Koloidné striebro - skúsenosti

magnetika
16. máj 2013

Dievčatá, poraďte mi prosím. Maly odkedy nastupil do školky, sme v jednom kolotoči - soplíky, zápal dutín, zapal stredneho ucha a stale dokola. ATB cez ATB a už ma to nebaví...... Počula som o koloidnom striebre, ake s ním máte skúsenosti a hlavne, akú značku ste použili u malých detí. Kludne aj do IP. Budem vďačná za každý názor, lebo už som "na nervy" a hlavne je mi malého ľúto...... ☹ ☹ ☹ ☹

xlucia
16. máj 2013

@magnetika lepsie ako striebro je citricidal. pozri na nete

magnetika
autor
16. máj 2013

Ale tam pisu, ze do nosa nie je vhodne pre deti, iba pre dostelých ☹ ☹ ☹

luy
6. jún 2013

Koloidné striebro dobrala celá rodina.Okrem nás aj dedo podstúpil túto liečbu.Tu je v skratke moja recenzia .

Takže, kúpila som ho už zo zúfalstva. Kedže ho mám doma a po otvorení sa musí spotrebovať do 90 dni požívali sme ho na všetko a všetci. Dlho som vyberala produkt. Nakoniec som si vybrala jeden, lebo má v balení aj rozprašovač. Ide o to ,že koloidné striebro nesmie byť v hocičom a tak som chcela predísť znehodnoteniu. Plus ma presvedčilo, že v balení je telefonne číslo, kde sa môžem pýtať na otázky a verte či nie to číslo fungovalo a funguje a odpovedal mi pán na všetko čo som chcela. Odvahu piť ho ešte nemám, ale postrek som robila. Takže idem postupne kde sme ho využili. Ako na potvoru sme mali toho požehnane.

1. Štipanec od komára? alebo niečoho čo sme neidentifikovali: výborne, nesvrbelo, hojilo sa rýchlo, začervenanie v mieste bodnutia krásne bledlo

2. Popálenie od žehličky, ktoré mi hnisalo: keď sa neoplatí inak tak určite na hnisavú ranu áno, pretože za 5 dní sa mi dala rana úplne dokopy, dokonca sa urobila chrasta ,ktorá už aj opadla

3. Prievan v uchu: manžel tvrdil, že na 4 deň ho to začalo páliť, bolo to nepríjemné a prestal si to koloidné striekať, na chrupavke sa mu urobila chrusta, neviem z čoho a prečo.Malú bolelo ucho ,stále po alpikácii asi po 5 min. plakala ,že ju to bolí,štípe.Neskôr sa zistilo na ORL ,že na ľavé ucho nepočuje....do ucha neodporúčam

4. Tvár: taktiež som presvedčená o striekaní na pleť, absolvovala som oxigenterapiu a pomohla na pár dní a potom som bola tam kde pred tým, vyhodené peniaze to boli, ale koloidné budem určite používať na pleť. Pleť sa rozžiarila a drobné akné sa mimoriadne zlepšilo.

5. Nos: na druhý deň používania sme všetci začali mimoriadne sopliť, všetko sa uvoľnovalo, toto ale neviem zhodnotiť pretože sme v tom čase všetci užívali aj inú liečbu. Ale !!!!! Určite sa to lepšie uvoľnilo, keď porovnávam predošlú liečbu bez koloidného. Na 5 deň to, ale malú začalo štípať a manžela tiež, mňa a malého nie.Jednému sa začala púšťať krv z nosa !!!!!!!

6. Hrdlo: nikto nepocítil žiadnu zmenu.

Takže toto je zatiaľ čo som zistila. Ster som dala urobiť celej rodine pred užívaním a po. Výsledok bol,dvaja z nás sa zbavili zlatého stafylokoka,traja nie !

Poznámka: nutné počas liečby vylúčiť vit. C, skladovať na suchom, tmavom mieste, nesmie byť blízko tv, mikro, mobilu, držať len v predpísanom obale, nepoužívať s kovovou lyžicou ani plastom.

!!!!!!!! Pozor!!!!!!
Nutné brať s probiotikami, ničí všetko tak ako ATB.

vase_zdraviesk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vase_zdraviesk
30. okt 2022

@magnetika odporúčam koloidne striebro Nanomedix , je najvyššej kvality za dobrú cenu.