Strašný plač a kolika

emkaemkam
22. feb 2019

Dobrý deň chcem sa opytať maly vaše deti koliku ak ano čo zaberalo počula som že nejaky sirup balonix je strašne dobry pretože ja uš neviem čo mam robiť môj maly strašne plače krči sa ako keby ho bolelo bruško je plne kojeni no začne plakať aš kričať vkuse 3 hodiny neda sa to vidržat chuďatko mame to us 3 deň začne to ku večeru okolo 17.00 a skonči to okolo pol ôsmej strašny rev slzičky vrtenie krči sa neda sa nato uš pozerať vžne je to na psychiku uš neviem čo mam robiť som zufala 😥

misica16
22. feb 2019

@emkaemkam aj my sme mávali až do 4 mesiaca skoro ... Nám poradila doktorka espumisan kvapky pre deti a zlepšilo sa to .... Akurát to treba dávať po každom jedle .... Potom sme veľa cvičili s nožičkami a z času na čas pomohla aj rektalna trubicka ... Ešte je aj krém volá sa pupík na masirovanie bruška ... No niekedy nepomôže nic len vydržať a tiež tvoja psychická pohoda ku tomu prispieva ... Ja som bola zúfalá a celá vynervovana z toho že či je všetko ok a myslím že aj to dosť urobilo .... A musím povedať že nám konkrétne pomohol aj nosič .... Držím palce nech to čím skôr prejde treba poskúšať a snažiť sa byť ako tak v pohode

luba41
22. feb 2019

@emkaemkam nosit, kojit,mojkat a tak stále dokola..prejde po 3. mesiac..nie je to "kolika", len dieta je unavené z celeho dna, nevie to spracovat a nevie čo so sebou,..proste len ukludnovat..seba aj dieta..

lucyluv
22. feb 2019

No to môže byť únava zo všetkých podnetov, skús úplne zvoľniť tempo dna, držať ho od všetkých vzruchov bokom a uvidis či to zaberie. Ja by som toto prvé skúsila.

bellovag
22. feb 2019

My sme to mali pri obidvoch, zhruba po 3 mes. to prešlo...skús ako písali baby predo mnou...nám pomáhala rektálna rúrka...vždy sa mu potom trošku uľavilo...neboj sa nestane sa na nej závislý a normálne sa vykaká aj bez nej...mám to overene na dvoch deťoch

eririka
26. feb 2019

Skúste vyskúšať ako vyššie píše, rektálnu rúrku, ako zatlačíte babatku sa ulaví