazvy.Neskutočne ma všetko svrbelo,Dithiaden som chrumala ako cukriky nech aspoň prespim.Akože dalo sa to zvládnut ale asi fakt lepšie překonat to ako dieta 🙂

andrejka1974
21. máj 2016

moj najstarsi syn to doniesol zo skolky ako 5 rocny a od neho to chytil rocny brat, zvladli to super, najmladsi syn to chytil az v prvej triede v skole, zvladol to dobre, len tie 2 tyzdne doma dohanat prvacke ucivo bola sranda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 starsia dcerka je ockovana, zatial ich nemala a mladsia ich este nedostala

sirell
21. máj 2016

@marika0306 rhus toxicodendron

sisala
21. máj 2016

Syn dostal kiahne ako polrocny, synovec ako dvojmesacny - priebeh velmi dobry, oproti starsim detom

lucy125
22. máj 2016

Moj má 4r.za sebou už teraz skoro 10.mes. školky a ešte nič,aj napriek tomu že učitelka už raz hlásila,že deti treba sledovat,lebo sa vyskytli kiahne,tak uvidime.