Krívanie chvíľku po postavení. Je to normálne?

miruliacik
15. feb 2008

Ahojte.
Chcem sa spytat, ci niektora nemate podobny problem. Nasa Hanka , inak chodi od 9,5 mesiaca, zacala bezdovodne krivat. A to takym sposobom, ze ked sedi alebo je na rukach a polozim ju na zem, neche sa postavit na nozicku a kriva. Ale po par sekundach akoby to preslo a uz nekriva. Neviem, ci sa mam bat a mame ist k lekarke, alebo to prejde....

junovka
15. feb 2008

ja by som to riesila u lekarky 😉

other_side
15. feb 2008

radsej chodte ku doktorke, mozno to nic nebude ked potom nekrivka, mozno este nevie udrzat rovnovahu alebo co, ale urcite to bude ok 😉

bibinka
15. feb 2008

pripájam sa-choď k dr.,pošle vás na ortopédiu, hlavne kľud, neboj sa. 😉

adamsiu
17. feb 2008

Ahoj miruliačik,
môj syn Adamko tiež začal veľmi skoro chodiť a to v 10 mesiačikoch. Sem tam aj ja na ňom spozorujem že krivká, ale zistili sme že treba aj strihať nechtíky na nohách, stane sa že sa mu zachytia o pančušku a jeho to potom pokúša, tak s veľkou námahou ostriháme a už je ok 😉 . Alebo ho niečo pokúša v topánočke alebo v papučke.
Ale aj napriek tomu, ak nemávate takéto problémiky tak šup k pediatričke 🙂 .
Krásny večer

lucy013
17. feb 2008

Ahoj,hlavne buď v pohode, ale určite bež čím skôr k lekárke, nedaj sa odbiť a pre pokoj duše sa daj objednať aj k ortopédovi a dajte si urobiť aj krvné testy u reumatológa. V žiadnom prípade Ťa nechcem vystrašiť, ale hovorím z vlastnej skúsenosti. Radšej nech to nič nie je a trošku pobeháte po lekároch, akoby ste mali niečo zanedbať. Neboj, bude to v pohode, držte sa!

reisi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamina291
23. nov 2008

ahojte baby, od minuleho tyzdna, od pondelka aj ja pozorujem na mojom synovi, ze kriva. Vo stvrtok sme boli aj u lekara na ortopedii, tak nam kazal davat Nurofen a ked to do pondelka neprejde, mame prist. Pri vysetreni nijako nereagoval na bolest a to s nim lekar skusal vselijake kusky s nozickami. Som z toho naozaj vyplasena, lebo som si na nete nasla vselijake clanky o krivani deti, co to moze sposobovat a najviac sa obavam Neuroblastomu.(nador nezrelych nevvych buniek.) Fuuuha, baby poradte, co mam robit, urcite pojdem pondelok na ortopediu, mam ziadat aj o toto vysetrenie?dik