Kolostrum. Je naozaj taký dobrý?

samsara
18. okt 2009

Ahojte,
chcela by som sa opýtať,či máte niekto skúsenosti s užívaním kolostra,je to na podporu imunity,minule bola v ,,Dámskom magazíne na STV1" téma,týkajúca sa kolostra a velmi ho vychvalovali ,,ako zázrak alternatívnej medicíny",tak by ma zaujímali všetky Vaše ,či už negatívne,alebo pozitívne skúsenosti s týmto prípravkom.
Na internete som si niečo o tom našla,ale radšej uvítam osobné skúsenosti,či je to naozaj také dobré,alebo iba zbytočné vyhodenie peňazí.
Ďakujem.

izabela134
3. apr 2015

@mravvcek to bolo Vam 🙂 mi to nejak zle zapisalo

mravvcek
3. apr 2015

@izabela134 a byva aj v akcii?

izabela134
3. apr 2015

@mravvcek ano byva

mravvcek
3. apr 2015

@izabela134 neviete kedy sa chysta akcia? Vtedy je prosim za kolko?

izabela134
3. apr 2015

@mravvcek neviem Vam povedat kedy bude akcia to nevieme mesiac dopredu zial. Ale tak o 5 - 9 eur menej ked je v akcii

mravvcek
3. apr 2015

@izabela134 mate nejaky katalog produktov aj s cenami? Prave manzel uziva kolostrum ale hladam pre seba a maleho este.

izabela134
3. apr 2015

@mravvcek min. mesiac boli perly a kapsule v akcii o 9 eur menej

izabela134
3. apr 2015

@mravvcek ano mam

izabela134
3. apr 2015

@mravvcek a mate zaujem len o colostrum?

mravvcek
3. apr 2015

@izabela134 praveze neviem co este ponukate

izabela134
3. apr 2015

@mravvcek v ponuke je aloe vera gel, cistus na imunitu - zinok, vit. C, vitaminy...... Ale zalezi od toho na co to potrebujete

danielka1982
19. apr 2015

Maminky idem si aj ja po radu.ja sa už bojím s malou vychádzať von.Vždy to končí soplením,neskor kašľom a teplotami.Uvažujem nad tým kolostrom ale neviem aký a od akej firmy.Dcéra bude mať teraz v máji 3 roky.Tých firiem a druhov kolostra je veľa a keď už mám vysoliť toľké peniaze tak nech to stojí za to.Ktorý podľa vás je najvhodnejší?

miskatomy
19. apr 2015

@danielka1982 ahojky ja teda objednavam z LR...objednala som tekute pre mna zla skusenost lebo sa nam pokazil a teraz mame perlickove a to teda odporucam kazdemu..je velmi dobre a s malou teda nemame ziadny problem,ani sopliky,kasel alebo teploty. Nasa skusenost brali sme ho 3 mesiace a potom sme zas mali pauzu...popritom vyvazena strava,vitaminy a otuzovanie . Teraz ho uz davame tak preventivne kazdy druhy az treti mesiac. A aj ked sme teda nevyskusali zevraj je velmi dobry aj caj cistus

izabela134
20. apr 2015

@danielka1982 ahoj s inymi znackami nemam skusenost beriem z LR kolostrum aj cistus tabletky a som spokojna velmi. A uzasne je aj aloe vera ostatne som neskusala.

danielka1982
20. apr 2015

@miskatomy
@izabela134 ten cistus caj alebo tbl.su vhodne aj pre 3 rocne deti?

miskatomy
20. apr 2015

@danielka1982 vsetko je cisto prirodne...Caj je sypany obsahuje aj listky maty a kludne ho mozu aj deticky.Co sa tyka tych tabletiek alebo teda skor kapsul.Zalezi od toho ci nebude mat problem s prehltnutim ale kludne ich mozu obsahuju zinok a aj vitamin C. Kludne mozem poslat aj viac info aj cien co sa tyka.Staci napisat IP 🙂

izabela134
20. apr 2015

@danielka1982 ja by som ho 3 rocnemu nedavala. Do 3 rokov sa nema davat a po 3 s konzultaciou lekara. Ja skor doporucujem kolostrum. Sice ten caj je prirodny, ale to neznamena, ze to je vhodny. A kapsule su velke pre 3 rocne si myslim.

miskatomy
20. apr 2015

@izabela134 To by nemal byt problem s tym cajom.Aspon co pisali aj hovorili baby davali svojim detom a dokonca davali aj aloe aj ked nemal este 3 roky. Ale je samozrejme ze kazdy reaguje inak.
Ale ma teraz napadlo ze tie kapsule by nemali deti.Takze
@danielka1982 opravujem svoj prispevok kapsule by dieta nemalo jedine co by ste potom mohla dat je kolostrum ako napisala aj izabela

caterine
17. máj 2015

@izabela134 mozem poprosit info o tom colostre pearls? Moze sa kombinovat aj s probiotikami? Potrebujem to pre dcerku ma 5 rockov

miskatomy
18. máj 2015

@caterine ano kludne sa mozu kombinovat s probiotikami 🙂 a info http://www.lr-slovak.com/colostrum-pearls/d-189...

izabela134
18. máj 2015

@miskatomy som nevedela, ze vy ste izabela134.

miskatomy
18. máj 2015

@izabela134 Mate nejaky problem s tym ze som poskytla informaciu? Nebojte sa neobjednavam ak ste si myslela ze vam chcem vziat ''kseft'' 🙂 Zasvietilo upozornenie tak som napisala nic viac je to diskusia do ktorej sa moze zapojit kazdy.

izabela134
18. máj 2015

@miskatomy nemam problem a ani sa nebojim o kseft len ak sa niekto pyta niekoho konkretne - menovito tak nevidim dovod preco sa vyjadrovat. Ale v pohode sa vyjadrujte videla som uz pri tbl a caji ze mate znalosti vacsie ako ja. Tak prijemne komentovanie a radenie Vam prajem.

miskatomy
18. máj 2015

@izabela134 co sa tyka kapsul opravila som svoju chybu a este tam je aj spomenute ze plati to co ste jej napisala vy alebo sa mylim? a caj davaju aj detom bez problemov je to na kazdom ludia skusaju vselico. Prepacte ale asi ste sa nikdy nezmylila...Nejako tie komentare neriesim ci tam je niekto oznaceny alebo nie ked vidim,viem tak poskytnem info.Myslim ze to tu tak normalne funguje je to diskusia na 7 stranach ale este som nevidela ze by niekto reagoval tak ako vy.Ale pekny vecer vam prajem ak vas nahnevalo ze sa clovek nabural do vasho prispevku kde ste bola oznacena tak prepacte 🙂

danielka1982
18. máj 2015

@izabela134
@miskatomy tak baby mám ten kolostrum,zazerám naňho no akosi sa neviem odhodlať to malej davať...pre ňu nie je problem prehltnúť celú kapsulu ale môžem čakať nejaké vedľajšie účinky?

miskatomy
18. máj 2015

@danielka1982 vedlajsie ucinky su velmi zriedkave a hlavne teda su iba prejavom cistenia organizmu a uvolnovania toxinov..mozu to byt nejake drobne vyrazky, crevnr zmeny , alebo mozu byt aj prejavy nachladnutia. Treba ale mysliet na to ze su to len take prvotne zmeny ktore po par dnoch vymiznu.Netreba sa toho zlaknut ale samozrejme ine by bolo ak by to trvalo dlhsie.

danielka1982
18. máj 2015

@miskatomy no ja som veľký stresmen tak je dobre,že to viem.Budem to sledovať..Teraz v máji mala 3 roky ako je najlepšie začať?

miskatomy
19. máj 2015

@danielka1982 to je prirodzene ked ide o tvoje dietatko asi kazda sme taka 🙂 Najlepsie by bolo zacat aj hned jednu kapsulu denne zapit vodou alebo dzusikom (hlavne nic teple ako napr caj)Ak by mala problem prehltnut kludne sa moze kapsula otvorit a dat len ten prasok spapat.Hlavne treba ho uzivat dlhodobejsie predpokladam ze pojde v septembri do skolky tak aby uz boli ucinky 🙂

zuzana_1
8. júl 2015

Kolko stoji colostrum od LR a ako sa k nemu dostat pls?

miskatomy
8. júl 2015

@zuzana_1 ak by ste ho chceli mozem vam ho objednat.Ceny vam napisem do IP